Падат есенни листа, а ние дебнем втората черта! - Тема 91

  • 21 096
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 898
Мечтичка аз мога да ти предложа
Скрит текст:
Картофена крем супа с крутончета. Става много вкусна и се прави супер бързо  Hug

# 31
  • Мнения: 430
Привет, привет   bouquet  Ванеситке, страхотна си  Hug  Hug  Hug
Скрит текст:
Гледам за манджички си говорите. Аз наготвих пилешки гърди с гъби, картофи, лук вино и сметана на фурната. Стана ямммиии, а и салата с авокадо. Записах се и на курс по френски език, че преди години започнах да го уча, но загубих вдъхновение и го зарязах. Сега ще видя до къде ще стигна. Поне няма да мисля  и ще съм заета.

# 32
  • Мнения: 2 241
Хоп, троп, цоп, запис  Mr. Green
Ванеситка, чудна е темата  Hug Ай ако искаш да ме добавиш и в списъка  Laughing И кога ще ти излязат резултатите от изследванията?
Подхванали сте пак готвене и ядене и изобщо няма да ви чета скритите текстове  Crossing Arms
Мечтичке, не да не ти пука за модераторите  Mr. Green Тия теми са си за спам така или иначе  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 139
Може ли и мен в списъка с чакащите  Praynig
Нашата вечеря е заешко месце с картофки ,лук,моркови в гювеч

# 34
  • Мнения: 76
Хайде и аз да се запиша в новата невероятна темичка.Браво Ванеситка страхотна е   bouquet Стискам палци интервюто да мине добре  Hug
А може ли и мен да ме включите в списачето с чакащи Praynig


И ако обичате спрете да говорите за такива вкусни нещица че умирам от глад,а свършвам работа чак в 6ч. и докато се прибера.......
Гушки на всички

# 35
  • Мнения: 1 446
...
може ли и мен да ме добавите в списъка с очакващите две чертички ей тъй пък за късмет Joy Joy

То и мен ме няма, но реших, че е защото съм бременна, просто Ванесита го знае преди мен, така че няма за кога да ни включва горе.
Скрит текст:
У нас довечера - свинско с кисело зеле. Снощи: пържолки с картофена крем супа. И някакви салатки за отскок

Допълвам се: понеже имам лошия навик да считам всичките си ПМС за ранни признаци за бременност, миналия месец си ги записвах много внимателно, за да може да ги сравнявам с тези от този месец.

Кристи, какво стана с теб? Какво казва док за твоята ситуация?

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 15:30 от Стопанка

# 36
  • Мнения: 524
спрете с това ядене те чат ми лигите вечее
шуши дано всичко е наред в спермограмата
азукарче успех с френския
стопанка бременни викаш а ай да видим Joy

# 37
  • Мнения: 699
Да се запиша в новата тема! Прекрасна е, Ванесита Simple Smile Справила си се чудесно. Дано да ти донесе късмет и ти с направата й да донесеш късмет на всички останали момичета тук Simple Smile   bouquet
 Гледам за манджи си говорите . ММ е рибар, вече не ходи особено , защото къде няма време, къде когато се наеме то времето е срещу него. В неделя отиде и хвана малки рибета за пържене и една голяма щука. Та по негова заръка ще я готвя за тази вечер. Нарязала съм е на порции и я мариновах с бяло вино и подправки. След това със доматен сос мисля да я задуша/ във фурната най-вероятно/. А на мен много ми се прияде онзи ден крем супа от грах, но ще я оставя за някой ден през седмицата. Попринцип мен страстта ми е готвенето. Даже от време на време публикувам по нещо в "Домашни вкусотии" във фейса Grinning ... Разбрах преди няколко години , че май съм си объркала професията  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 234
Че вашите манджички хич не звучат трудно, напротив  Thinking
Каролинка аз съм до 5 ама....то с такава тема не се бърка ако ще и след половин час да си тръгнем  hahaha
Стопанке хайде дано е познала Ванеситка  Hug Чакай да ти кажа нещо много тъпо и смешно.....Твоята снимка в ФБ групата съм си я заплюла за тази на Шоко и ви бърках постоянно...и гледам и си викам "Абе тази мацка защо не си сменя снимката с коремче вече.....нали е бременна?"  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Joy Луда работа...бях ви разменила в умната си главица  hahaha
Краси ти наистина готвиш много вкусно....не веднъж си показвала уменията си тук.....но от къде да сме сигурни, скоро не си се хвалила Wink

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 15:36 от МечтичкаД

# 39
  • София
  • Мнения: 1 680
Да ви наръся пак хубаво и нека ви е на късмет темичката

# 40
  • Мнения: 21 282
Скрит текст:
Аз направо огладнях  eat

Витаминка взимам си  newsm79 newsm79 newsm79

# 41
  • Мнения: 1 446
Прахосмууууууч!

Мечтичке, за мен е невероятен комплимент да ми кажеш, че ме бъркаш с Шоко.   bouquet
Краси, отдавна съм те признала за невероятен кулинар! Личи си, че слагаш по една лъжичка любов във всяко ядене.
На мен и Дзвер,  и Буци ми липсват.

# 42
  • Мнения: 436
Може ли и мен в списъка с чакащите  Praynig
Нашата вечеря е заешко месце с картофки ,лук,моркови в гювеч

По повод на този пост искам да споделя как едно семейство бяха кръстили изключително симпатичния си домашен любимец- заек - С'картофки. Много се смях на оригиналното име  Joy

# 43
  • Мнения: 1 234
Стопанче и двете сте много сладки  Heart Eyes
Забелязвам, че най-старите девойки малко по малко напускат  Confused Ех дано се завърнат с хубави новини  Praynig

# 44
  • Мнения: 21 282
 hahaha hahaha hahaha
Може ли и мен в списъка с чакащите  Praynig
Нашата вечеря е заешко месце с картофки ,лук,моркови в гювеч

По повод на този пост искам да споделя как едно семейство бяха кръстили изключително симпатичния си домашен любимец- заек - С'картофки. Много се смях на оригиналното име  Joy

Общи условия

Активация на акаунт