Юнак или мадама шава във коремчето на МАРТЕНСКАТА мама?! - тема 3

  • 35 946
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 119
Добър ден момичета как сте ?
 Tед много изгодни неща има в този сайт ,как може да се разберем да поръчаме колективно.Много ме заинтригува.
Иначе нищо ново при мен корема ми расте с часове и имам чувството че малкото човече само се върти насам натам .


хубаво е сайтчето
аз  харесах и 3бр. бодита с предно закопчаване за 11лири и др. неща като   одеялце  и т.н
http://www.mothercare.com/Mothercare-Dinosaur-Sleepsuits---3-Pac … 1,default,pd.html
но нещо уж не съм суеверна но съм си решила че ще изчакам  ФМ в събота

а за помпите за кърма някой спомена за olx - там наистина има много добри предложения и то за нови на авент и  томи типи до 40лв

# 706
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,да се отчета за днес.Ходих на преглед тъй като смених лекаря си по ЖК,и пак ме гледаха на ехограф.Мъжлето е добре,чекнеше се без срам,даже лекарката се зарадва -каква хубава поза заел че всичко много хубаво му се виждало:)))Малко напред вървим с няколко дена,термина забравих да пиша миналия път -21.03.2015 г. Килограми съм само3-4 отгоре. Каза ми да пия витамини Пренатал или Прегнакеар,но гледам 4е едните имат вит А а другите нямат,а нали трябва да се внимава с количеството витА по време на бременност,все пак и от храната сигурно си го набавам малко ,та се чудя кои да си взема.Вие какви пиете? Относно покупки само разглеждам из сайтовете ,но нали съм си малко суеверна и несмея да купувам нищо,живот и здраве 4ак февруари.Леко бременеене и да се пазите Simple Smile)

# 707
  • Мнения: 223
Каза ми да пия витамини Пренатал или Прегнакеар,но гледам 4е едните имат вит А а другите нямат,а нали трябва да се внимава с количеството витА по време на бременност,все пак и от храната сигурно си го набавам малко ,та се чудя кои да си взема.Вие какви пиете? Относно покупки само разглеждам из сайтовете ,но нали съм си малко суеверна и несмея да купувам нищо,живот и здраве 4ак февруари.Леко бременеене и да се пазите Simple Smile)
Аз съм с пренатал Simple Smile

# 708
  • Мнения: 6 833
И аз пия Пренатал, тук четох добри мнения за тях и затова ги избрах  Peace

# 709
  • Мнения: 270
И аз съм на отчет Simple Smile
Нашата мома си е все още мома и според доки няма шансове за промяна Simple Smile Върви с няколко дни назад, но това не е притеснение, защото няколко д-ра ми го казват - най-вероятно съм била с по-късна О. Вече е с главата надолу и се развива много добре. Много е активна, не можем да я хванем за преглед Simple Smile

За последния 1 месец съм качила 3 кг, а общо до сега съм +8 - 25 г.с. Много се надявам да не надвиша +15 кг за цялата бременост, ама то не се знае. Все пак и тепърва започва дебелеенето.
Поръчала съм няколко дрешки за бебка от Али експрес, много се надявам да дойдат - не съм поръчвала до сега от там и ми е притеснено.

Вие ориентирате ли се вече за раждането - къде, кой, как? Искаше ми се да си сменя д-ра по ЖК, харесах друг, който ме сюрпризира, че ще ме приеме, само ако раждам при него в Шейново срещу 800 лева. Хич не ги харесвам тези условия... За сега не мисля да избирам екип, дори нямам и представа за д-ри от АГ болниците в София. Вие избрахте ли вече?
Хайде стига с тоз' ферман за сега, желая ви спокойна вечер.

# 710
  • Мнения: 184
Здравейте момичета,да се отчета за днес.Ходих на преглед тъй като смених лекаря си по ЖК,и пак ме гледаха на ехограф.Мъжлето е добре,чекнеше се без срам,даже лекарката се зарадва -каква хубава поза заел че всичко много хубаво му се виждало:)))Малко напред вървим с няколко дена,термина забравих да пиша миналия път -21.03.2015 г. Килограми съм само3-4 отгоре. Каза ми да пия витамини Пренатал или Прегнакеар,но гледам 4е едните имат вит А а другите нямат,а нали трябва да се внимава с количеството витА по време на бременност,все пак и от храната сигурно си го набавам малко ,та се чудя кои да си взема.Вие какви пиете? Относно покупки само разглеждам из сайтовете ,но нали съм си малко суеверна и несмея да купувам нищо,живот и здраве 4ак февруари.Леко бременеене и да се пазите Simple Smile)
Аз пия Прегнакеър макс, и съм много доволна. Също пия Биозин Мама за имунната система, много е добър, пия го всяка година, по 2,3 месеца, но сега ще го пия докато не родя, даже и след това по време на кърменето!

# 711
  • Мнения: 83
И аз пия Пренатал Simple Smile Ноктите са ми станали учудващо хубави ,а имам ужасно чупливи Grinning
Според мен добре са дозирани.

# 712
  • Мнения: 131
dalgoto_chorapche Вече доста пъти съм пазарувала от Али експрес и съм много доволна, нещата са на ниски цени и с прилично качество. Трябва обаче да четеш отзивите, има някои неща, които пристигат доста бързо. За бебешко и аз се изкушавам да взема някои неща.  Grinning

# 713
  • Мнения: 19
Привет мами ,да се отчета и аз .Вчера видяхме бебочка ,всичо изглежда ок , само това ТСХ ме притеснява , все варира трудно го държим в норма ,а да не ви казвам колко беше в началото  Shocked   ,вече съм на 200 Л-тироксин  Shocked с тази бременност много се разбъркаха тези хормони ,първия път не беше така ,но ..... късмет Simple Smile

Килограми съм 5,5 +,надявам се до края да не надхвърля 15 поне  Laughing
С името сме готови ,покупки никакви ,нещо не може да ме завладее треската още ,може би след нова година ще е ,имаме нужда от всичко ,че тук нищо бебешко си нямаме.

Дата имам за секциото ,но тук предимно със спинална упойка правят ,а да си призная се страхувам .Предпочитам да ме няма ,да съм в безсъзнание, така както чувам и виждам имам чувство ,че ще умра от сртах.Знам ,че е по добре за бебето ,ноооо шубето е голям страх  Crazy Споделете ,моля ,и поставянето на самата упойка усеща ли се ?

# 714
  • Мнения: 2 122
винаги съм се чудела как човек може да го е страх от нещо, което не знае какво е  newsm78
я се стегнете всички, от как свят светува жените са раждали Simple Smile)))) сигурно едно време секцио и упойки е имало, много сме разглезени нашите поколения, много ...
от това Али експрес как пазарувате и си харесвате  Rolling Eyes имам "стаж" над 7 години в онлайн пазаруването, но този сайт толкова ме натоварва- два пъти се пробвах да гледам, избирам и поръчвам и така не стигнах до поръчка
поръчах аз от Пъмпкин пач и мадъркеър, кошница купих от Ибей- днес я очаквам да пристигне /цената й такава, на която купих първата макси кози преди 8 години, но пък след второто дете онази я продадохме/
на първо време ще тикам кошницата с гумите на Зап-а, пък ще му мислим за количка


# 715
  • Мнения: 248
Veronica_76 благодаря - този магазин вече го посетих и имам 1-2 покупки.
За бебето ще купувам след Нова Година. Дали няма да има следновогодишни намаления?
Пък и някои неща мисля да ги взема от приятели (кошница за кола, шезлонг и др. подобни).

Много се надявам на нормално раждане - поне засега нямам медицински показания за секцио.
Ако е и като миналия път ще е абсолютно бинго - 2 часа и готово, без упойки... Много ме е страх от упойки, операции и т.н.
Ориентирала се съм се или към Токуда - там ми препоръчаха една лекарка и ходя и при нея на ЖК; или към Майчин дом. Другата седмица съм на ФМ при Карагьозова и мисля да я помоля да ме свърже с някой в МД.
Препоръки за лекар в МД?

# 716
  • София
  • Мнения: 227
Добър ден момичета как сте ?
 Tед много изгодни неща има в този сайт ,как може да се разберем да поръчаме колективно.Много ме заинтригува.
Иначе нищо ново при мен корема ми расте с часове и имам чувството че малкото човече само се върти насам натам .


хубаво е сайтчето
аз  харесах и 3бр. бодита с предно закопчаване за 11лири и др. неща като   одеялце  и т.н
http://www.mothercare.com/Mothercare-Dinosaur-Sleepsuits---3-Pac … 1,default,pd.html
но нещо уж не съм суеверна но съм си решила че ще изчакам  ФМ в събота

а за помпите за кърма някой спомена за olx - там наистина има много добри предложения и то за нови на авент и  томи типи до 40лв

Ако не сте ужасно нетърпеливи  Crazy (като мен, например) за дрешките за бебето, специално в този сайт, а и на доста други места правят хубави намаления на дрехи към края на януари, началото на февруари, когато са зимните разпродажби. Много от нещата, които разглеждате сега ще са до 50 % намалени.
Аз все още успявам да се сдържа, ама не знам докога. Ще мога да използвам повечето пособия (помпа, шезлонг, колички и т.н.) от по-голямото дете, но все пак е момиче и откъм дрехи - ще трябва да се купуват нови неща. 

# 717
  • Мнения: 270
dalgoto_chorapche Вече доста пъти съм пазарувала от Али експрес и съм много доволна, нещата са на ниски цени и с прилично качество. Трябва обаче да четеш отзивите, има някои неща, които пристигат доста бързо. За бебешко и аз се изкушавам да взема някои неща.  Grinning

За 2 дрешки статуса е вече, че са изпратени. Надявам се да ги получа, ще пиша отново, когато това се случи Simple Smile Дано и качеството да си го бива

# 718
  • София
  • Мнения: 924
Предпочитам да ме няма ,да съм в безсъзнание, така както чувам и виждам имам чувство ,че ще умра от сртах.Знам ,че е по добре за бебето ,ноооо шубето е голям страх  Crazy Споделете ,моля ,и поставянето на самата упойка усеща ли се ?
Женя на мен до сега са ми поставяли 3 пъти спинална анестезия. Един път при ставна операция, втори път при секцио/предишната ми бременност/ и трети път/най-неочаквано за мен/ в Шейново при обикновено премахване на полип в маточното тяло. Поставянето е за секунди-неприятно е, но не е кой знае колко страшно. Най-приятно ми беше по време на цезаровото сечение/ в МД София /.Имах усещането, че почти веднага след като усетих обездвижването извадиха бебето. Педиатрите го положиха на нещо като маса с кантар която беше видима за мен, виждах му крачето с мърдащите малки пръстчетата, чувах го как плаче. Показаха ми го почти веднага след това. Пред мен му поставиха гривничката на крачето и същата и за мен на ръката. И след това го отнесоха... и мина цяла вечност докато приключи остатъка от операцията-питаха ме разни неща анестезиолозите, за да минава време-как ще се казва бебчо, пуснаха някаква песен доста гръмко Simple Smile - беше поздрав за него. Всичкото това е много вълнуващо. Неприятното на анестезията че минава доста време докато усетиш отново краката си и дупето си Simple Smile, но то и без това си в реанимация и минава още доста време/24 часа беше при мен в МД/ докато дойдат рехабилитатори да те вдигнат на крака.... и за съжаление още  време докато се възстановиш. На мен ми бе много неприятно, че почти половин месец не можех да полегна настрани за да накърмя детето до мен. Сега отново ми предстои, но не ме е страх определено Simple Smile. Така че споко и ти. Всичко минава и заминава. Остава спомена за появата на малкото пухкаво вързопче. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 113
Да споделя нещо,от което се развълнувах  Grinning Доста време мислехме за име на бебето ни  4470,ту аз давах предложения,ту мъжо ми и баткото се включваше,но нещо нямахме консенсус  LaughingОт няколко дни едно име ми се върти в главата и когато накрая го споделих ,мъжът ми каза,че и той си е мислел за него  Laughing Heart EyesНаправо не можах да повярвам  Laughing..и сега май вече си имаме име н а нашето   ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт