Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 119
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Въпросът е дали е за всички продукти или само за Sephora продукти  Grinning
За всичко трябва да е. Peace Много добро е намалението, миналата година беше -20%, а пък Дъгласи/БЗ са на -15% също този петък, Клиник/ЕЛ -20%. Да ги изкажа всичките. Grinning

# 556
  • Мнения: 23
В ''Лидл'' са пуснали доста голям асортимент от дървени играчки за деца /1-6г./. Има много добри предложения. Аз се възползвах днес.

Дали ги има във всички Лидл и на коя фирма са? Дали ще ги има постоянно или само тази седмица?

Трябва да са заредени във всички магазини на Лидл, но нещата там свършват доста бързо и може да не са останали. До изчерпване на количествата е по принцип. Има отделна тема за Лидъл, ако искаш там прочети или попитай къде какво има останало. Има и специален каталог за играчки, които предстои да пускат:
http://www.lidl.bg/bg/4048.htm
Ако имаш други въпроси - питай, относно Лидъл мога да помогна.



Чух че ще има "Черен петък" в лидъл така ли е ??

# 557
  • Мнения: 1 325
Трябва да са заредени във всички магазини на Лидл, но нещата там свършват доста бързо и може да не са останали. До изчерпване на количествата е по принцип. Има отделна тема за Лидъл, ако искаш там прочети или попитай къде какво има останало. Има и специален каталог за играчки, които предстои да пускат:
http://www.lidl.bg/bg/4048.htm
Ако имаш други въпроси - питай, относно Лидъл мога да помогна.
[/quote]



Чух че ще има "Черен петък" в лидъл така ли е ??
[/quote]

Ами в темата за Лидъл се обсъжда нещо такова, но информацията е от някаква реклама по радиото и не е ясно дали са казали Лидъл Black Friday или Little Black Friday.  Mr. Green
Но според мен няма да има, никъде не са изнасяли информация, аз уж е този петък. Thinking

# 558
  • Мнения: 237
А този код за NY какво?
Трябва ли да се принтира, или?

# 559
  • Мнения: 191
Здравейте, знаете ли в София кога почват големите разпродажби по моловете?

# 560
# 561
  • Мнения: 19 039
Здравейте, знаете ли в София кога почват големите разпродажби по моловете?

Зимните почват около Коледа.
Към края на януари стават на много места 50 - 60 %

# 562
  • Мнения: 19
Аз малко встрани от дрехите и подаръците..Да знаете за хубави намаления на мебели- по-точно легла, че съм решила да ги подменям нашите.    bouquet
[
/quote]Намаление от 44% има в момента в мебели Арон. Аз съм се спряла вече на едно легло и утре ще отидем да го вземем със съпруга ми. Матраците им са с 33% намаление. Но побързай, промоцията е до 30.11.2014.

# 563
  • Мнения: 255
Здравейте,
в Спорт депо ще има 30% на всичко в петък  Peace

Аз си търся сушилня, ако някой знае за добри намаления в технополис ,техномаркет или някой подобен магазин ,моля да сподели  Praynig

# 564
  • Мнения: 1 325
Здравейте,
в Спорт депо ще има 30% на всичко в петък  Peace

Аз си търся сушилня, ако някой знае за добри намаления в технополис ,техномаркет или някой подобен магазин ,моля да сподели  Praynig
Това за Спорт депо само в някой мол или навсякъде?

# 565
  • Мнения: 1 325
Здравейте,
в Спорт депо ще има 30% на всичко в петък  Peace

Аз си търся сушилня, ако някой знае за добри намаления в технополис ,техномаркет или някой подобен магазин ,моля да сподели  Praynig
Това за Спорт депо само в някой мол или навсякъде?

# 566
  • Мнения: 255
Здравейте,
в Спорт депо ще има 30% на всичко в петък  Peace

Аз си търся сушилня, ако някой знае за добри намаления в технополис ,техномаркет или някой подобен магазин ,моля да сподели  Praynig
Това за Спорт депо само в някой мол или навсякъде?
Доколкото разбрах е за всички магазини, аз ходих да търся едни маратонки, и продавачката ме "светна" , поръчах си номер и ще отида да си ги взема в петък от магазина по-евтино  Peace

# 567
  • Мнения: 5 294
http://www.newyorker.de/black-friday/?p=1dpGGQ7G  -> 30% намаление в магазини New Yorker  Wink Ваучерите ще важат само на 28.11.14 (петък). ПРИЯТЕН ШОПИНГ  Heart Eyes
Ваучера е един и същи за всички, ето го:

Защо са написали, че е личен и може да се използва само за една поръчка като всички получават един и същи?! Grinning

# 568
  • Варна
  • Мнения: 1 560
А моя току-що го получих,но е на маймуница newsm78 Идеи?

# 569
  • Мнения: 436
И мен силно ме вълнува дали ще се отрази черния петък в Технополис, Техномаркет или Зора и прочие...

Общи условия

Активация на акаунт