Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: X
Чек, обвиняваха ме и че пуснах набързо, без обсъждане категориите.  Grinning Иначе се недоволства, пък, че става отегчително... Абе... Нали! Laughing

Ами бързичко беше.  Laughing

# 931
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Чек, обвиняваха ме и че пуснах набързо, без обсъждане категориите.  Grinning Иначе се недоволства, пък, че става отегчително... Абе... Нали! Laughing

Ами бързичко беше.  Laughing

Може и така да е било, но имах и подкрепа за това. Grinning Опитвам се да кажа, че винаги си крив, каквото и да правиш.  Mr. Green

# 932
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Доволни, недоволни- номинациите текат и хората гласуват. Ще имате шанс да наградите организацията с малинка Laughing

# 933
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...

Аз ще пускам, но търся авторитетна потребителка, която да го легитимира.
Ти май назад взе да даваш? Нали беше много курназ, що търсиш други?

# 934
  • Мнения: 200
След кратко и спешно заседание на управителния съвет на ФФН (Форумна Федерация за Номинации) бе решено:

1. Да се проведе събитие с конкурсен характер под надслов "You Sexy Thing" (наричано за по-кратко Конкурсът)
2. Конкурсът ще се проведе паралелно с този за най-красива форумна потребителка.
3. Конкурсът е със задължителен характер за участие на 4 потребителя (потребител The_Kid участва със специален уайлд кард), което конституира общо 5 участника.
4. Номинациите ще бъдат резултат от гласуване на огромните тълпи от фенки потребителките във форума. 5-те господа събрали най-много гласове се класират за финалния кръг
5. Минимален брой номинации за допускане до участие във финалния кръг - един (1) брой.
6. Не се приема самоотвод от участниците.
7. Приема се всякакъв по вид и форма снимков материал илюстриращ достойнствата на участниците във финалния кръг.
8. Номинациите ще се приемат в специално отворена за целта тема.
9. Госпожица Антигона ще си копира този пост за бъдеща справка на тема "Как да провеждаме анкети и конкурси"

Председатели на УС:
Група авторитетни потребители с легендарен статус

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 17:39 от The_Kid

# 935
  • HH
  • Мнения: 3 472

4. Номинациите ще бъдат резултат от гласуване на огромните тълпи от фенки потребителките във форума. 11-те господа събрали най-много гласове се класират за финалния кръг


Ама и ти май си нямаш хоби, какви 11 господа. Аз се сещам за 4 + теб. Намери си кауза, която да си заслужава  Wink

# 936
  • Мнения: 200

4. Номинациите ще бъдат резултат от гласуване на огромните тълпи от фенки потребителките във форума. 11-те господа събрали най-много гласове се класират за финалния кръг


Ама и ти май си нямаш хоби, какви 11 господа. Аз се сещам за 4 + теб. Намери си кауза, която да си заслужава  Wink

Приема се. Други потребителки изразиха същите съображения. Броят бе драстично редуциран.

# 937
  • Мнения: 4 892
Нека да не отхвърляме с лека ръка предложението на Хлапето. Аз съм "за". Нямаше нужда от номинации, при положение, че мъжете са толкова малко.
Освен това отчетът му и представянето на идеята са блестящо оформени.
Дами, да го обмислим!

# 938
  • Мнения: X
Приема се. Други потребителки изразиха същите съображения. Броят бе драстично редуциран.

В такъв случай редактирай и точка 4.  Peace

# 939
  • Мнения: 4 892
Моля за вашите предложения за мъжете, защото аз се опасявам, че може да не се сетя и за 4.
Лабрадор, Куркума, Вълкът с дълъг ник, Хлапето, Желязко..?

# 940
  • HH
  • Мнения: 3 472
Моля за вашите предложения за мъжете, защото аз се опасявам, че може да не се сетя и за 4.
Лабрадор, Куркума, Вълкът с дълъг ник, Хлапето, Желязко..?

Татко Мецан, иииии Бонго  Mr. Green Другите ми 3ма си ги написала.

# 941
  • Другата България
  • Мнения: 44 032
vl, Ванко, Херко, оня със сайта, дето си търсеше жена /как му беше ника Embarassed/......
И Сотето, ъфкорс.

# 942
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Пронобис

# 943
  • Мнения: 4 892
Така ви искам момичета, я как се сещате  Mr. Green

# 944
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Моля за вашите предложения за мъжете, защото аз се опасявам, че може да не се сетя и за 4.
Лабрадор, Куркума, Вълкът с дълъг ник, Хлапето, Желязко..?

...дядо Хаджия, Веско-Варна, Ocaso... Но... да се покажат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт