Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 42 949
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Момичета, някоя от вас знае ли точно в кой ден и в колко часа трябва да сме там за първа лекция или каквото ще бъде? Аз все още нямам достъп до профила си, но и не успях до ВУАРР, за да ми го оправят. Ако някоя има информация нека пише.

# 31
  • Мнения: 472
аз разбрах, че започваме на 9.11 неделя от 9-00 часа

# 32
  • Мнения: 18
Благодаря за отговора. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 40
Здравейте мамчета студентки Stop
Да попитам някоя мама от Русе имали и разбира се с желание да го учи, за да можем да си помагаме с лекциите? При нас лекциите започват на 3.11.14.   Ще бъдем със задочниците newsm78  и поради тази причина че при тях всичко е максимално свито ткато посещения, нямало как още 50 % да ги намалят за майки  Crossing Arms Странна работа

# 34
  • Мнения: 334
Maми, излезнал е графика за изпитите-не знам защо има дати от октомври месец?
Вие гледахте ли си графика?
Датите са една след друга ....Ужас

# 35
  • Мнения: 628
Maми, излезнал е графика за изпитите-не знам защо има дати от октомври месец?
Вие гледахте ли си графика?
Датите са една след друга ....Ужас
Къде го гледаш този график? newsm78

# 36
  • Мнения: 334
Maми, излезнал е графика за изпитите-не знам защо има дати от октомври месец?
Вие гледахте ли си графика?
Датите са една след друга ....Ужас
Къде го гледаш този график? newsm78

В сайта им на информационна система отдолу си влеззнах с фак.номер и на графици....

# 37
  • Мнения: 628
Maми, излезнал е графика за изпитите-не знам защо има дати от октомври месец?
Вие гледахте ли си графика?
Датите са една след друга ....Ужас
Къде го гледаш този график? newsm78

В сайта им на информационна система отдолу си влеззнах с фак.номер и на графици....
Хм, при мен на графици няма нищо за изпити, имам само график на учебните занятия newsm78 Ти коя специалност и в кой филиал си?

# 38
  • Мнения: 334
Maми, излезнал е графика за изпитите-не знам защо има дати от октомври месец?
Вие гледахте ли си графика?
Датите са една след друга ....Ужас
Къде го гледаш този график? newsm78

В сайта им на информационна система отдолу си влеззнах с фак.номер и на графици....
Хм, при мен на графици няма нищо за изпити, имам само график на учебните занятия newsm78 Ти коя специалност и в кой филиал си?

Аз съм Финанси и Банково дело във ВУарр Пловдив. Ти не си ли там???

# 39
  • Мнения: 1 266
На мен ми казаха от ВУАРР,че сесията ни е февруари 2015. Да не би това да е за задочните магистри,които действително са задочно,а ние да държим с редовното  newsm78

# 40
  • Мнения: 628
Аз съм Финанси и Банково дело във ВУарр Пловдив. Ти не си ли там???

И аз съм там, в същата специалност, но как ще има изпити октомври, като занятията и за задочници, и за редовни започват от ноември newsm78 .... Аааа, падна ми жетона - ти явно си неспециалист и занятията ти са започнали още в края на септември, нали?! newsm78 Ако е така, то и учебната ви програма ще е различна от на магистрите специалисти или проф.бакалаври Mr. Green

# 41
  • Мнения: 18
Здравейте, някой може ли да напише графика на занятията ни от 9-ти до края, тъй като аз все още нямам достъп до профила си. Писах във ВУАРР, но нямам отговор...

# 42
  • Мнения: 628
Здравейте, някой може ли да напише графика на занятията ни от 9-ти до края, тъй като аз все още нямам достъп до профила си. Писах във ВУАРР, но нямам отговор...
Заповядай!  bouquet


Кликни на снимката за пълен размер

# 43
  • Мнения: 18
Благодаря много! До скоро. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 334
Да, аз съм неикономист.Да не би сега да се разделяме с програмата и изпитната сесия?
Ужас
Сега видях,че аз нямам график на занятията още.
Друг като мен има ли?

Общи условия

Активация на акаунт