Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 86 687
  • 450
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 448
Ароматни тартове, от които съм много доволна:





Купувани са от Айко в Стара Загора, но предполагам,че ги има и в други градове.

# 166
  • Мнения: 2 817
pasinet, на мен също ми харесват тези тартове, но са доста нетрайни. Миришат само 2-3 паления на свещта, след това съвсем слабо миришат.

# 167
  • Мнения: 2 448
pasinet, на мен също ми харесват тези тартове, но са доста нетрайни. Миришат само 2-3 паления на свещта, след това съвсем слабо миришат.
Странно.  Confused Предполагам, че зависи от това колко часа е едно палене Simple Smile и колко голяма е стаята. Освен това с всеки аромат малко или много се свиква докато си при него, но ако се излезе и влезе пак в стаята много силно се усеща ( но може и моя нос да е много чувствителен, съдейки и по други миризми  Laughing ). Аз ползвам много, слагам различни в кухнята, в хола, а тези на colony толкова силно миришат, че  повече от половин час не ги държа запалени. А на първата H&H само веднъж съм попадала на аромат, който е слаб и се наложи бързо да го сменя.

# 168
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Здравейте, освен свещи ползвате ли и ароматизатори? Доволни ли сте и от кои? Аз искам да взема от тези:

Те са по-малки от стандартните, но ми трябва за определено място. Притеснява ме обаче това, че пръскат само при индикация за движение, а аз ще го слагам нависоко. Дали ще е проблем това? Thinking

# 169
  • Мнения: 1 483
Сензорът е фотоклетка, така че общо взето пръскат най-често при светкане на лампата. Е, и при движение де, ама невинаги. Моя съвет е и да не го слагаш твърде близо до тавана, може да остави петна по боята.

# 170
  • Мнения: 5 647
Обожавам да ароматизирам дома си, обикновено ползвам арома лампа с етерични масла, пръчици, понякога паля и дърво пало санто, но много се опушва стаята. Имам всякакви аромати етерични масла, като предпочитам по-сладникавите като ванилия, канела, карамфил, иланг иланг, коледни сладки. Обожавам ароматът на пачули - имам го във вариант масло и пръчици. Наскоро си взех кедър, но нещо не ми допадна. Когато искам освежаване - слагам лимон, мандарина, портокал. Лавандула, евкалипт, мащерка ползвам лятото и то по-рядко, защото ми е много дразнеща миризмата. Имам и много ароматни свещи, но някак ми е много слаб ароматът от тях и ги паля само вечер за атмосфера.

# 171
  • Мнения: 3 314
Много обичам всякакви ароматизиращи свещи, дифузери, масла ...  Тези са ми любими.
Скрит текст:
   

# 172
  • София
  • Мнения: 1 003
Много обичам всякакви ароматизиращи свещи, дифузери, масла ...  Тези са ми любими.
Скрит текст:
 

И аз много ги харесвам тези. Много трайни. Любимия ми аромат е silver linen. Много свеж аромат на "чисто"  Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 9 926
Има ли по-евтин дифузер от 80лв? С опция и за светлина?
Аромалампата е доста рискована понякога, а и загрява маслата.. и трябва да се следи.

# 174
  • Мнения: X
Радвам се, че открих тази тема. Обожавам ароматните свещи, най-вече през зимния сезон. В момента издирвам нещо по-ароматно, но не силно.

# 175
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Радвам се, че открих тази тема. Обожавам ароматните свещи, най-вече през зимния сезон. В момента издирвам нещо по-ароматно, но не силно.
И аз така... веднъж преди години в чужбина в един хотел, на рецепцията преди Коледа имаше запалена свещ... Ухаеше невероятно!!! ОБАЧЕ след като я разгледах видях,че е на "Bath & Body works",  а техните свещи са към 40-50лв Grinning Което е цена УАУ като за свещ. Много ми се иска да намеря нещо коледно, което да се усеща наистина, а не само когато си забил нос в нея. Ако може и да не е 50лв...

# 176
  • Мнения: X
Ето този сайт намерих снощи, но не съм сигурна дали са наистина оригиналните свещи.

https://makeup.bg/categorys/679353/

# 177
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Ето този сайт намерих снощи, но не съм сигурна дали са наистина оригиналните свещи.

https://makeup.bg/categorys/679353/
Цените са сходни с тези в Notino Simple Smile 3-4-5 ст разлика..

# 178
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Елиза, в България в дрогериите има ли Glade? Много съм доволна от тях, струват 3 Евро, горят много часове и ароматите им са силни. Жълтата, антитабак, ми е абсолютен фаворит от много години насам.

# 179
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Елиза, в България в дрогериите има ли Glade? Много съм доволна от тях, струват 3 Евро, горят много часове и ароматите им са силни. Жълтата, антитабак, ми е абсолютен фаворит от много години насам.
Не съм вземала техни, но бързо ще се поправя Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт