Къде в Русе?! тема 6

  • 77 012
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
ммм извинявам се, ако съм те объркала с линка, просто през 2010 г. бяхме на 2-ят етаж за провеждането на 3 месечен курс и съм оставала с впечатление, че на 2-ет е ДОМЪТ НА НАУКАТА И ТЕХНИКАТА, то се оказва, че това е само учебната им база

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 088
тръгни от Съда в посока Арон и няма да сбъркаш  Wink или най-добре от Халите  в посока Арон, то там са повечето магазини Laughing
newsm10   

Аа! И още нещо се сетих като ориентир за магазина с роклите - че е до сградата на Профсъюзите  Joy

# 17
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
тръгни от Съда в посока Арон и няма да сбъркаш  Wink или най-добре от Халите  в посока Арон, то там са повечето магазини Laughing
newsm10   

Аа! И още нещо се сетих като ориентир за магазина с роклите - че е до сградата на Профсъюзите  Joy
да и е близо до Инспекцията по труда  smile3555  Joy

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 781
devi4ca, благодаря за новата тема!   bouquet
Рокли "за повод" освен на Чайка има и в уличката зад Доходното здание ( Ваяна се казва магазина) и по Александровска  ( главната) преди La Strada. Иначе Кенсол и Данини, но там са над 100лв.

# 19
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Кажете хубави детски магазини, мислих, мислих и измислих само Хиполенд и Джъмбо. Но там няма такива масички: http://bebeto.me/igrachka-muzikalna-masa-FisherPrice
http://kidsworld.bg/catalog/viewProduct/item:kiddieland-muzikalna-masa-35642
http://www.kunki.bg/kiddieland-muzikalna-masa
Нещо такова до към стотина лева, не искам от нета, искам да го видя и да преценя на живо Simple Smile
Люби, все се каня да те питам, харесаха ли ти нещата Grinning

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Много са хубави.  Hug
Кари само пита кога е Хелоуин и дали може и за РД да облече роклята на Рапунцел. Якето на беба малко трудно го обличам, по-точно ръкавите ( отдолу слагам само боди за да стане), но е много красиво. Гащеризончето също е ОК.
Щом в Хиполенд няма, не знам къде ще намериш. Наистина не останаха хубави бебешки магазини. Освен да поръчаш онлайн.

# 21
  • Мнения: 1 400
Рокли за поводи и не само има и на гърба на Ялта  Peace

# 22
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Рокли за поводи и не само има и на гърба на Ялта  Peace
Да,Ефреа са добри  bowuu

# 23
  • Мнения: 427
Момичета, къде в Русе има рокли?
Нещо за повод ми трябва, не много скъпо и не държа да е марково
Срещу Роял Сити Център има един магазин за булчински рокли, но има и др. рокли, не е много скъпо около 40-50лв. имаше, но отдавна не съм влизала там. За др. сега не се сещам.

Присъединявам се с положително мнение за този магазин. На Александровска до магазина за аксесоари, под Глобул. От там си поръчах сватбената рокля и ми излезе 250 лв. Доволна съм.

Има и други много симпатични рокли с хубави кройки за по 40-50 лв, както каза Маркиз

Ателието се казва, Лорети, но не знам дали имат табела на магазина.

https://www.facebook.com/Lorreti

# 24
  • Мнения: 1 592
Магазин за рокли-по Николаевска,като тръгнеш от Арда,посока старата поща

# 25
  • Мнения: 14 133
Девичка,  Heart Eyes за темата.
 raja_nikol , късмет в намирането на евтини и хубави рокля и чанта.  Hug Момичетата са ти предложили много и подходящи магазини.  Peace

# 26
  • Мнения: 18 051
Ох....ужас, що не казахте, че града ви е като швейцарско сирене бе  Mr. Green


Купих рокля, много съм доволна, ама случайно намерих магазина- Фемале Фешън....не ме питайте къде е   Embarassed Там най- много ми допаднаха, другите- същите като в Разград, нищо особено  Wink

Чанта не намерих за жалост, нищо роклята беше по - важна, благодаря за обясненията, всички институции научих  Peace

# 27
  • Мнения: 14 133
Ох....ужас, що не казахте, че града ви е като швейцарско сирене бе  Mr. Green

hahaha  Да минеш в момента по центъра ни е истинско предизвикателство.  Mr. Green

# 28
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Ох....ужас, що не казахте, че града ви е като швейцарско сирене бе  Mr. Green
hahaha  Да минеш в момента по центъра ни е истинско предизвикателство.  Mr. Green
Така е, но после ще стане красивоо  ppp

# 29
  • Мнения: 4 841
То вече започна да става красиво. Като изключим стърчащите колове тук таме и един специално дето за малко да си скъсам обувката на него  #Cussing out Добре поне, че само се утрепах отгоре му и нямаше обувни жертви  #2gunfire

Мерси за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт