Мебели Виденов 3

  • 236 399
  • 956
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 838
Тежичка си е поне за мен,аз я бутам по паркета като се налага да я мръдна на някъде. Сама не мога да я вдигна. Но за двама човека не е проблем Simple Smile Мога да я снимам и да ти я пратя, за да придобиеш представа за вида..въпреки, че пак няма да е на живо, но поне реална снимка а не от сайта.

# 586
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
О, я не се оплаквайте млади хора. Ние си спим в хола и всяка вечер местим маса, която не е купена от Виденов. Тежичка е, но може и да се приплъзва по ламината.  Peace

# 587
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Бате Иво, признавам - голяма бяла птица съм! Mr. Green

Vivian27, ще съм много благодарна, ако качиш реални снимки! Hug

didka pitka , при мен е друго упражнението - първо трябва да я избутам по килима напред , а после под прав ъгъл към стената срещу лежанката на дивана, вече по паркет. Иначе ми пречи да гледам ТВ и ми е тясно в стаята ( посред нощ  Mr. Green ).  Crazy До сега не съм бутала, а съм вдигала с две ръце, ако няма кой да ми помогне. Та затова питам. Ама сегашната е две дъски за плотове и две страници в ролята на крака. Ще го броим като силово упражнение, дето вика Батко ти Иво.  Laughing


# 588
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
О, аз забравих да спомена и килима. Ръцете ми между китките и лактите са целите в синини, защото масата е тежка и с остри ръбове, ама това не ми пречи.  Peace Просто приплъзвай. Това го научих не само за изместване преди спане, а и след това. Получава се.  newsm44

# 589
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Аз пък, като я вдигна, си я забивам в баджаците. Там са моите синки! Mr. Green И моята маса е с остри ръбове и направо реже.

# 590
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
 Joy Е, кой където му е слабото място.  hahaha

# 591
  • София
  • Мнения: 38 837
Не е точно по темата, но ние сме си взели лека, но голяма холна маса от Икеа, сложили сме и колелца и местенето е просто песен. Ползваме я и за хранене.

# 592
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
И ММ искаше да слага колелца, но не му разреших, да не й развали фацата, ама може и да се съглася. Може ли снимка?

# 593
  • България
  • Мнения: 6 249
Ние също сме с колелца на масите.
И не само на масите.  Grinning
Пускала съм снимка в друга тема.
Масата не е на Виденов, но това не е от значение.
(Диванът зад масата е на Виденов.)

# 594
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
 bouquet Не било грозно, само още малко ще се повдигне масата.

# 595
  • Мнения: 2 742
Здравейте! Предстои ни покупка на диван, гардероб и маса за хола. Спряла съм се на три модела дивани от Виденов, дали бихте могли да дадете отзиви, ако някой е купувал някой от тях?
 Това са диваните:
Адисън М

Принцес S

Борян

Масата е тази 

Преди две години взехме диван Флора за друго жилище, ъглови легла с матраци и ракла и трапезна маса. Като цяло сме доволни - диванът се използва нон стоп, няма никаква забележка, масата дойде с леки драскотини на места, които се покриха с перманентен маркер (това леко ме възмути, но в никакъв случай не са фрапиращи и не са по плота, но като знам къде са, ги виждам), единствено от матраците на леглата не сме много доволни. Когато легне човек на тях леко се извиват към рамката и не е особено приятно. Наясно сме, че и цената им е доста ниска, може би ще ги сменим след време. Като срок на доставка, бяха изключително коректни, нямаше никакво забавяне. Бях се настроила за голямо чакане, но останах приятно изненадана, когато се обадиха, че са готови съвсем в срок.

# 596
  • Мнения: 2 301
Аз и преди съм писала, ама да кажа пак. Нашите си взеха диван Адисан М...това си е кухненски диван, ама на по твърд не съм сядала, бяхме на гости с ММ у нашите и спахме на него...все едно на дървено легло спах, неудобно, твърдо...дори само седнала да стоя ме заболява дупето от него...не бих си взела такъв. ММ отказва вече да спи у нашите  Laughing
Принес също е един от най - обсъжданите дивани, но повечето както и аз сме взели по големият вариант...нашия след 6месец пропадна на мястото на което най - много се сяда и лежи...други се оплакаха, че механизма за сгъване и разгъване се усуквал...нашия е разпъван не повече от 10пъти за около 2год и си е здрав. Иначе си ползваме и така дивана с малко хлътналата част на едното място. Разляхме сок от касис върху дивана и само с мокър парцал успях да изчистя петната, нашият е със светлата дамаска, обаче зимата така се наелектризира от търкането на дрехите по него, че му постилам чаршаф, иначе е много неприятно на всяко сядане да ме „удря” тока. Имаме фотьоил и табуретки, които са като принцес, те са си здрави, но по рядко се ползват.
За тези пари и размери, честно казано съм доволна, няма как да очаквам нещо супер качествено за тази сума (която сме дали за него), пък и както не веднъж съм казвала, предпочитам да не се изръся с много пари за мебел и да я гледам 10години, а да дам по малко, но след време да я сменя, тъкмо малко разнообразие. Да сменя интериора на стаята.

# 597
  • Мнения: 2 742
Ние сега взимаме мебели за квартирата ни, за това не ми се ще да даваме луди пари. Така и така ще ги местим след време и от самото транспортиране насам натам, може да им разкажем играта. Адисън го видяхме в магазина на Сливница в София - твърдичък е и за това се загледах в другите два. Те пък са с 200 лв по-скъпи, но това ще го преживеем. Въпросът е да можем да ги използваме поне 2-3 г. докато се преместим в наше жилище. От Флора съм много доволна, а Принцес имаме табуретки и са много меки, но както казваш и ти - сравнително по-рядко се ползват и не са критерий за издръжливостта. Май клоня повече към Принцес, имам още седмица, две да реша. Много се зарадвах,че има по-малък размер вече от него, защото големият щеше да задръсти целия хол. А за масата някакво мнение?

# 598
  • София
  • Мнения: 38 837
За дивани - отидете, седнете и вижте. Ние имахме голяма сага с диваните /сменихме 3 за 3 години/, бяхме и във Виденов, но нищо не ни хареса.

# 599
  • Мнения: 2 742
Гледахме ги, но от едно сядане за 2 минути не може нищо да се прецени. По-скоро ме интересува дали са здрави и дали биха издържали поне 3 г. За твърдостта преценихме, че Адисън е по-твърд. Имаме спалня и за спане почти няма да се използва, само когато имаме гости.

Общи условия

Активация на акаунт