Хелоуин парти, а защо не?!

  • 13 095
  • 137
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 377
Празнувам с голяма компания и правим много готини партита. За децата е страхотен кеф. Heart Eyes

Чудесно, браво на вас. А маскирате ли се?Или само дечурлигата? Нещо по-специално правите ли като организация или някъде навън празнувате?
О да правят огромна организация с маскиране, тематична храна, музика и всичко. Имаме градина голяма и ако времето позволява там, ако не където може и са се разбрали.

# 61
  • София
  • Мнения: 166
Аз бях решила да събера приятелите вкъщи и се сетих, че най-скоро като повод е Хелоуин, така че празникът ми е по-скоро оправдание. Повече мислих за почерпката и украсата вкъщи, та чак днес ще обиколя Джъмбо да видя какво има.
Наскоро се подстригах и това с Клеопатра не е лоша идея, но не мога да измисля подходяща рокля за целта  newsm78

# 62
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 889
Ето как се празнува в САЩ....
Не е точно така.....
При нас в детската вече мина, и беше след учебните занятия, имаше много игри и артуърк. На работа, ще е в обядната почивка, но всички офиси са украсени от близо 3 седмици. В махлата също ще ходим, но на самия ден.
Костюмът е купен, и носен вече близо месец...като тренировка.

Иначе точно на този ден не правя партита, но така или иначе правя тематични партита, където хората задължително идват костюмирани, което няма никаква връзка с Хелуин.

# 63
  • Мнения: 3
Аз като даскал обрах много негативи с празнуването на ХЕЛУИН... Истината е ,че децата се забавляват...и смятам да го направя,въпреки,че мен може да замерят с яйца.. Grinning.
Търся също някъде организирано за деца...но нещо не намирам. Освен една реклама в България МОЛ....
Ако някой знае за такъв общ хепънинг някъде,моля да пише.

# 64
  • Мнения: 18 669
Търся също някъде организирано за деца...но нещо не намирам. Освен една реклама в България МОЛ....
Ако някой знае за такъв общ хепънинг някъде,моля да пише.

В Скай сити, 18h. Peace Сигурно и големите детски клубове ще организират детски партита.

# 65
  • Мнения: 18 587
Аз бях решила да събера приятелите вкъщи и се сетих, че най-скоро като повод е Хелоуин, така че празникът ми е по-скоро оправдание. Повече мислих за почерпката и украсата вкъщи, та чак днес ще обиколя Джъмбо да видя какво има.
Наскоро се подстригах и това с Клеопатра не е лоша идея, но не мога да измисля подходяща рокля за целта  newsm78

Обеклото е малко сложно да.Но аз си ришех проблема, защото имам много подходяща рокля за целта–балната ми. Тя е като тази:/да не кажа същата, с много малки разлики/
Скрит текст:

Аз и затова реших да е Клеопатра, защото имам подходящи неща. Друг вариант е примерно черно-златиста туника, али каквото и да е нещо в златисто, черно и златно или бяло и сиьо, всякакви интерпретации може да се направят. То и аз не знам дали ще стоя с тази рокля дълго време, има вариант и да я сменя с една златно-черна туника–все пак това си е цяла вечер  Simple Smile

Днес правих едни украси, утре ще дълбаем тикви с приятеля ми, въобще ентусиазма е пълен. Дано се получи добре, а пък и да се оцени от останалите  Simple Smile

Ще мисля и някакви мъфини хелуински Simple Smile

# 66
  • Мнения: 9 708
Eee Kлеопатра дава много широко поле на действие!  Simple Smile

Дори най-обикновена рокля с пищно бижу е вариант. Най-лошия вариант е да метнете един чаршаф и да го вържете като парео.  Laughing
Важното е косата да е права, черна и ако може на плитки. Гримът да е тежък и с очна линия тип "лястовичка". Да има пищно бижу в косата, пищна огърлица и ако намерите хубава гривна за над лакътя.

Идеи с обикновени рокли 1 най-обикновена лятна рокля.

# 67
  • Мнения: 8 985
Ние празнуваме и в офиса. И е много забавно, когато има среща с клиент  Laughing, а срещу него седнат няколко чудовища

# 68
  • Мнения: 18 587
Ние празнуваме и в офиса. И е много забавно, когато има среща с клиент  Laughing, а срещу него седнат няколко чудовища

представям си  Laughing

# 69
  • Мнения: 169
Минах с тази маска в Мола във Варна и едно момиченца почна да пищи като ме видя.Майка и се обърна и тя се стресна.Какво и е страшното?

# 70
# 71
  • Мнения: 8 985
О, нищо страшно няма  hahaha
Ама те децата пищят от всичко Wink

# 72
  • Down south
  • Мнения: 7 786
През годините дъщеря ми е била какво ли не - от катеричка, цвете, пират, русалка и нинджа до принцеси в различни варианти.
 Дойдохме тук, когато беше на годинка.
Вече е тинейджърка и не мога да избирам костюмите и.
Тази година ще бъде нещо, като пчела  Peace
В петък ще ходи на училище издокарана така.


# 73
  • Мнения: 1 401
Аз ще бъда Малефисент smile3540

# 74
  • София
  • Мнения: 166
Eee Kлеопатра дава много широко поле на действие!  Simple Smile

Дори най-обикновена рокля с пищно бижу е вариант. Най-лошия вариант е да метнете един чаршаф и да го вържете като парео.  Laughing
Важното е косата да е права, черна и ако може на плитки. Гримът да е тежък и с очна линия тип "лястовичка". Да има пищно бижу в косата, пищна огърлица и ако намерите хубава гривна за над лакътя.

Идеи с обикновени рокли 1 най-обикновена лятна рокля.


Тъкмо се бях отказала (взех костюм на медицинска сестра от Джъмбо) и се сетих, че имам една рокля, която ще ми свърши работа. Само да изнамеря бижутата. Мерси за идеите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт