Храната вкъщи - кой колко и за какви пари яде?

  • 63 686
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Обичайте се, не гответе. После цял живот това ще правите.
Ох, Касита как го изкара, все едно любовта има две фази - "карам на духовна храна" и "оо, Батман, какво има за вечеря"/ ако се сещате за вица/ Joy
Направо го отказахте момичето Mr. Green

# 46
  • Мнения: X
Сега прочетох, че авторката е на 27, а приятелят на 36.
В такъв случай наистина е по - правилно той да поема сметките поне, докато тя си намери работа.

Когато хората са на по 18-20 и ако са зависими финансово от родителите си, виждат се само за по кафе, понякога си ходят на гости да хапнат, деленето на сметки е окей, защото е ясно, че ако не работят (както много млади седят на гърбовете на родителите си до към 30 ooooh!) то техните им дават джобни.

Обаче голям мъж на 36 да не плати сметката при положение, че приятелката му е безработна, това не го разбирам.

# 47
  • Мнения: 6 417
Вън куче от палатката и това е! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 15 379
"Момчето" е на 36 години, мъж, който отдавна е трябвало да знае как да се държи с една жена.
Аз на вторият път бих го изритала.

# 49
  • Мнения: 2 099
Да и аз!На 36,ще ме знае ,че съм без работа и ще чака да му купя аз мръвката с пари взети назаем,наш кога-нивгаш Crossing Arms

# 50
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
А, мен ако ме питаш, предвиди си стридите с виното с някоя приятелка, а за мъж си избери някой, който поне може да те нахрани.
Плюс 100! Умник...
Иначе 10-20лв за храна за нас е твърде малко. Да седнеш на едно кафе е толкова и не защото плюскаме като невидели, а гледаме да се храним качествено. Моят мъж си хапва де и то стабилно, въпреки, че не може да докара и 80 кила, и само хаби храната Mr. Green , но две пържоли никак няма да му се опънат, а това си е 500гр месо, заедно със салата и пр.

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 23:26 от Vermilion`

# 51
  • Варна
  • Мнения: 484
"Момчето" е на 36 години, мъж, който отдавна е трябвало да знае как да се държи с една жена.
Аз на вторият път бих го изритала.

newsm10

# 52
  • Мнения: 3 031
Сега виждам, че е на 36. Напълно подкрепям, сериозни планове не бих си правила с подобно "момче".

# 53
  • София
  • Мнения: 12 374
Когато аз се обичах пламенно с Пираня, последното нещо, за което се сещах бяха хард-романтик вечери на телешко контра филе със сос от манатарки и уиски в домашни условия.
Обичайте се, не гответе. После цял живот това ще правите.

Само на секс не се живее, Каси, колкото и примамливо да звучи. Трябва си и гориво.

Подписвам се под постовете на Аззи, на 36 години мъж (какво момче, бе?!) би следвало да поеме пазара докато приятелката му е безработна. После, когато тя си намери работа, могат да седнат и да се разберат кой по колко и за какво харчи. Нужни са десет минути кротък, човешки разговор.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 484
Честно казано не ми се мисли какво ще стане, ако има и деца...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 271
Да и аз!На 36,ще ме знае ,че съм без работа и ще чака да му купя аз мръвката с пари взети назаем,наш кога-нивгаш Crossing Arms

Подкрепям. Naughty
Аман от такива мъже. Да се чудиш мъже ли са, бобови шушулки ли са.
Момичето е без работа и ще взема пари за да го хрантути.
Бързо го разкарай тоя. И с гадже като съм била, никога не съм плащала сметки в супермаркета, когато сме били двамата. Ако съм пазарувала сама да му сготвя е ял каквото съм му сервирала и само е ахкал колко е вкусно. Ще каже друго и излита веднага.  #2gunfire Joy

# 56
  • Мнения: X
Отчаяхте ме. Разчитах на темата за сверка на разходите за храна, обаче тя наистина зави към "тази връзка не струва".
Ама, момичета, аз не търся г-н Перфектен, но и не се задоволявам с пълен паразит (въпреки че аз в момента съм паразит). Разбираме се с този човек и си го харесвам, той мен също (надявам се). Влюбена - точно в момента трудно бих казала покрай притесненията дали съм нормална и че нямам работа, но в другите моменти се чувствам влюбена.
Определено нямам намерение да пращам приятеля си да пасе за подобни глупости. Просто мисля, че грешката е донякъде и в моя телевизор. Опитвам се да преценя доколко, за да мога да намеря точката на компромис.
Може ли все пак да се върнем към коментирането на разходите?

# 57
  • Мнения: X
Този мъж с родителите си ли живее?
Забелязала съм, че когато станат над 30, а живеят при техните, без да имат основателна причина за това и без да са във финансови затруднения, т.е могат да си позволят квартира, нещо им е сбъркано на мъжете.

Стават егоисти, стават стиснати, не се усещат изобщо. Особено ако родителите поемат вкъщи разходите, тока, водата и т.н, то синчетата свикват на удобно, да си харчат цялата заплата по собствения си г*з и трудно привикват да споделят с други хора.

# 58
  • Мнения: 976
    Който дава храна, дава любов - казват психолозите. Тук става обратното, значи - има ли любов?

# 59
  • София
  • Мнения: 35 107
Авторката, кажи, че си вечеряла и гледай сеир кое тежи повече - кило месо или вашата любов.

Общи условия

Активация на акаунт