Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 32!

  • 73 433
  • 815
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 766
Аз като съм бременна пия най-много лекарства - парадокс!!

# 781
  • София
  • Мнения: 11 779
Мен като ми спряха всичко в 36та седмица, включително и фраксипарина, викам док, какво ще правя сега? И тя ами как какво? Викам ами моя ден се разделя на това в колко да ям и да си изпия хапчетата.  Wink

# 782
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Мен като ми спряха всичко в 36та седмица, включително и фраксипарина, викам док, какво ще правя сега? И тя ами как какво? Викам ами моя ден се разделя на това в колко да ям и да си изпия хапчетата.  Wink

 Laughing Точно... Имам хапчета в 06.00, в 08.00, в 10.00, в 14.00, в 16.00, в 20.00, в 22.00 и в 24.00.  Rolling Eyes #Crazy ooooh!

# 783
  • Мнения: 141
vanini, при предишната ми бременност имах миомен възел 3 см. Нямах Никакви проблеми с бременността. След 1-2 месеца след раждането беше намалял самичък на около 1,5. Сега с втората ми бременност е 1 см. Нямам проблеми с него. А за да те успокоя още повече - д-р Хаджийски от Вита ми беше разказвал преди години, че изродил успешно жена с близнаци с миома колкото лимон!  Peace

# 784
  • Мнения: 199
Относно миомният възел. Щом си забременяла това е добре. Аз не забременявах именно заради такъв. След като ме оперираха работата стана на втория месечен цикъл. Всичко е много много индивидуално. Ноооо стискам палци на всички  Praynig

# 785
  • Мнения: 128
Благодаря ви много.Наистина се надявам да нямам проблеми,заради този възел.На 05.08 съм на преглед при моят си лекар да видим и той какво ще каже.HappyKali наистина много ме успокои  bouquet

# 786
  • Мнения: 44
Здравейте момичета,бременна съм в 13 седмица и искам да питам някоя от вас имала ли е кървене без болки по време на бременноста.На мен ми се случи преди два дни и след това спря ,ходих на лекар прегледа ме за полипи  каза че всичко е наред и незнае от какво може да е кървенето.Пия от началото на бременноста утрогестан и но шпа.

# 787
  • Мнения: 766
Здравейте момичета,бременна съм в 13 седмица и искам да питам някоя от вас имала ли е кървене без болки по време на бременноста.На мен ми се случи преди два дни и след това спря ,ходих на лекар прегледа ме за полипи  каза че всичко е наред и незнае от какво може да е кървенето.Пия от началото на бременноста утрогестан и но шпа.
Здрасти!Аз кървене не съм имала и няма да мога да помогна, но гледам, че в Рискова бременност има тема ' Кървене по време на бременност'. Там може би ще намериш подходящи отговори.
Момичета, как сте? Всичко наред ли е с вас? Аз съм добре горе-долу.
Няма ли някой, който да може да пусне нова темичка?

# 788
  • Мнения: 199
Аз съм добре, много ми е горещо. Бебето е добре, расте с 2 седмици на пред, шийката и тя била добре, ама не беше в настроение доктора за да ми каже повече. Тежи ми само нощно време като се обръщам, все дно имам камъни в корема Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 789
  • Мнения: 199
Момичета, тези от вас, които са лежащи без серклаж, и слагате утрогестан- казаха ли ви до  коя гестационна да го ползвате. Мене лекаря ми вика да го спирам в 24 г.с. Не могат ли да са по- обосновани. Никой не пише, надявам се сте добре, а бебчетата са на топличко и ритат  Hug

# 790
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Аз слагах до 32 г.с. ! Слава Богу родих живо и здраво момченце Simple Smile

# 791
  • Мнения: X
Момичета, аз отказах серклаж- 24,4 седмица съм шийката е 2,56 см. Лекаря ни предложи или серклаж или утрогестан. Да обаче, не ми беше достатъчно добре обяснено какво точно представлява скъсяването на шийката и в общи линии трябваше сама да се информирам. Лекаря ми е страхотен, но може би ще бъде хубаво да посетя и специалист рискова бременност. Бихте ли ми препоръчали някой, специално за моя проблем, тъй като има страшно противоречиви мнения в съседната тема за специалистите. Благодаря !

# 792
  • Мнения: 766
Момичета, тези от вас, които са лежащи без серклаж, и слагате утрогестан- казаха ли ви до  коя гестационна да го ползвате. Мене лекаря ми вика да го спирам в 24 г.с. Не могат ли да са по- обосновани. Никой не пише, надявам се сте добре, а бебчетата са на топличко и ритат  Hug
На мен док. ми каза до 34 гс без да прекъсвам
Иначе съм добре- утре влизам за болнични в болницата и ще ми мерят шийката, ако се е скъсила ще влизам в болница до края.
Как ли е Алиса?

# 793
  • Мнения: 766
Теичка, дано те насочат момичетата къде да отидеш.Дано не съм прозвучала грубо като попита какво да правиш с утрогестана и лежането, но  всеки случай е индивидуален и ме е страх да не те подведе  някое момиче с мнението си.Само да знаеш, че шийката няма нервни окончания и когато се скъсява не се усеща болка или дискомфорт- всичко става тихомълком.Консултирай се  с доктор и ще те следят по- изкъсо вече.Аз съм твърдо против късния серклаж
Успех!

# 794
  • Мнения: X
Киви аз много благодаря за мненията, и съм за апелирането, че всичко е индивидуално. Аз ще отида в понеделник и до Токуда, до моят си лекар, да видим какво ще каже той. Но това е положението, където и да чета- лежане, серклаж, утрогестан и още някакви медикаменти. След коя седмица мога да отпусна душа, тъй като сега ми се е свило всичко..

Общи условия

Активация на акаунт