Мъжете са "направени" такива.

  • 16 597
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 659
Мозъкът е доста ново "изобретение" на тялото ни  Peace Обемът му почва постепенно да се увеличава от австралопитекът насам. Но биологията в частта за размножаване и сексуално поведение е доста по-стара.

Ние живеем в нашето си време и съответно разплоагаме с тази степен на развитие, какво е било преди, по никакъв начин не ни засяга  Peace и щом мозъкът е достатъчен за повечето, че да не се оправят на всеки ъгъл като животните, значи ще им стигне и за другите решния Laughing а оправдания винаги ще има, въпреки че аз бих избрала някое друго, не че мозъкът ми не е успял да се развие и съм останала на ниво маймуна  Joy

# 16
  • Мнения: 12 473
Пич, на 20 е така..
Порасни малко и ще ти се пренаредят приоритетите..и химията..Wink

# 17
  • Мнения: 40
Никъде не съм казал че жените нямат нужда от сексуално разнообразие, напротив също имат, затова и съм дал пълна свобода на приятелката си (както и тя на мен), условието е само едно - никога да не ме лъже, щото това и да искам не мога да простя. Тя от нейна страна казва че няма желание да спи с мъж към който няма чувства, но това си е нейна работа, аз съм й дал свободата Simple Smile и така си излизаме спокойно, без да се притесняваме че някой от нас ще "изневери" и вече сме 5г заедно.

Всъщност шанса единият да "кривне" от пътя е много по-голям, когато се кълнят в "до живот заедно" и "вечно верни", тъй като секса в огромна част е просто нужда от сексуално разнообразие, а не че си спрял да обичаш половинката си, така е поне при мъжете.
Никой не е застрахован от това да му се прояви такава нужда, особено когато правиш секс с 1 човек 5-10-20-30 години.. и любимото си ястие да ядеш 20г ще ти стане лошо от него. Тия отношения с окови не работят, масово се развеждат, дори моите родители след 30г доста щастлив брак, баща ми хвана майка ми да си пише с някъв от чужбина, т.е просто писане и това му беше достатъчно за развод.
По-скоро правилните отношения (според мен) са като Батиат и Лукреция от Спартак, но това и зависи къде е човек в пирамидата на маслоу, някои им харесва да се дебнат и затормозяват мозъците Wink

и само не казвате че не ви се случват "такива неща", дори в тая малка извадка се вижда че само 32% НЕ са имали странични влечения (ако приемам че са честни) - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=740592.0;topicrefid=20

Последна редакция: вт, 04 ное 2014, 12:40 от Riven

# 18
  • Мнения: 12 473
Много е просто - въпрос на приоритети..
Всичко останало е намиране на оправдания..Wink

Също така - друг основен вселенски принцип - каквото си мислиш, това ще получиш.
Ако цениш себе си - ще цениш и другия
и тн. и тн..))
Но това се открива  около десетилетие поне след Маслоу..Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 396
затова и съм дал пълна свобода на приятелката си (както и тя на мен)

МайкоУуу , бе хора к'ва значи пълна свобода щото на мен ако мъжо ми каже , давам ти пълна свобода още сега се качвам при комшията , че отдавна съм му хвърлила око  ooooh! тез много освободените ги гледах по НТВ и отначало ми бяха симпатични(Да говоря точно за Тачо и Жени)а ето вижте какъв пример е това освободено семейство , където няма норми за морал , добота и сплотеност.В момента , в който чуя , че семейство живеело всеки както му кефне , значи това за хора дето просто си живеят заедно и не са никакво семейство.
Ривен ли там кой си , то е ясно  , че почти всички мъже , ще онивинят други мъже -гарван , гарваново око не вади Laughing е*и си на воля миските , дето са ти в главата  , мисли ,си че жана ти пърха от кеф и си вика-то му е прирада и не ни занимавай с идиотизмите си!

# 21
  • Мнения: X
Цитат
Никой не е застрахован от това да му се прояви такава нужда, особено когато правиш секс с 1 човек 5-10-20-30 години.. и любимото си ястие да ядеш 20г ще ти стане лошо от него.
Е, не .....      hahaha   много си елементарен, момко.     Mr. Green
Манджите, още на втора страница .......   Laughing  , слабо, мноооого слабо.
ЧетИ Сотето, Той Знае!      Mr. Green
Имаш още мнооого хляб да изядеш, докато достигнеш "нирвана".     Grinning

# 22
  • Мнения: 46 659
Никой не е застрахован от това да му се прояви такава нужда, особено когато правиш секс с 1 човек 5-10-20-30 години.. и любимото си ястие да ядеш 20г ще ти стане лошо от него.

Грешно разсъждаваш. Кухнята е една, а в нея могат да се готвят много манджи, ако щеш и всеки ден различни  Laughing виждаш колко относителни са нещата и как могат да се извъртят.
Всичко е в главата ти. Зависи там каква настройка имаш...

Тия отношения с окови не работят, масово се развеждат...

A, то стигне ли се до окови, нещата са се разкапали, ако ще да са заедно съвсем от скоро.

Важното е едно - не се връзвайтена клишета, измислени от хора, които не смеят да понесат последствията за действията си. Животът е такъв, какъвто сам си го направиш. Не природа, не нищо. Всичко зависи само от вас.

# 23
  • Мнения: 146
но това и зависи къде е човек в пирамидата на маслоу, някои им харесва да се дебнат и затормозяват мозъците Wink


Брехм, викам си, това ще да е някакъв нов Маслоу, търсих, търсих, все същият Ейбрахам Маслоу си е, и сексуалните потребности все още са в basic needs  Whistling Mr. Green
Върни се на еволюционните теории, като че ли по-добре ще ти се получи  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 40
Много е просто - въпрос на приоритети..
Всичко останало е намиране на оправдания..Wink

Това че имаш приоритети- дом, семейство и т.н, не те имунизира срещу това че може да ти се проявят "нужди", още по-малко на мъжа ти. Всъщност това пак зависи от Маслоу, защото когато "имаш", децата са осигурени, не те гонят битовизми и тогава ти става "скучно", а не ти се налага да търпиш.. На добър приятел баща му е един от най-заможните хора в страната, учен човек, т.е грам не можеш да го определиш като глупав или неуспял, работят за него 900 души, с мн красива жена, но пак със старите разбирания и трябваше да прави секс само с жена си..  разведоха се, сега на 50 ходи със сина си по к*рви, щото нямаше право да кривне.. който разбрал-разбрал, само жегнатите внимавайте да не се озовете на нейно място от стари догми, щото натам води този път Wink Е може да си харесате пасивен мъж с по-малко амбиции за успех, това е гаранция за верност и сивота до без край.

Говорил съм на тая тема и с приятелки и някои от тях казаха че 100 пъти предпочитат да го пуснат по к*рви, отколкото да ги лъже зад гърба, интерсното беше че тия дето казаха бяха ок са кариеристки.. явно жените които имат кариера и доста социални контакти са по-уверени от жените които са "домашни".

А относно "кухнята" ако ядеш яйца и 50 рецепти да направиш пак си остават яйца, споделям мъжете как го чувстваме.

Иначе в никой нищо не убеждавам, всеки си знае за себе си, при някои хора този модел работи, при други не, трети се развеждат на 50, квот си го направиш, важното е да си доволен от решенията си.

# 25
  • Мнения: 9 073
Има истина в думите ти, която аз напълно споделям, но изразяването не ти е силна страна, очевидно. Губиш си времето тук

# 26
  • Мнения: 46 659
А относно "кухнята" ако ядеш яйца и 50 рецепти да направиш пак си остават яйца, споделям мъжете как го чувстваме...

Ами не готви само яйца, в една кухня има всякакви продукти  Laughing
Глупости, не се чувствате така, чули сте го отдавна, звучи ви мъкарско и си мислите, че ако не се наежите да го кажете, някой ще ви помисли за по-лошо качество мъже.
Комплекси с една дума.

трети се развеждат на 50

Аз не виждам връзка м/у разводът и онова, за което си пуснал тема. Много хора не се развеждат при изневяра, както и много го правят без нея. Когато двамата видят, че нещата не вървят е 100 пъти по-добре всеки да си поеме пътя и да намери човек, с когото ще е щастлив, отколкото да седи в тази връзка, която вече го стиска за гушата и да се оправдава с не знам си какво за действията си.
Но тези неща се развиват според това колко уважават този до теб. Уважението към този, с когото си делил толкова години и добро и лошо, би трябвало да го има и след като изчезне любовта. А то изключва игри зад гърба и лъжи в очите. Сядаш и си казваш какво искаш. Ако намерите решение, намерите, ако не - всеки по пътя си.

Има много жени, които искат отворен брак, не виждам проблем за такива като теб да си намерят половинка със същите нужди, колкото и изчанчени да са в очите на другите, в това се крие тайната на щастливата връзка Peace

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Като ти свети зелено, защо си се закахърил , че чак и опити за философски размишления. Че са различни мъжете и жените,  различни са, но който иска да се секси произволно няма значение пола. Относно заключенията за бройката мъже, дето искали чуждо да питам: изследване ли прави, каква е групата на участвалите, вида на проучването и т.н. Знам, че няма да ми отговориш или ще се позовеш на агенцията "ЕКК" - Една комшийка каза. И Маслоу не си го прочел както трябва. Ходи опрашвай на воля, докато ти свети зелено, писането не ти се отдава.

# 28
  • София
  • Мнения: 29 157
Riven, за някои от нещата, които пишеш, съм съгласна с теб. Например, че сексът с един човек може да ти омръзне. Съгласна съм и с твърдението ти, че "да ти омръзне сексът с един човек" и "да ти омръзне този човек" могат да бъдат две напълно различни неща. Съгласна съм, и че не е задължително сексът да е свързан с чувства. Това, с което не съм съгласна е, че основно мъжете искат разнообразие. Защото ти това твърдиш, дори заглавието ти е "Мъжете са...". А не съм съгласна, защото познавам, не са повечето, но не са и изключение, жени, които разсъждават по същия като теб, по отношение на себе си. Важното е да бъдеш с човек, който е на твоето мнение.

# 29
  • Мнения: X
А в какво се изразява "великото удоволствие" да ходиш по курви?     newsm78
Щото, като чуя "курви" и все си представям циганките на магистралата, дето те оправят за 5 лв.... все пак нищожен % са мъжете, които дават по 1000-ка за свирка.

Общи условия

Активация на акаунт