Номинации - проучване

  • 47 328
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 685
Категорията е Всички обичат Реймънд/номинация за личен любимец/

# 706
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Пускай ги, нека да има забава.

Точно така, Лиляна Peace
Да е пълна забавата предлагам да ги пусна в средата на седмицата. Така ли се падна  по схемата ти?

# 707
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, в сряда се пада твоята категория.

# 708
  • Мнения: 4 740
Хъши, след полунощ се пускат
Чувство за хумор
Добър изказ
Досадник
Бисер  

Ако ги държим по три дни, това означава във вторник да пуснем
Драма  
Тема
Физическа красота
Новак

И след това
Чувство за хумор - Кралят на комедията
Личен любимец
Неприятен
Хаплив
Двойка форумци
Знания

# 709
  • Мнения: 7 685

А ментална/психическа ще правим ли?  Laughing Или Красив ум е за нея

# 710
  • Мнения: 4 740

А ментална/психическа ще правим ли?  Laughing Или Красив ум е за нея
Тихооо  Mr. Green

# 711
# 712
  • Мнения: 3 782
Негласуването на "личен любимец" не е предложение, а напомняне.  Laughing От самото начало на номинациите категорията върви по този начин, само името и сто пъти се смени (включително и в тази тема). Помислих си, че с амбицирането всичко да е филмово, ще има подвеждане по име на категория, но...

Предходни години имаше номинация за умерен тон, която се гласува, както и отделна, за слънчево присъствие, която също се гласува. Понеже тази година ги няма, явно Любимецът поема тези функции.

Не искам да развалям купона. След като организаторите предпочитат да се гласува, ОК, за мен няма значение. Дори е хубаво, защото така става още една положителна категория за гласуване. Но, Hushpuppy, не мога да ги редуцирам. Заставам зад всяка дума, която съм написала за всеки от хората в тази категория и не мога да ги селектирам - този да, този не. Постъпи както решиш.

# 713
  • Мнения: 4 892
Точно така е, предишните години май се казваше нещо като "Оскар" и не се гласуваше.

# 714
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
А хубавиците ще се броят ли с по 1 номинация, че се сетих за 2, които не са номинирани. Има ли смисъл да ги предлагам?

# 715
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Антигона каза, че ще събере тези с повече гласове.

Аз съм с две категории днес, надявам се да успея да ги пусна около полунощ, но мое полунощ, че имам излизане преди това.

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Жалко!

Предлагам за "Красив ум" - Параход

# 717
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жалко!

Предлагам за "Красив ум" - Параход
Отиди в другата тема. В тази не броим.
А за хубавите не се знае, тази вечер кой къде ще раздава кебапчета и ЛС. До полунощ има половин ден.

# 718
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Ох, обърках се. Simple Smile Мерси!

# 719
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Щом не се знае, добавих и красавици. Peace

Общи условия

Активация на акаунт