Непропускащи обувки?

  • 20 427
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
Взех си измислени китайчета за 20 лв. Долната част е гума, от кокалчето нагоре е шушляк. Почти съм убедена, че ще пропускат. Това исках - долната част да е гумена пък да видим.

В каталога на Метро има мъжки боти от естествена кожа за 30 лв. Били са 60 лв. Чудя се дали да си взема и такива. Не ми пречи, че са мъжки.
http://www.metro.bg/public/otstupka



# 46
  • Мнения: 7
Мисля, че всеки има право на избор дали да купува всеки месец нови обувки или да пробва да импрегнира тези от естесвтена кожа по някой начин. Съгласна съм с тази смес вазелин/парафин, може би наистина няма да откриете пача мас. Аз пазя мъничко отпреди години, тя има малък разход, също трябва да се разтопи. Твърдя, че не мирише.

# 47
  • София
  • Мнения: 44 084
Е, айде сега...чак така апокалиптично. Или твоят начин или  си ходете с мокри крака и си купувайте обувки... Simple Smile
Има хубави, сухи, качествени обувки, които издържат години.
Естелче - дано са ти късметлийски и да издържат поне този сезон.

# 48
  • Мнения: 672
Потвърждавам за обувките с водонепропусклива мембрана GORE TEX. Имам два чифта ботуши, купувани от магазини Каприз. Много съм доволна, вярно скъпи са, но си заслужават парите. Здравето ми е по-важно. Преди време се бях засилила да си купувам гумени ботуши, но ме разубедиха с мотива, че държат студено.

# 49
  • Мнения: 4 569
В един магазин за левче видях спрей за непропускане. Не беше на Казабланка, някаква измислена фирма беше. Пишеше, че се пръска от 20 см разстояние и е за кожа без уточнение изкуствена или не. Струва 5,20 лв. Нямах възможност да си го взема в момента. Ще си го взема когато мога.
Досега не съм ползвала.

# 50
  • Мнения: 1 325
Някой има ли мнение за обувките на Hush Puppies? Долу-горе какви са цените и качеството?

# 51
  • Мнения: 738
Какъв смисъл има в куча марка спрей за импрегниране, като казабланката и кивито са на същите пари? има ги в била, кауфланд... newsm78
Хъш пъпис - зависи. Ужасно, невероятно скъпи у нас, могат да се намерят на хубави цени по интернет; качеството е от и до, не е като едно време...

# 52
  • Мнения: 345
Взех си тези
http://shop.ice-age.ru/images/track_shoes/orig/1344941583-365-6-036.jpg
Препоръча ми ги близка, която ги има от три години. Ще споделя, ако има истинска зима.  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 675
Аз след разглеждане на всички модели боти в Дайхман си купих едни на Грейсланд,много много не са за сняг,смятам да купувам апрески за снежното време.Питането ми е доволни или не сте от марката Кампри,гледам,че ги продават масово в продавалника.

Ето този модел си купих

http://www.img-share.eu/main/image_view/--1250075_PMyljS7t.png.htm

# 54
  • Мнения: 14
Zdraveite
Za nosq ot dosta godini balgarski botushi i sam strashno dovolna ot tqh,mnogo sa udobni i izdrajlivi.

http://kapere.com/%D0%94%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D0 … %D0%B2%D0%BE-5017

# 55
  • Мнения: 1 325
Харесала съм си тези и се чудя дали ще са качествени. Ако някой има някакво мнение за марката, може ли да споделите?Жалко, че в Търново ги няма и може да се наложи да отскоча до Плевен. Ако някой ги е виждал на живо, вътре има ли някаква вата? Благодаря предварително! Peace
http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-marki/Fila/000129012472 … ;filter_brand_r=6

# 56
  • Мнения: 3 675
Аз си купувам обувки само от Дайхман и съм доволна.Обувките,които купих си имат вата,но не са сняг.Гледам,че питате за Фила,сигурно са много добри,аз си купувам на Грейсланд,в Дайхман има и по качествени марки.Тракинг обувки на Фила са с вата.

# 57
  • Мнения: 851
Аз пък от Дайхман хич не съм доволна. Моят 2х си купува от там зимни обувки, и двата пъти се разпаднаха на кръпки, буквално. Накрая го измамих с едни тип работни, от специализиран магазин. Колкото до моите свещени крака...Кубинки и обувки от същия тип. Без значение марката, стига да не са военни или полицейски. Гледа се изработката основно, защото вече всякакви се намират(включително Мартенс, но и не толкова скъпи). Моите са втори чифт. Предните ги носих 6 години.

# 58
  • Мнения: 6
Аз си мисля, че гумените ботушки ще са добър вариант в тия дъждове, но нямам идея къде в София мога да си намеря, някоя може ли да помогне? Да не говорим, че имам допълнителен проблем с размера, защото нося 41  #2gunfire намирането на обувки ми е почти невъзможно  Cry
Гледах в един сайт някакви ватирани отвътре, а-у, но не смея от интернет, без да съм пробвала..

# 59
  • Мнения: 345
Аз си мисля, че гумените ботушки ще са добър вариант в тия дъждове, но нямам идея къде в София мога да си намеря, някоя може ли да помогне? Да не говорим, че имам допълнителен проблем с размера, защото нося 41  #2gunfire намирането на обувки ми е почти невъзможно  Cry
Гледах в един сайт някакви ватирани отвътре, а-у, но не смея от интернет, без да съм пробвала..

Гледах страхотни черни гумени ботуши, много елегантни в подлеза на бул. България и Гоце Делчев, бяха останали единствен чифт, но номер 41. Ако ти е удобно мястото, мини.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт