Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 037
  • 794
  •   1
Отговори
# 375
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
7ми ден на четиридневни ембриони чхг 47,70..май успяхме този път Simple Smile

# 376
  • Мнения: 14 594
Кате  Hug чудесен резултат за 7 ден

хайде сега и безпроблемни 9 месеца  Praynig

# 377
  • Мнения: 1 009
Браво Кате  Hug Hug Hug, айде и леки 9 месеца

# 378
  • Мнения: 1 095
 Привет, момичета! Simple Smile И аз да се включа в дългото чакане. Трансферът ми беше на 31,10 петък. Две меченца ми върнаха и сега си почиваме на топличко и чакаме да се случи чудото. Радвам се, че има такива групи. Подкрепата и съветите са много важни в момента за всички нас. Смятам да си направя кръвен тест на 11-ти ноември. Смятате ли, че е рано?
 До вчера бях супер спокойна, въпреки доста силните болки след пункцията. Днес леко започва параноята, явно от това, че ми поолекна и от хормоните, които приемам. Ще успея да се опазя спокойна, надявам се. Wink
Огромен късмет и успех на всички нас!  Hug

# 379
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
Сега гледам с малката съм била с чхг 36 на 7ми ден на 5дневни ембриони. Сега сме с трансфер 1 ден по-рано и стойността е по-висока. Тогава бяха 2 в началото. Дано сега да не стане беля и да са се хванали и трите.. след два дни ще е по-ясно надявам се Simple Smile

# 380
  • Мнения: 550
Браво, Кате! Аз не смея да си направя кръвен тест по-рано...ще го правя в понеделник, както ми е "наредил" д-р Стефанов  Laughing          
Момичета, поуспокоих се за болките. Както се казва-с тях зле, без тях по-зле...но този път се опитвам да не се филмирам, колкото и да ми е трудно Laughing

# 381
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
Аз нямаше да правя тест, но малкато пак е болна и ходихме до болницата до педиатъра..и си викам айде да се боцна да видим как са малките Simple Smile иначе се бях заканила до 11ти да чакам този път Simple Smile благодаря ви много момичета за хубавите пожелания Simple Smile

# 382
  • Мнения: 1 220
Кате, браво! Ще вземете сега да увеличите семейството драстично Simple Smile (шегувам се на твой гръб Simple Smile
На останалите - стискам палци!!
Danny, 10ти ден май е добре за тест.

# 383
  • Мнения: 603
Кате честито мила, дано всичко е наред до края!
Аз съм в 8 г.с. но от снощи съм с болки в корема и кръста, пия но шпа, отшумяват и след няколко часа пак се почва. В началото доста ме болеше корема, сега поне 2 седмици не съм имала никакви болки и пак се почва. Доста ми е притеснено, в понеделник бях на преглед, видяхме и чухме сърчицата, Персенска каза, че всичко е наред. Сега не знам какво става.

# 384
  • Мнения: 1 009
Вили почивай повече и се обади на доки за да се успокоиш  Hug Hug Hug

# 385
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
Аз също засега само болки в корема имам. Но и предния път така беше..имах и болки в гърдите, а сега май нямам..пий ношпа и не го мисли. Обикновено болките са от разтягане на матката в твоята седмица. Аз помня, че ме болеше отстрани в двата края долу..нещо като две копчета, така си ги представях..след 12та седмица обикновено всичко се оправя Simple Smile

# 386
  • Мнения: 603
Благодаря ви момичета, пия си но шпа и си кротувам, иначе съм си на работа де, ама се старая много да не се натоварвам.

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 395
Кате, браво за резултата, много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред Grinning

# 388
  • Мнения: 2 161
Оооо Кате, ЧХГ-мечта имаш...Струва ми се, че ще има двечки този път!!!

# 389
  • Мнения: 292
7ми ден на четиридневни ембриони чхг 47,70..май успяхме този път Simple Smile

Браво мила,честито време беше и на теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт