Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 57

  • 33 626
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 004
Мери, благодаря ти за новата тема! Много мотивиращи снимки
Вив, страхотна тренировка си направила  Peace
Юлинга, възхищавам ти се! Аз също ограничавам максимално хляба и тестените, проблема е в сладкото, но сега ще го оправим!  Hug
Magrat, страхотен старт!

А сега отчета за днес- малко странно го направих предизвикателството днес. Вторият ден за трето ниво като го пуснах и първото упражнение направо ме изплаши и реших, че не съм за това ниво. Та направих 1ви кръг от ниво 2, корем от ниво 3 и първият кръг от ниво 3. Много изтощително и добре се почувствах! Относно храненето за днес имам банан с чай за закуска и пилешки бутчета със салата за обяд  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 149
Привет в новата тема Hug
Днес по-доббе мина предизвикателството,( продължавам с ниво 3), но имам ужасна мускулна треска Laughing Едвам сядам Joy
Продължих с 20 мин нтервално на велото, утре имам чувството, че няма да мога да стана лесно Joy
Хайде лек ден за сега.
Мери много готини мацки си сложила newsm10

# 17
  • Мнения: 5 405
Маграт  Shocked изглеждаш много добре! Аз не виждам никакви кусури  Heart Eyes Grinning
Ако искаш да увеличиш масата в горната част, увеличавай тежестите постепенно Simple Smile

Аз мускулна треска от Ден 1 нямам, по-късно ще метна ден 2  Flutter

# 18
  • Мнения: 6 397
Бобче,
програмата е за 3 тренировки с тичанена на пътека седмично х 8 седмици: http://www.runnersworld.it/moduli/articoli/attachments/2/6/2/5/2 … 0solo%20tapis.pdf
FCM = максимален пулс, който ако не си го мерила със специален тест, е приблизително "220 - твоята възраст";
CRF = лесно темпо на тичане, при което си в съсояние да говориш, или при което поддържаш пулс 70% FCM;
CLRI = темпо на тичане, което е малко по-натоварващо и ти е трудно, ако трябва да говориш, 80% FCM;
CRI = темпо на тичане, при което ти е почти невъзможно да говориш, 90% FCM.

Превеждам тренировките от първата седмица и нататък мисля, че ще се ориентираш сама.
първа: 70 минути CRF (или 70% от макс пулс)
втора: 2 х 10 минути CRI (90% пулс) с наклон 1%, почивка между интервалите 4 минути CRF (70% пулс) без наклон
трета: 80 минути CRF (70% пулс)

# 19
  • Мнения: 8 163
Мери, благодаря за новата тема!

Зизу, не са шипове - те биха били по гръбначния стълб. Под плешката няма как да са. Нито на раменния мускул. Депа са си и се разнасят.

Бобче, тази е сертифициран спортен масажист. Може би ще трябва да търсиш специалист по deep tissue massage, защото мацката буквално човъркаше във и между мускулите ми.

Маграт, много хубава структура имаш. Права си, можеш да качиш малко маса в горната част на тялото. Това ще доизчисти и корема.

***

За тази сутрин затворих кръга: виняса йога и сауна.

# 20
  • Мнения: 1 558
Мерси, Мери за новата тема.  balloon

Маргат, супер си. Много ми хареса коремчето.  Heart Eyes

Фея, направо ти завидях за масажа. Толкова обичам. Брат ми е масажист, ама пусто винаги е голям зор да го накарам да се потруди малко за мен. И много бързо решава, че ми стига толкова.  Crossing Arms

Отчитам 100 клека във WC в офиса, по - късно ден 2 от предизвикателството. Ииии малко МТ на бедрата, която се появи преди малко. Много странно, като стана сутрин и съм пушка, но към средата на деня започва някакъв мускулен дискомфорт, пък вечер вече едвам вървя. Що така?!  Thinking

Храната е супер, о чудо.  Confused
 
Последно време имам една болежка, Фрея спомена за нещо подобно, все едно си притискам нерв точно между двете плешки на гърба, като се изпъча зловещо явно се освобождава, но ако не успее е режеща болка в гърдите, все едно ще ми пробие белия дроб. Много странно.  Shocked  Sick

Вив, ама много си смела.  Sunglasses

# 21
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Да не ви изпусна от поглед  Peace

Мери, винаги слагаш страхотни снимки. Много мотивиращо действат.

Аз реших да си довърша PIYO и после ще се включа при Румяна.
С интепес чета мненията на тези, които започнаха с нея предизвикателството.

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Включвам се в темата, за да не ви изпусна - тренировката по-късно ще е.
Аз съм на 5-та седмица с PIYO. Как си върви времето.

Чудесни са снимките в първия пост.

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Лаленце, благодаря, различна е от моята, определено ще включа ден 2.

# 24
  • Мнения: 2 883
Привет, после ще ви чета  Hug Не успях да открия упражненията на Румяна за ниво 1 от 90 дни?

# 25
  • Мнения: X
Благодаря, момичета  Hug Много сте мили!  Фея, отдавна ни е време да заведем чедата пак до НЙС, и много ще се радвам да се видим  Hug
Скрит текст:
Щяхме по Коледа да ходим там с едни приятели, но впоследствие се промениха плановете и ще сме на ски с други приятели.  Живот и здраве лятото смятаме да дойдем на североизток за 10 дни
.

Бобче, напълно те разбирам ... на мен зимата също не ми е лесно да бягам навън, защото аз бягам сутрин, а тогава е тъмно и студено (понякога и заледено) ... Затова и е малко налудничаво да ходя на полумаратон в края на януари, но всичко в името на пътуванията  Wink  Най-вероятно ще ходя в зала да тичам (там има вариант и за пътека, и за бягане по трасе).   Стискам палци за теб, ще се справиш, нямам съмнение  Peace  Само за сравнение, аз преди година мразех тичането, не можех да пробягам и 2 мили, а 4 месеца по-късно пробягах 1/2 маратон.

Маргат, страхотно начало!

Вив, много ми е драго да чета отчетите ти  Sunglasses

Отчет Plyo P90X. Бат' Тони има някаква нова програма Р90 ... около 30 минути на ден, подходяща както за начинаещи, така и за напреднали  Peace Кой питаше за Р90Х в чужбина  newsm78 може да ми пишете на лични ако още търсите.

# 26
  • Мнения: 452
Мери благодаря за новата тема , насявам се да съм по - редовна с тренировките и да се включвам повече   bouquet
Днес съм със страхотна мускулна треска на бедрата от ден 1 на предизвикателството на Руми  ooooh!
Аз мисля първо да мина програмата и за начинаещи и после ще се включа в ниво 2 , много завъртени упражнения прави , първо трябва да отделя време да ги разучавам и после да ги правя  Thinking Довечера почвам програмата и за начинаещи и полека ще навлизам в материята Simple Smile
  RainDanceMaggie ниво 1 няма  Laughing има ниво 2 и ниво 3 , аз за това първо ще започна с това http://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/ и покрай него ще включвам и други неща Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 883
Странно. Обикновено нещата започват от 1 и стигат до 2,3...  Laughing мерси, Веси  Hug

# 28
  • Мнения: 1 096
Отчитам се с кардио днес - TapouT XT_D11 Cardio XT и много се учудих, че даже ми хареса  Wink
Изключвам две-три упражнения със странни мяткащи движения на ръцете, дето спокойно могат да се модифицират в нормални такива  Joy

Мери, страхотна както винаги ей  Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 161
Привет!
За днес отчитам гръб и бицепс,в суперсетс, 4 серии всяка двойка, 8-10 повторения на упражнение.
От вчера имам МТ на краката. Забелязах, че сега като включих гигантски сетове, а също и новите комбинации на мускулните групи, определено се натоварвам повече.
Мама Мил, аз питах за тази програма. Полар Беар току що ми пусна файловете и се свалят в момента ( за което съм и много благодарна   bouquet). Благодаря за отзивчивостта!  Hug
Юлинга,поздравления за постоянството!
Боб4енка, забравих да те поздравя за решението за полумаратона! Догодина-цял!
Барб, да те очакваме скоро на шпагат на парапета, ще напомня... Mr. Green
Зизу, и при мен се обаждат ту китки, ту колена, ту рамена, но когато се налага я карам по-леко.
Мери, трябваше да започна с теб! Благодаря за новата тема и прекрасното оформление!
Забравих да поздравя и Маграт за прекрасната форма, в която е! Сега като заформиш и раменете, и гърба, ще си перфектна!
Лек ден!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 19:38 от svetty1980

Общи условия

Активация на акаунт