Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 87 076
  • 450
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 774
Сега съм пак с Глейд - 6 пъти по-евтини, с по-силен аромат.

Кои на Глейд?

Аз си купих олио,  дразни ми гърлото обаче.

{Тони}-мерси за предпоръката, дано ги има при нас. Направи ми пречетление, че имат само 2-3 вида свещи и ароматно олио.

# 76
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Купувам си я за пореден път, не защото пуша вкъщи, а защото мирише чудесно и интензивно. Издържа дълго. Цялата серия мирише добре, сега има зимни, но миришат точно на чайовете, които пия постоянно и няма нужда. Mr. Green

Продава се в DM

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Обичам свещи. Купувам според моментното си настроение. Предпочитам канела, ванилия и кокос. Тази година още не съм обновявала арсенала. Отдавна не бях вземала електрически ароматизатор. Скоро купих някакъв на Амби пур- разкошен! Стои на 2 степен включен постоянно, ароматизира чудесно дневната и кухненския кът.

# 78
  • Мнения: 7 204
Скрит текст:
Много приятно съм впечатлена от свещта на The Body Shop - Sandalwood & Ginger:



Ароматизира с лек, ненатрапчив аромат цялата стая. Сладък, топъл, дървесен аромат с екзотична нотка.

Не ми допада единствено това, че не се разтапя до краищата на чашата - тоест част от восъка ще остане неизползвана.

Можеш да оползотвориш неизгорялата част от восъка и да си направиш нова свещ, аз така правих с остатъците от една ароматна свещ.  Разтопяваш на водна баня, само фитил трябва да намериш от някъде - аз купих една евтина свещ от магазин за 1 лев. Наливаш разтопения восък в някакъв съд и докато още не се в втвърдил  восъка, слагаш фитила в средата.

# 79
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Аз сега съм с тази свещ много ухае и аромата се съдържа доста време след като съм изгасила.

# 80
  • Мнения: 3 353
Можеш да оползотвориш неизгорялата част от восъка и да си направиш нова свещ, аз така правих с остатъците от една ароматна свещ.  Разтопяваш на водна баня, само фитил трябва да намериш от някъде - аз купих една евтина свещ от магазин за 1 лев. Наливаш разтопения восък в някакъв съд и докато още не се в втвърдил  восъка, слагаш фитила в средата.

Пипи, благодаря за предложението! Hug
Нямам обаче никаква идея нито откъде мога да намеря фитил, нито как точно да го поставя.
Но пък си мисля, че действително мога да разтопя восъка и да го налея в някаква формичка, за да получа нещо като ароматен тарт. Определено ще ми е по-лесно така и със сигурност ще опитам.

# 81
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
При мен най-ароматна свещ е тази на air wick, която си сменя и цвета:

# 82
  • Мнения: 385
Yankee си  купих малко бурканче от Айко, аромата беше на парфюм. Като я запалих ,все едно най обикновена свещ.А и имаше голям избор,добре,че не си купих голямата.Ароматните от Икея ,по мое мнение са по-добри.Очакванията ми бяха за нещо много ароматно.

# 83
  • Мнения: 7 204
IKAFETO, кои точно свещи от ИКЕА препоръчваш?

# 84
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
При тези свещи на Yankee, които имам забелязвам разлика.
black coconut например е силна та чак задушаваща, докато beach flowers е доста по-слаба.С тартовете е по същия начин.

# 85
  • Мнения: 385
И при мен beach wood  се оказа с много слаб аромат.
Pipi_ , от Икея съм купувала най -обикновени, последната беше оранжев цвят.Бавно гори и се усеша аромата.

# 86
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
И при мен beach wood  се оказа с много слаб аромат.
Pipi_ , от Икея съм купувала най -обикновени, последната беше оранжев цвят.Бавно гори и се усеша аромата.

Точно beach wood имам на тарт и е доста слаб...докато midnight jasmine е направо задушаващ тартът.

# 87
  • Мнения: 1 011
Здравейте Simple Smile
Някой пробвал ли е Little Hotties на Bomb Cosmetics? Може ли да помоля за отзиви.



Сега открих, че ги продават в България. Поради липсата на ясно наименование трудно намирам други освен Янкийс.

# 88
  • София
  • Мнения: 493

И аз ще похваля тартовете на Yankee Candle - толкова са дълготрайни като количество, а като аромат са доста силнички, нямам търпение да свърши, за да си сложа друг аромат, а като гледам скоро няма изгледи за свършване  Laughing

# 89
  • Мнения: 2 825

И аз ще похваля тартовете на Yankee Candle - толкова са дълготрайни като количество, а като аромат са доста силнички, нямам търпение да свърши, за да си сложа друг аромат, а като гледам скоро няма изгледи за свършване  Laughing

Да, и аз съм много доволна от тартовете. Вече повече от месец го ползвам един и няма никакво намерение да свършва. Прави ми впечатление, обаче, че постепенно ароматът му намалява и вече почти не го усещам или аз свикнах с него newsm78
Чудя се как да го махна и да си сложа нов, може би да го излея или да го изтържа по някакъв начин  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт