Номинации - проучване

  • 47 306
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 960
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Аз ще съм на гости и не мога по жартиери и сатен. Ще помоля и хлапето да се съобразява с дрескода, че ще надничам от чужд компютър и да не обвинят домакинята в нещо низко и долно.

Облечи "по-мръсно" подсъзнание  bowuu

# 961
  • Мнения: 6 604

Моля за вашите предложения за мъжете, защото аз се опасявам, че може да не се сетя и за 4.
Лабрадор, Куркума, Вълкът с дълъг ник, Хлапето, Желязко..?

...дядо Хаджия, Веско-Варна, Ocaso... Но... да се покажат.  Peace

Допълвам  Laughing : sote-full
И Аржан. Хубав мъж е.  Peace

# 962
  • Мнения: 2 196
Извинете, aмa тия без нощници къде дa се зaпишем?
A, двa билетa зa първия ред, моля, блaгодaря! Зa " Злaтно огледaло", кaтегория момчетa.

# 963
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Абе момчета... Пръчове същи.

# 964
  • Мнения: 16 452
Бианка, ако без нощица е по без нищо, одма  си на първи ред:))

# 965
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Извинете, aмa тия без нощници къде дa се зaпишем?
A, двa билетa зa първия ред, моля, блaгодaря! Зa " Злaтно огледaло", кaтегория момчетa.

Тези, без нощниците, са "зад кадър". Да насърчават, поддържат, вдъхновяват /не намирам точната дума  Embarassed/ номинираните.  Joy

# 966
  • Мнения: 4 115
 То имаше такава професия, ама и на мен ми бяга думата. Дето държат във форма порно актьорите зад кадър Mr. Green И аз съм за там, че с моята памучна пижама на пеперуди не се вписвам в композицията.

# 967
  • Мнения: 2 196
Бианка, ако без нощица е по без нищо, одма  си на първи ред:))
Кризa, нощниците ми сa у КТБ-то. Мъкa, aмa пък от първия ред поне.

# 968
  • Мнения: 2 658
Желаещите да са само по парфюм първо да преминат през качествен контрол.
Да няма после подплашени участници.

# 969
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Извинете, aмa тия без нощници къде дa се зaпишем?
A, двa билетa зa първия ред, моля, блaгодaря! Зa " Злaтно огледaло", кaтегория момчетa.

Без нощници (т.е. без дрехи  Rolling Eyes  ) - направо на сцената  bowuu

# 970
  • Мнения: 3 782

Моля за вашите предложения за мъжете, защото аз се опасявам, че може да не се сетя и за 4.
Лабрадор, Куркума, Вълкът с дълъг ник, Хлапето, Желязко..?

...дядо Хаджия, Веско-Варна, Ocaso... Но... да се покажат.  Peace

Допълвам  Laughing : sote-full
И Аржан. Хубав мъж е.  Peace

Допълвам с вече споменатия Ghost, неуважен, горкия, в списъка.  Laughing



Цитат

Ghost се е показвал, гол до кръста и с китара, май беше в гръб, или анфас с лице, сведено към китарата. За кратко, от онези, среднощните пускания на снимки.
Много, много хубава снимка беше.  Mr. Green  Mr. Green Конкуренцията няма шанс.

# 971
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пак го ударихте на разврат hahaha
На кой ред се нареждаме тези с ватирани пижами, чорапи, терлици и чаша колдрекс?

# 972
  • Мнения: 2 196
Aaaa, aз съм сaмо зa билети. Зa рaзврaт - нa другaтa кaсa.

# 973
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пак го ударихте на разврат hahaha
На кой ред се нареждаме тези с ватирани пижами, чорапи, терлици и чаша колдрекс?

Под прикритие.  Joy

# 974
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Един, с който служехме заедно, много си пада по дебели памучни пижами. Направо фетиш, само че в наше село не му казваме така.

Общи условия

Активация на акаунт