Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 42 959
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Сега разгледах програмата. Много е различна от тези, на който съм свикнала.  На мен термина ми е на 20.11.2014г и ще идвам докато мога, но няма да успея да се запозная с всички преподаватели. После ще разчитам на вас момичета за материали. Лека вечер. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 628
Да, аз съм неикономист.Да не би сега да се разделяме с програмата и изпитната сесия?
Ужас
Сега видях,че аз нямам график на занятията още.
Друг като мен има ли?
Логично е да са различни програмите и изучаваните предмети. Аз съм икономист и ще уча ФБД само 2 семестъра, като в учебната програма ще ми влязат само специалните предмети. Докато ти ще учиш 4 семестъра - в първите 2 ще минеш през общите икономически дисциплини и едва в 3 и 4 семестър ще учиш тези, които са в програмата на икономистите. Peace

# 47
  • Мнения: 34
Момичета и аз започнах да се съмнявам дали съм за тази група. Laughing
Ето го и мая случай:
Завършила съм бакалавър Публична администрация в БСУ, там тази специалност е в юридическия факултет, а във всички други университети е в икономическия. Когато подавах документи за магистратура във ВУАРР, лелята в книжарницата ми каза, че ще уча 2 години, което е магистратурата за не икономисти. Когато майка е отишла да ме записва от учебен отдел са и казали,че ще уча 1 година и започвам лекции на 09.11. А сега с вас ли ще съм или не? Как мислите??? newsm78

# 48
  • Мнения: 628
Момичета и аз започнах да се съмнявам дали съм за тази група. Laughing
Ето го и мая случай:
Завършила съм бакалавър Публична администрация в БСУ, там тази специалност е в юридическия факултет, а във всички други университети е в икономическия. Когато подавах документи за магистратура във ВУАРР, лелята в книжарницата ми каза, че ще уча 2 години, което е магистратурата за не икономисти. Когато майка е отишла да ме записва от учебен отдел са и казали,че ще уча 1 година и започвам лекции на 09.11. А сега с вас ли ще съм или не? Как мислите??? newsm78
Провери си статуса в сайта на ВУАРР - с факултетен номер за ID и парола (ето тук) Peace Там в раздел Студенти има опция "Данни за обучението" и инфо за обучението ти:


Кликни за по-голям размер на снимката

# 49
  • Мнения: 334
Да, аз съм 2 години, но това не пречи да си помагаме тук за изпитите, иначе някоя като мен има ли=неикономист и две год. обучение?

# 50
  • Мнения: 40
Да и аз съм 2 год. Но в Русе

# 51
  • Мнения: 628
Да, аз съм 2 години, но това не пречи да си помагаме тук за изпитите...
Абсолютно, в някакъв етап програмите ни ще се застъпят, така че кой с каквото може, нека да си помагаме! Peace Hug

# 52
  • Мнения: 10
Zapisvam se 2 godini-neikonomist sym . Simple Smile

# 53
  • Мнения: 212
Айде готови ли сте? Пия едно кафенце набързо и отивам Simple Smile Да видим какво що

# 54
  • Мнения: 1 266
Такааа-но днешната лекция разбрах,че от книжарницата си купуваме учебника и това е доктатъчно за изпита. Дори днес си взех заврка  Joy

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 11:10 от bubamara9

# 55
  • Мнения: 34
Аз днес не успях да присъствам.
Bubamara, кажи повече подробности. Какъв ще е изпита? От къде си взе книжката? Като започнахте в 9:00, кога ви пусна в почивка? До 19:00 ли ще ни държи?

# 56
  • Мнения: 16
И аз се включвам в темата !!!
Аз също не успях да присъствам днес, но за утре ще се постарая Simple Smile
Bubamara, как е заглавието на учебника и колко струва?

# 57
  • Мнения: 18
Здравейте, аз бях за 1 час днес. Има учебник, но точно как се казва не разбрах. В книжарницата като кажем името на преподавателя ще ни го дадат.
Разписахме се на протоколи, че сме присъствали на всички лекции, което е добре. Не получих информация, какъв ще бъде изпита - теми, тест, проект. Надявам се утре като отида, за да завера книжката си да разбера повече неща. Някой друг ако има информация да пише.

# 58
  • Мнения: 1 266
Ето и подробности: Каза,че присъствие не е задължително,но е хубаво да идете един път да се подпишете на присъствените листове за 3-те дни. Учебникът е на въпросния преподавател и лелята в книжарницата знае какво да ни даде. Струва 15 лв. Изпитът ще е тест,на края на учебника има примерен вариант. Книжката си я взивате от учебен отдел и направо му я давате за заверка,за да не се налага да ходите пак. Започнахме в 9 и към 10,30 ни пусна в почивка. На почивката си тръгнах и не съм се връщала,но той каза,че присъствието не е задължително. Това е в общи линии  :peace

# 59
  • Мнения: 16
Мерси за инфото  Hug Hug
Утре ще си потърся книжката и ще проверя за учебника.
Ако има нещо ново ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт