Мебели Виденов 3

  • 236 647
  • 956
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 303
На нишите Адисън е на около 3год, дори по едно време спаха на него (около година) и е здрав. Нашия Принцес, както казах рано пропадна на едно място, но още си го ползваме вече 2 години...
Нашите също имат още един диван купуван от Виденов, но не съм го виждала в онлайн каталога им. Той е П-образен, шарката му е като на Адисан с бели ленти, към него има 5 големи възглавници, той е по мек от Адисан, купуваха ги по едно и също време и също е здрав.
Може би е въпрос на късмет и все пак експлоатация...

# 601
  • София
  • Мнения: 39 167
Гледахме ги, но от едно сядане за 2 минути не може нищо да се прецени. По-скоро ме интересува дали са здрави и дали биха издържали поне 3 г. За твърдостта преценихме, че Адисън е по-твърд. Имаме спалня и за спане почти няма да се използва, само когато имаме гости.

Адисън сме го пробвали и аз помня, че беше твърд и неудобен. Разбира се от едно сядане. 90% от диваните са неудобни още като седнеш на тях - или облегалката е твърде висока или ниска, или седалката е твърде къса или твърда.

# 602
  • Мнения: 2 742
Благодаря за коментарите. Ще гледаме пак на място, може и до Зона Дом да отидем. Имаме още малко време за размисъл.

# 603
  • Мнения: 4 632

Колко струва тази масичка? Или линк към нея, че не я намирам.

# 604
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Колко струва тази масичка? Или линк към нея, че не я намирам.

Ето я:

# 605
  • Мнения: 4 632
 bouquetще се въздържа от Виденов. Красиви им изглеждат нещата , два пъти се подлъгах с офис стол и кухня. Кухнята издържа 1г. и се обели, стола 6м.

# 606
  • Мнения: 3
Никога повече "Мебели Виденов"!!! Платен диван на 02.08.2016 г., срок на доставка от 3 до 10 дни. Ха познайте - още го чакам и след като пуснах жалба в КЗП, най-вероятно ще го получа към края на месеца.

# 607
  • Мнения: 25
Да се впиша и аз Simple Smile Поръчах диван Принцес, доставката я направиха след 7 дни (без качване и монтаж). Всичко е в отличен вид. Поставянето на крачетата отне 15 минути с винтотверт. Имам едно питане обаче - усещате ли някаква тежка миризма от самата тапицерия и дали тя отминава?

# 608
  • Мнения: 4 875
Ние имаме закупени от Виденов  диван  , спалня, холна маса и нощни шкафчета, и сме доволни. Всичко се ползва вече втора година и за сега е в отлично състояние .  Peace
В момента ремонтираме кухнята и от сайта поръчахме термоустойчив гръб. Цената е доста ниска, надявам се да не останем разочаровани.

augustt, доставката на повечето артикули в сайта е 30 дни. Направи ми впечатление, че дори да пише 3-10 дни, като избереш артикула изписва доставка 30 дни. Нас също ни притеснява доставката, защото самата кухня е поръчана от друго място и пристига тази седмица. Дано  не ни се налага да чакаме с монтажа цял месец. Попитахме и ни казаха , че имат страшно много поръчки и затова са упоменали по-дълъг срок за доставки  Peace
yasmina, би ли споделила за коя кухня става на въпрос и кой е столът ? Благодаря ти.

# 609
  • Марс
  • Мнения: 102
Поръчахме диван Мелвин с лежанка и подлакътник, но имали много работа и сроковете за доставка са увеличени до 45 дни. Ще споделя след колко дни е пристигнал.

# 610
  • Мнения: 2 742
УЖАС!!! Ние ще поръчваме средата на септември, значи ще ги чакаме до Коледа... Ох, сериозно се замислям дали да не поръчам от друг магазин,  но пък не ми се дават куп пари за квартирата, в същото време не ми се чака 2 месеца newsm78

# 611
  • Мнения: 132
Здравейте, оглеждам се за релакс фотьойл, ако някой си е купувал, моля, да сподели отзиви, механизмите им издържат ли и други впечатления?

# 612
  • Мнения: 2 742
Приятели си взеха люлеещ се стол от Виденов, но не съм сигурна дали търсиш подоно нещо или нещо различно. Те са доволни, на почти 3 г е и си е здрав.

# 613
  • Мнения: 5 379
Преди година и половина купихме  ТВ модул Ванко. Много бързо го доставиха. Купихме си и матрак ЛЕО ПОКЕТ. Взехме ги на промоционални цени. Доволни сме.
При доставката на матрака казаха, че ще е след месец, но дойде след седмица. Всъщност те карат до определено населено място, когато се съберат повече поръчки, за да не им е празен камиона само с един продукт. 

# 614
  • Мнения: 252
Гледахме ги, но от едно сядане за 2 минути не може нищо да се прецени. По-скоро ме интересува дали са здрави и дали биха издържали поне 3 г. За твърдостта преценихме, че Адисън е по-твърд. Имаме спалня и за спане почти няма да се използва, само когато имаме гости.

Адисън сме го пробвали и аз помня, че беше твърд и неудобен. Разбира се от едно сядане. 90% от диваните са неудобни още като седнеш на тях - или облегалката е твърде висока или ниска, или седалката е твърде къса или твърда.

И ние имаме Адисън в кухнята, много е неудобен за сън... За сядане и така и така, понеже го използваме предимно вечер и то за по 1-2ч. но определено за по-интензивно ползване, не го препоръчвам...Дори да е нещо малко по-скъпо нека си заслужава парите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт