За пюренца идва време вече, сладко да похапва ЮНСКОТО човече - 7

  • 25 995
  • 697
  •   1
Отговори
# 690
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мики, радвам се, че Маги е по-добре.  Hug
Ние сме упорито сополиви вкъщи, само аз държа фронта засега.  bowuu

Столчета за кола съм купувала само една марка досега - Maxi Cosi. Забележки нямам, препоръчвам ги. Ползвала съм 3 техни модела до момента - CabrioFix (с каката), Pebble (с дребсън), Tobi. Предстои да сменям столчето на щерчо (което ще ползва и дреб), пак на тях ще заложа. Вероятно Rodi AP Peace

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и ние сега сме с maxi cosi и съм доволна, вероятно ще изберем да продължим със същата марка, но още не съм се задълбочавала по темата Simple Smile

# 692
  • Мнения: 67
здравейте мами...исках да ви попитам имате ли някакви наблюдения въху АБ оспексин.....малката е със зачервено гърло и затова ни го изписаха

# 693
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Да ви се похваля, моята госпожица цял ден е на тема ба-ба-ба.  Laughing
Даже преди малко говорих с майка ми по телефона и тя тъкмо се беше разбабкала пак и аз бутнах телефона по-близо, да чуе мама и милата..., следващия път като се видим ще и услужа с някой и друг памперс - да има под ръка за такива ситуации.  ooooh!

# 694
  • Мнения: 1 067
.....малката е със зачервено гърло и затова ни го изписаха
Само за едно зачервено гърло ли ви го изписаха тоя АБ  newsm78

Аз тръчнах до кожната не се сдържах  Blush Потвърди съмненията ми,обрива е от Нурофен и каза да го забравя,сега ще я плякам с някъв правен крем като вар  Sick Видя и гърлото и потвърди херпангина,но за съжаление има херпесчета и по кожата вече  Rolling Eyes Ще ги морим и тях с някакво мазило.Ваксини каза твърдо не тази седмица и в петък иска да я види пак.

# 695
  • Мнения: 67
.....малката е със зачервено гърло и затова ни го изписаха
Само за едно зачервено гърло ли ви го изписаха тоя АБ  newsm78

Да , само за зачервеното гърло.Уж бил най-слабия АБ

# 696
  • Мнения: 1 067
Оспексин е Цефалексин пила съм го като дете.Не бих дала какъвто и да е АБ за зачервено гърло и ми се вижда меко казано несериозно да се изпише на бебе с такова оплакване.Не те ангажирам с мнението си, но те съветвам да посетиш друг педиатър и чак тогава да вземеш решение.
АБ са необходимо зло, но бе бива да се изписват за щяло и не щяло.  Hug

# 697

Общи условия

Активация на акаунт