Дългото чакане след трансфер 32

  • 54 039
  • 794
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 460
Иванова, моля те, пиши, че те чакам.  Hug

Не е излязъл резултата миличка, за това не пиша ... нервно ми е много

# 616
  • Мнения: 2 501
Ох, разбирам те. Гуш.
Най-вероятно утре ще го качат, вече сигурно са затворили.

# 617
  • Мнения: 460
Резултат  4.7  Sad

# 618
# 619
  • Мнения: 14 594
d_ivanova нисък е резултата, но не е нулев, мисля, че при такъв лекарствата не се спират, но това ще го каже лекаря ти  Hug

# 620
  • Мнения: 2 501

Ееее, не  Sad Съжалявам. Много ми е мъчно.

# 621
  • Мнения: 1 009
Джи джи честито много се радвам   bouquet
Иванова, обади се на док да питаш Hug Hug Hug
Аз момичета днес не знам къде се намирам, чух най прекрасния звук на двете ми сърчица  Grinning, не мога да ви опиша това изживяване, желая от все сърце на всички да изпитат тази радост

# 622
  • Мнения: 1 220
Аекара, страхотно, честити сърчица!! Аз си мислех, че ти е по-нататък прегледа, след няколко дни. Коя г.с. и ден си?
Аз пък сомнамбулствам, защото от няколко часа ме боли левия яйчник, като на спазми, и съм се притеснила...

# 623
  • Мнения: 550

Съжалявам много , много, миличка! smile3518. Разочарованието е голямо, но няма да се отказваш! Следващия път ще стане, ще видиш!  Hug Hug Hug

# 624
  • Мнения: 550
Аекара , това е суууупер! Да са живи и здрави двата бонбона!  bouquet

# 625
  • Мнения: 2 501
Илианче, много си ранобудна!

# 626
  • Мнения: 550
Илианче, много си ранобудна!

Оооо, да, откакто съм си в  къщи в 5 часа ставам. И познай за кой се сетих още със събуждането-за тееееб! Хайде, обличай се и в 7,30 да си в лабораторията, че ми изтръпнаха палците от стискане! Laughing

# 627
  • Мнения: 2 501
 Joy
Aз съм спокойна, спокойна, спокойна...  Twisted Evil
Ще ходя по-късно, като се събуди ММ. Аз като съм кукувица и ставам в 5, не значи, че всички вкъщи трябва да не спят.  Grinning
Представям си колко ти е щастливо и в същото време ми е много мъчно за Иванова.
Честит празник, момичета! Днес е св. Мина - закрилник на семейството.

# 628
  • Мнения: 550
 на мен ми е мъчно! Честит празник и на теб и днес да полуичиш много голям подарък!Ти в коя лаборатория ще ходиш и в кой град

# 629
  • Мнения: 2 501
Кандиларов, градът е мноооого малък, 10-тина хиляди души.

Общи условия

Активация на акаунт