Номинации - проучване

  • 42 475
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 785
Аз съм за, да видим тази година как ще минем, пък догодина може и да няма нужда  Mr. Green

Бибрутално - за форумец, който хич не си поплюва като реши да навре някой, където може и да не му е мястото, но това няма никакво значение в неговите очи, поне не и в момента на навиране  Laughing

„С дъх на канела” - за тези, които коледното настроение ги хваща в средата на август, когато са решили цялата коледна тематика, в средата на септември са избрали коледното меню, в началото на октомври са купили подаръците, заредили са щолените по фурните, коледния кейк отлежава в килера.... та така до началото на юни. Или с няколко думи - за тези, които ми прецакват коледното настроение, защото до Коледа на всеки му е писнало да слуша за Коледа, Коледа, Коледа - егаси и коледният дух си има граници  Crossing Arms

„Предизвестена смърт” - за тези, които са влезли тази година в дебрите на Клюкарника "съ се касата" с мнение или тема. После какво се случва, смятам, че е ясно  Twisted Evil

„2 милиона бакшиш” - за тези, които толкова много преувеличават, че аха да им повярваш... и бакшишът вземе, че стане 3 милиона, образно казано.

И държа на Драма Куйн  baby_neutral

# 46
  • Мнения: 25 753
Мъ℘♥Мяɣ, интересни номинации, но за Малинки, рожбе. Потрай още малко.  Laughing

# 47
  • Мнения: 4 785
Мъ℘♥Мяɣ, интересни номинации, но за Малинки, рожбе. Потрай още малко.  Laughing

Ма сърце не трае  Laughing Аз от зор да не изпусна малинките, притесних се, че няма да има. Може да ме номинирате за сеирджия, нЕма проблем, не се сърдя... много  Crossing Arms

Ще потрая Како, ще потрая, избор имам ли  Whistling

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Според мен няма нужда от малини, оскари-малини, всичко наедно, че иначе много се проточва. Да си има положителни и отрицателни номинации и толкова.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 606
Според мен няма нужда от малини, оскари-малини, всичко наедно, че иначе много се проточва. Да си има положителни и отрицателни номинации и толкова.
+1
„2 милиона бакшиш” на Мър Мяу ще е много готина категория.

# 50
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Оценявам високо готовността на Сийка, Антигона и Лиляна да се захванат доброволно с организацията на номинациите.  Бих могъл да подкрепя усилието им с обещание да поддържам по силите си разумния тон на разговорите по време на номиниране и гласуване.

Инак подкрепям идеите за промяна в формулировките на категориите, добавянето на някое намигане в тях. Не съм съгласен обаче мъжете да бъдем отделени в отделна категория - за какво да се гласува в нея? Кой е по-мъж ли? Излишно, пък и на фона на скромното мъжко присъствие - би било и постничко.


Чисто организационно - понеже е безкрайно сложно да се събере мнението на всеки как точно да се случи конкурса - предлагам да се гласува за човек, който да подготви категориите и тази анкета може да бъде сложена още в настоящата тема. След гласуването облеченият в доверието на форумната общност ще има пълно право и свобода да предложи за номиниране колкото и каквито категории сметне за нужни.

За следващата година това задължение и чест да се полага на човека, спечелил някоя от категориите. Коя точно - ще определи създаващият тазгодишните.

Иска ми се да включим награда за "сръчни ръце". Обичам до полуда хората, коиуто умеят да изработват нужни неща и смятам, че трябва да бъдат поощрени.


# 51
  • Мнения: 7 690
За новак не знам дали изобщо трябва да има категория - 99% от новите са реинкарнации на стари потребители. На мен ми е трудно да посоча дори един истински новак.

Аз  Laughing Ник'ви реинкарнации няма при мен, аз съм brand new, тенк ю вери мъч.
Как се определя новак? Дата на регистрация, брой мнения...?


Чисто организационно - понеже е безкрайно сложно да се събере мнението на всеки как точно да се случи конкурса - предлагам да се гласува за човек, който да подготви категориите и тази анкета може да бъде сложена още в настоящата тема. След гласуването облеченият в доверието на форумната общност ще има пълно право и свобода да предложи за номиниране колкото и каквито категории сметне за нужни.

Съгласна съм. А може и желаещите да направят своя концепция за номинациите, категориите и условията и да се гласува за конкретната концепция.
Може да се избере и един човек, който от всички дадени идеи да избере най-свежите и най приетите от списващите и да ги обедини цялостно.

Идеята следващият организатор да е някой от печелившите е добра, но ако въпросният няма желание или спре да списва как ще се процедира със заместника му?

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 23:49 от Антигона

# 52
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Хрисимата душица - скромен, ненатрапчив, дискретен 
Горделивият паун - самохвалко, говорещ на едро
Безцветният силует  - скучен, постен
Завладяващата уста - интересен, оригинален, ярък
Късогледият индивид - тесногръд, с предразсъдъци
Великодушният профил - толерантен, широкоскроен

 Thinking

# 53
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...Идеята следващият организатор да е някой от печелившите е добра, но ако въпросният няма желание или спре да списва как ще се процедира със заместника му?

Може да е следващият в гласуването, после третият и така. Ако никой не ще (което няма да стане - повярвай ми) - миналогодишният или доброволци. Абе ще го мислим през ноември 2015.

Та следвайки по-горната си идея смятам, че Сийка - с оглед на цялостното й присъствие и авторитет - е човек, който би се справил отлично с подготовката на номинациите за 2014 - определяне на категории, срокове и изобщо всичко.

# 54
  • Мнения: X
Нека го направим по-царствено, по-коледно, по-приказно! Номинации с приказни герои!

# 55
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Чудесна идея!

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Нека го направим по-царствено, по-коледно, по-приказно! Номинации с приказни герои!

Да! Ще се получи много интересно.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 740
Нека го направим по-царствено, по-коледно, по-приказно! Номинации с приказни герои!
Не знам дали ще има толкова приказни герои, че да стигнат.
Иначе ако имате нужда и аз мога да се включа в броенето и всичко друго,което е нужно.

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря за идеите и за предложенията за помощ. И като един човек свикнал да е безпристрастен, утре смятам да обобщя както идеите за организацията, така и идеите и предложенията за категории и да ги предам в един пост сбито. Тогава ще коментираме отново около кои идеи е най-добре да се обединим и после вече според избора, ще направим и категориите.

# 59
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ако ще е с приказни герои "Горделивият паун" от моите предложения става. Само дето приказката аз съм я писала.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт