Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 42 922
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 264
Да и на мен ми казаха,че фак. номера се пише и на двете места. Действително няма друга програма,явно всички редовни имаме право на облекчен режим  Laughing

# 16
  • Мнения: 466
на мен ми обясниха, че при облекчения режим трябва да имаме поне половината посещения. но после не знам при изпитите как ще е? аз първия семестър ще го избутам, ама втория живот и здраве с малко бебе, мисля да се кърмим пак, без баби при нас, как ще се учи хич не знам. доколкото знам облекчения режим трябва да дава право когато сме готови да ходим на изпити, обаче май ще попитам по-нататък затова

# 17
  • Мнения: 212
И аз се включвам при вас  wavey
Моя мъник е почти на 3 месеца. Спокойно мога да го оставям стига да има на кой, понеже и двете баби са млади и работят  Mr. Green Татито обаче работи предимно вечер така се за по няколко часа на ден ще мога да ходя. Може би не всеки ден, но колкото толкова. Аз там завърших Икономика на туризма да не мислите че много съм ходила  Crazy Иначе пък съм почти отличничка. Ще го избутаме без да се усетим Simple Smile Значи програмата е тази която беше публикувана в другата тема нали? Аз ще съм една година нали за същото говорим Simple Smile  Peace

# 18
  • Мнения: 63
Здравейте, мами! Имам бебче на 7 месеца. Записах магистратура в Търново с идеята наистина да уча, но по стечение на обстоятелствата нямам възможност да посещавам лекции. Вчера ходих до учебен отдел да попитам мога ли да отложа. Обясниха ми, че трябва да завърша първия семестър и да подам молба за прекъсване през януари. Тъй като лекциите са свършили, написах молба за облекчен режим, приложих акта за раждане на бебо и ми издадоха протоколи, че имам право да се явя на изпитите, които започват следващата седмица.. Това е чудесно, но нямам материали да се подготвя. Знаете ли откъде мога да си набавя лекции? Другата добра новина е, че ректора е издал заповед за намаление таксите за майки студентки със 100 лв. Аз платих 590 лв за семестъра, вече ще е 490 лв. Втория семестър ще ми ги приспаднат и ще платя само 390лв.

# 19
  • Мнения: 880
И аз при вас  Hug Hug Hug

Идната седмица имам намерение да запиша във ВУААР ФБД  Flutter

Утре ще Ви разкажа по-подробно за моето положение, да попрочета, да се подготвя и ще се радвам да споделите мнение и по моите питанки

Хубава вечер!
 newsm03

# 20
  • Мнения: 34
Присъединявам се и аз към ученолюбивите! Simple Smile

 Аз съм с бебе на 5 месеца, с което се кърмим и не знам как ще съчетаем кърмене и лекции, ама .... newsm78

Аз също подадох декларация за облекчен режим, но не ми е много ясно в какво точно се изразява облекчението.

# 21
  • Мнения: 1 264
Здравейте мами! Да се похваля,че вече имам дъщеря,роди се та 17-ти. Така като гледам ще мога да идвам най-мното за час до университета,та дано успея да изклася  Hug

# 22
  • Мнения: 466
bubamara честита щерка, да е жива и здрава, послушно и весело бебенце, пък все някак ще го изкласиш щом имаш желание  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 628
Здравейте мами! Да се похваля,че вече имам дъщеря,роди се та 17-ти. Така като гледам ще мога да идвам най-мното за час до университета,та дано успея да изклася  Hug
Честито! Да ти е жива и здрава малката принцеса!  bouquet

# 24
  • Мнения: 18
Здравейте мами! Да се похваля,че вече имам дъщеря,роди се та 17-ти. Така като гледам ще мога да идвам най-мното за час до университета,та дано успея да изклася  Hug

Честита дъщеричка! Да е жива и здрава, да носи само радост на всички около нея. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 264
Благодаря ви  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 34
Честита дъщеричка!
 Hug
Ще го изкласиш, пък нали и ние сме тук, да помагаме колкото можем.  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 264
Честита дъщеричка!
 Hug
Ще го изкласиш, пък нали и ние сме тук, да помагаме колкото можем.  Grinning
Hug

# 28
  • Мнения: 334
Честита дъщеричка bubamara да ти е жива и здрава и много да ви радва и обича:)

# 29
  • Мнения: 1 264
Благодаря  Hug
Днес мъжът ми ходил да завери уверението и са го мотали 1 час. При условие,че изрично попитах дали може той да отиде и ми казаха,че няма проблем. Казали му да ида аз и то със студентската книжка,при положение,че книжките са при тях за заверка от ректор  newsm78 Та с цената на 1 час и влизане във всеки кабинет са му го дали  Flutter Това което разбрахме е ако изпращате някой за уверение вместо вас,да носи копие от личната ви карта Peace

Общи условия

Активация на акаунт