Искам да кажа ... (9)_03.11-09.11

  • 35 917
  • 814
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 434
Бърди, и ние преди 1година ходихме до Пловдив (мъжа ми доста време е пребивавал там като малък, но аз не бях ходила) и страшно ми хареса.
Навивам го да се местим, но за сега неуспешно. Simple Smile

За ботушите....тя има едни хубави, скъпи, но високи до под коляното....и не особено удобни за в училище. Прецених, че за там ще и купя някакви по-евтини които няма да ме е яд, че ще съсипе. Ако обаче се разлепят след 1-2месеца и трябва да купувам 3ти чифт...не ми харесва съвсем идеята. Simple Smile
Ще обиколим днес магазините, има един с български обувки и се надявам там да открия каквото търся. Simple Smile

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На Лидъл тази седмица има детски ботушки. Италиански. А по принцип са им хубави обувките.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=418

# 17
  • Мнения: 22 434
На Лидъл тази седмица има детски ботушки. Италиански. А по принцип са им хубави обувките.
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=418

Ще отида да ги видя и тях, миналата година купувахме от там и изкара цяла зима....а уж беше за малко. Simple Smile
Така че са здрави определено.
Тези се водят апрески и предполагам ще са по-дебели и топли.

# 18
  • Мнения: 5 940
Тези на Лидл са много хубави, но за навън при снежно, студено време. Ние миналата година взехме подобни, но ужасно много запаряват краката. А в училищата е доста топло и не знам дали е добре децата да са с такива дебели ботуши. Но то пак си е до дете, на големия ми син вечно му е топло, докато малкото като че ли обича повече да е с по-дебели дрехи и обувки.

# 19
  • Мнения: 4 892
Янечек, в джезве, ама да има кой да ми го направи хубаво.
Сега ще се борим за "кубинската" кафеварка на баба ми - тя, защото си го пие с комшийката Лили следобед, аз, но и нашите от втория етаж. И на тях им е развалена машината. Преди малко баща ми ги занесе и двете на поправка. Абе мамка му, имам чувството, че като му мине гаранцията на нещо и веднага се чупи.  Crossing Arms

Тия ботушки от Лидл не изглеждат зле, а и са на добра цена, да взема и на двете. Голямата има едни по-официални ботуши и боти, ама такива за шейната няма. И за бебето, то поотслабна и може и да му се намери нещо, че с тоя дебел крак дето беше - абсурд. Лятос и поръчах от Колев специална поръчка с удължена каишка, взеха ми 59 лева някъде и за има-няма 20 дена ги съсипа. То верно, че прохождаш и си влачеше краката, ама поне да го предвидят това. Егати кожодерите.

# 20
  • Мнения: 3 331
Събуждам се в Плевен - мъгла. Пристигаме в Търново - пак мъгла. Пък и вода няма.

# 21
  • HH
  • Мнения: 3 257
... И за бебето, то поотслабна и може и да му се намери нещо, че с тоя дебел крак дето беше - абсурд.


Как няма да отслабне милото, с тоя стрес покрай Хелуин.

# 22
  • Мнения: 2 658
Абе мамка му, имам чувството, че като му мине гаранцията на нещо и веднага се чупи.  Crossing Arms

Така се произвежда вече всичко. Имам шевна машина от прабаба ми. Работи като звяр. Simple Smile Ръчна е и затова съм купувала няколко електрически през годините. Всички се скапват, аксесоарите им са пластмасови, лесно се чупят. Идеята е да се купува и купува.

# 23
  • Мнения: 11 680
Днес трябва да се въоръжа с търпение. Излязоха резултати от математика без граници и двете са класирани само със сертификат (признавам си не съм много наясно, но мисля че все пак си е успех)
Да ама малката досега винаги е била класирана със медал. Довечера ще има драма куин вкъщи. От сега си го представям.
Докато голямата пък ще се радва, че въобще се е класирала  Mr. Green
Как може да са толкова различни двете. Като деня и нощта са.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Браво на децата, rummi_pl!
Като видях резултатите съжалих, че синът ми няма телефон. Искаше ми се да му се обадя да го поздравя Simple Smile В събота май се е поизложил на "Черноризец Храбър", ще се зарадва на златото от "Математика без граници"

# 25
  • Мнения: 12 988
Добро утро, момичета, изпуснах ли нещо интересно в края на миналата тема, че вчера не можах да си "побъбря " с вас:) Имахме нещо, като сплотяване на колектива, демек, банкет или по- модерно парти Simple Smile
Та както и да му кажа беше страхотно! Страшно се забавлявахме, танцувахме и пяхме:) Аз се отчетох с няколко хита Лили Иванова и няколко народни, в напъна си да покажа гласови данни, в момента нямам глас:) Прибрахме се в три, Жаки в осем беше на крак. Сега иначе тъпия израз ма барат ми "главата ми е болница" доби смисъл за мен:)) Мъж ми лежи и пъшка, а снощи беше неудържим на дансинга, то лимбо, то рок, думи нямам. Нашите са карали до 5, много чудно днес как ще се работи, до три, докато им дойде смяната ще им се плаче:) Трябва да се съвзема и да отида на работа, докато си пишех малката разля цялата чаша с мляко, ще откача:) Спорна и слънчева седмица ви желая!

# 26
  • Мнения: 11 680
Браво на твоето дете  Hug

Признавам си, че с формата на това състезание не съм много наясно.
При сертификат класират ли се за следващия кръг?

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Браво на твоето дете  Hug

Признавам си, че с формата на това състезание не съм много наясно.
При сертификат класират ли се за следващия кръг?
На трите кръга могат да се явяват независимо от резултатите на предишните и дори изобщо без да са се явявали. Вече за финала в Несебър се взимат двата най-добри резултата на детето и в зависимост от тях получава или пък не покана за финала.

# 28
  • Мнения: 11 680
Благодаря за разяснението.
Успех пожелавам на всички дечица  Hug
А на моите им пожелавам следващите участия са по-успешни

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
От Лидъл взех две блузки за момиче за 8,99 лв. Хубави са. Ботушите и те стават,но в Бургас няма толкова много сняг Sad пък и ще са и големи на моята дъщеря. А за догодина може друго да излезе Simple Smile
За Пловдив си говорихте -аз съм от там,но доброволно се пренесох в Бургас. В последствие се омъжих за бургазлия. Връщам се при нашите само по празници. Не бих се върнала да живея там за постоянно (ако зависи от мен),може би тук се разглезих.

Общи условия

Активация на акаунт