Математически турнири - 29

  • 75 679
  • 795
  •   1
Отговори
# 750
  • Добрич
  • Мнения: 958
"Краища в две от тези точки" според мен означава 2 точки, а не една от двете. А двете точки са О и Е, т.е. 1 отсечка.

# 751
  • Мнения: X
"Краища в две от тези точки" според мен означава 2 точки, а не една от двете. А двете точки са О и Е, т.е. 1 отсечка.

Точките са четири. Краищата на отсечката също са точки. Написала съм го едно мнение преди твоето.

# 752
  • Добрич
  • Мнения: 958
Това означава ли, че не мога да си изкажа мнението?

# 753
  • София
  • Мнения: 4 032


Аз имам мнение за децата 1 и 2 клас, но ще го спестя, защото ми омръзна да го повтарям, а и явно се разминава с тенденциите.

Всяка година все същото за това състезание. Като видях одеве, че има почти 60 поста от снощи се досетих веднага, че днес е КМС  Mr. Green Ще вляза в темата след 5-6 дни, да прескоча дежа-вю-то  Wink

# 754
  • Мнения: 635
Благодаря ! При нас 5тата задача , за 1ви клас беше друга .  Децата решили ли са задача 10? Струва ми се малко сложна !

# 755
# 756
  • Мнения: 9 973
Благодаря ! При нас 5тата задача , за 1ви клас беше друга .  Децата решили ли са задача 10? Струва ми се малко сложна !
елементарна е първата част,,но там са бързали да си тръгнат и не са помислили грам.Поне за елхичките.Втората част и на мен ми се видя трудна  Embarassed
Моя нарисувал по 1 от двете колкото да не е без нищо.Другите така направили  Mr. Green

# 757
# 758
  • Мнения: 635
Благодаря ! При нас 5тата задача , за 1ви клас беше друга .  Децата решили ли са задача 10? Струва ми се малко сложна !
елементарна е първата част,,но там са бързали да си тръгнат и не са помислили грам.Поне за елхичките.Втората част и на мен ми се видя трудна  Embarassed
Моя нарисувал по 1 от двете колкото да не е без нищо.Другите така направили  Mr. Green

Ами незная , но не всяко дете може да разбере че това е кантар .

# 759
  • Мнения: 635
За Варна има ли резултати ?

# 760
  • Мнения: 9 973
Благодаря ! При нас 5тата задача , за 1ви клас беше друга .  Децата решили ли са задача 10? Струва ми се малко сложна !
елементарна е първата част,,но там са бързали да си тръгнат и не са помислили грам.Поне за елхичките.Втората част и на мен ми се видя трудна  Embarassed
Моя нарисувал по 1 от двете колкото да не е без нищо.Другите така направили  Mr. Green

Ами незная , но не всяко дете може да разбере че това е кантар .
аз обясних,че за 2 елхички има 6 звездички,то тогава за 1 улха трябват половината,тоест 3
Ама да,нищо не е разбрал и моя син.Той изобщо не се е постарал да мисли.Не е и броил като хората,не е рисувал...Уф........сефте му е Simple Smile И не е проверявал също....
Получил отговор 21 и не се и замислил,че не е учил до 21 още  Crazy

# 761
  • Мнения: X
КМС - резултати СМБ - Плевен
Може ли да прехвърлите обсъждането на задачите в темата за задачите?
Благодаря.

# 762
  • Варна
  • Мнения: 4 295
За Варна резултати се очакват на 19ти декември.  Peace Над 2000 деца са се явили все пак. Wink

# 763
  • Мнения: 9 973
За Варна резултати се очакват на 19ти декември.  Peace Над 2000 деца са се явили все пак. Wink
а за София?

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 270
За София резултатите кога ще излезнат ?

Общи условия

Активация на акаунт