Номинации - проучване

  • 47 328
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 685
Почвам...


Скрит текст:






Речи ще държим ли?

Обещавам да оправя форума за 800дни.
На всеки потребител по кебапче и левче за пост.
За потребители с над 10годишен стаж вярна служба - по две / левчета или кебапчета/.
Честна и открита борба с организираната тролска престъпност.  
По-чист и приветлив форум.

ЗакУех се!

# 721
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy

# 722
  • Мнения: 7 685
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy

Ама не пита как ще изхарчиш 3000лв  Naughty

# 723
  • София
  • Мнения: 5 920
Акаша, давам кебапчета, за да ме махнеш от номинациите за убавици, да не се разправяме... И ще мога да почна да се заяждам.  tooth
Също кебапчета и за друг кой ме беше нагласил, не помня... Цвети май.

# 724
  • Мнения: 7 685
Така, така - оттегляйте се, оттегляйте се...  smile3508

# 725
  • Мнения: 4 892
Аз ще гласувам по съвест, с моите кебапчета запушете устата на лапето.

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре де, мадам, как ще изям 3000 кебапчета? Joy

Ама не пита как ще изхарчиш 3000лв  Naughty
Че то това не иска питане, само близост до мол и кино tooth. Само тази седмица съм изхарчила сумата за средностатистически дънки в кино-билетчета.

# 727
  • Мнения: 7 685
Ти дънки за целия форум ли купи? Или билетчета  tooth

# 728
  • Мнения: X
Къде е темата за обяснения? Искам да попитам мен защо никой не ме е номинирал за хубост?  newsm56

Обещавам при спечелване на наградата да дам на всеки по 7-8000 лева и снимка за спомен с МЕН!  photo

# 729
  • Мнения: 16 890
Ами аз за хубост още не съм номинирала! Метни една снимка и те номинирам веднага!

# 730
  • София
  • Мнения: 5 920
Така, така - оттегляйте се, оттегляйте се...  smile3508
Абе аз отивам да номинирам, че както си го замислила, ще е скучно... Mr. Green

# 731
  • Мнения: 4 740
Жаве, недей копира Агонцев  Mr. Green Видя, че такива схеми пропадат.

# 732
  • Мнения: 7 685
Тъй, тъй....Усещам как ако спечеля аз и на Съни ще й изстине регистрацийката  smile3502

# 733
  • Мнения: 16 890
Ама аз 'щото не се впечатлих от кебапчетата, ама на лична снимка много се впечатлявам Simple Smile

# 734
  • Мнения: 7 685
Говори ми, говори ми...

Общи условия

Активация на акаунт