Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 93

  • 44 764
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, със сигурност ще го качат после някъде. Ето я песничката, дано се отвори, че при мен е малко трудно, но я няма в youtube все още.

Farah Zeynep Abdullah
Eyvah (Unutursam Fısılda Soundtrack)
http://www.netd.com/muzik/farah-zeynep-abdullah/eyvah-unutursam- … isilda-soundtrack

В момента правя и опит да сваля и саунтрака към филма, дано да е успешен.



Скрит текст:



# 31
  • София
  • Мнения: 6 287
3 Adam 7.Bölüm HD - Tek Parça 8 Kasım 2014 | Kerem Bürsin, Farah Zeynep Abdullah & Alexandra Stan



Успях да сваля саундтрака на Unutursam Fısılda, песните които Фарах изпълнява са шест. Ако някой иска да го чуе целият или само нейните песни да каже, ще го кача някъде за свободно теглене.  Peace









# 32
# 33
  • Мнения: 4 725
Привет! Grinning Grinning Grinning Зари Hug Heart Eyes Grinning, благодаря ти, миличка! newsm51  Грешка нямаш! newsm51 Когато ти е възможно, драсни няколко реда, моля те, че за мен цялото предаване е почти само смях и картинки.....Не, че не ми е приятно да слушам смеха на Фарах, но бившият ѝ продължава да ми е трън.....

Снимките на Айча са прекрасни, самата тя е великолепна, как не се намира свястен мъж за нея, много ме е яд, така искам да е щастлива! Praynig Praynig Praynig

Малкото ни момченце може би си има сестричка или не? Скоро не ми е попадало семейно инфо за него.....

Мисля, че Кеии е превела и преразказала интервюто на Нургюл в темата ѝ, говорила е и за Парченцата, но днес колкото пъти се опитах да вляза във форума, толкова пъти ми даде профилактика и накрая се отказах и да чета, и да пиша, утре ще се вдълбочавам.....











Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 17:04 от arpha

# 34
# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 10 809
Момичета !!! Hug Hug Hug

Вчера, целият ден нямахме нет tantrum...НО  Naughty...днес...имаме... newsm68 newsm44 newsm68

Сервирам кафенцето...

# 38
  • Мнения: 10 809
Нощен привет!  Grinning Grinning Grinning

Светлинка newsm51 smile3501 , благодаря за прекрасната ни нова тема! Hug Heart Eyes Grinning

Майсторичке smile3521 smile3521 smile3521, за теб!  love001  love001  love001



Арфи Hug...мерси...но , не съм чак такава майсторица...още имам многоооо да уча... bowuu #Crazy Joy
За теб... Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 10 809
Благодаря за темата!  Hug   bouquet


Зари Hug...и...аз Благодаря... за новинките ,снимките и преводите! newsm10 smile3521 newsm47


За теб... Heart Eyes

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 11:41 от Svet_sz

# 40
  • Мнения: 10 809
3 Adam 7.Bölüm HD - Tek Parça 8 Kasım 2014 | Kerem Bürsin, Farah Zeynep Abdullah & Alexandra Stan



Изгледах...малко на бързичко ,признавам си...предаването...Хареса ми...доста забавно е...особено  тримата Адама... Joy Joy Joy...Фара е чудесна...Права си ,Арфич...този Керем Бурчин малко стеснителен ми се видя и на мен...а ,и честно казано много не ми се нрави визиулно Naughty...гледам ,че има темичка за него във форума...нищо лошо Naughty...всеки има право да харесва когото си иска... bowuu Peace незнам защо ,но ми се стори ,че Фара се държа по свободно,отколкото бившият си...Есер като ,че ли на моменти малко преиграваше...НО...простено му е bowuu...все пак бяха гаджета доста време...май цели 3 години ... newsm78...може още да не е забравил напълно Фара... bowuu Crossing Arms
Зари... Hug Flowers Sunflower

# 41
  • Мнения: 10 809

А Thinking...за тази чаровница нямам думи... smile3505 smile3521
Дано филма да има успех Praynig...и...не разбрах, кога е промото.. newsm78

Зари... Hug Flowers Rose

# 42
  • Мнения: 10 809


Тук пък ,хептен онемявам... smile3505 smile3505 smile3505
Тоз Ерко smile3506...много запленен ,бре... newsm09 newsm53

# 43
  • Мнения: 4 725
Привет! Grinning Grinning Grinning

От нас с Еркан чайче, че вече е късно за кафе.....



Светлич  Hug Heart Eyes Grinning, Зари  Hug Heart Eyes Grinning !

Може и авокадо, дано не бъркам плода....  smile3503 smile3521


# 44
  • София
  • Мнения: 6 287
EYVAH - UNUTURSAM FISILDA FİLM MÜZİKLERİ (SOUNDTRACK)

Söz-Müzik-Düzenleme: KENAN DOĞULU
Seslendiren: FARAH ZEYNEP ABDULLAH

Общи условия

Активация на акаунт