Привет, момичета! Нова съм в темата, а и виждам, че с приключването на "По пътя на живота", тя вече не е посещаема, но въпреки това реших да споделя с всички като мен, които чак сега разбраха за този невероятен сериал, че тукhttp://serialiofbg.televisionbg.net/ всеки петък преразказват по една серия от него ето и колекцията http://serialiofbg.televisionbg.net/search/label/%D0%9F%D1%8A%D1 … %B0?max-results=8. Вече са ги направили първите два епизода, а този петък е ред на третия. Надявам се на който му е интересно, да следи сериала, разказите са много приятни и мисля, че подробни!