Боледуване на децата ни – тема 19

  • 32 425
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 403
svetla81 - аз препоръчвам лекарките от детската белодробна при Александровска болница. В Пулмологията си заведи детето, много са прецизни в диагностиката и лечението.
Също така съм чувала и отзиви за детската пулмология в Токуда.

# 676
  • Мнения: 21 299
Момичета,ние сме канени на рд в неделя на 1 момиченце от нашата ДГ,но хич не ми се ще да ходим,заради това,че малката ще започне да тича и т.н.,а и знам,че там ще има и едно детенце,което е болно от бронхит.
Мисля само да й купя подарък и да го пратим по едни наши познати.

# 677
  • Мнения: 300
Лисичка, по-добре не рискувай да ходите. Моя човек има рожден ден в петък, но решихме да не каним дечица, а да си го празнуваме ние вкъщи. Малко ми е тъжно, но като е по-добре за детето...

# 678
  • Варна
  • Мнения: 25 312
ама как дете с бронхит ще ходи на рожден ден?

# 679
  • Мнения: 21 299
momo,да,няма да я водя,само ще подарим подарък  Peace

Месечинка , тя уж е оздравяла,ама ...2-3 дни само,даже и на градина беше.Не знам има такива хора,пускат си ги ...


Силвиана , как сте , как мина прегледът ?

# 680
  • Мнения: 6 627
момичета, здравейте.
прегледът мина отвратително, чак ме е срам да кажа при кое светило ходихме, защото се ползва с изключителна репутация в белия списък.
прегледът мина за 5 минути, без апаратура. светилото леко се обиди, че го търсим за второ мнение, оплю лечението на колегите си (също много уважавани специалисти, на които споделих, че сме се видяли с този и те реагираха много позитивно, за разлика от него). почти не изслуша историята на заболяването, повечето време говореше той.
та, рече и отсече, че детето е много зле, изписа аб за 10 дни и след това да вървим за поставяне на макарички. не поиска пак  да види детето, не предложи да му се обадим пак, ако се влоши, въобще останах с впечатлението, че ни претупа и отпрати.

# 681
  • Мнения: 21 299
Силвиана ,за съжаление има и такива лекари ... много съжалявам,за това което се преживели. Hug

# 682
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 403
Лекарите не обичат да им назовавате имена на колегите им, при които сте ходили Peace
Хубаво е да го знаете, казвам за всички с най-добри чуства Peace
Дразнят се, забелязала съм Peace

# 683
  • Мнения: 2 732
Hushpuppy и аз това щях да кажа .Аз вече не се обяснявам при кого и кога съм ходила само какво е било лечението .
Силвиана ,съжалявам за стреса ,който изживяваш .Дано скоро всичко приключи  Praynig.И сега АБ ли ще започвата пак или не ....Май повече се обърка с този преглед  Rolling Eyes
Малката лисичка ,и как така като е болно това дете ще го заведат на РД .Тази майка не мисли ли за останалите деца ?

# 684
  • Мнения: 6 627
пъпи, ние не сме му казали при кого сме били. това му беше първият въпрос и ние казахме само името на болницата, а той започна да прави физиономии и да дава коментари, че са оплескали всичко още преди да чуе за лечението

# 685
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 403
Ами, да разбирам Силве...
Какво да се прави, кимай там с глава и слушай.....те, така обича лекарите да се чувстват по-велики от колегите Peace

# 686
  • Мнения: 2 352
Има някакви школи при светилата и никаква мисъл за пациентите и близките им.
Кураж, Силви!
Светило, светило - ако не се получи химията между пациент и лекар, все ще го има недоверието и усещането, че нещо не е както трябва.

# 687
  • shumen
  • Мнения: 18 204
Силве,ужас.Явно има още такива лекари.
Аз сега такова чудо изтеглих от носа му с аспиратора,че нямам думи.Ако не бях не знам как щеше да спи това дете.Аз досега четох за бактерията и гледах АБ,но никъде не видях тези АБ капки да ги има.В Понеделник сме на УНГ и сигурно и той ще изпише АБ и се чудя да го давам ли или да видя дали ще се изчисти с Цилоксана бактерията.

# 688
  • Мнения: 2 197
Добро утро

След като мин.седмица споделих с вас за възпалената трета сливица и последвалото лечение стигнахме до тук:правихме инхалациите с Вентолина и стана една седмица откакто пие Флудитек.Спря влажната и къртеща кашлица,но от вчера се обажда да кашля сухо...не постоянно,но често се чува.Възможно ли е Флудитека да го кара да отхрачва,а като няма какво да го изкарва като суха кашлица и мога ли да му дам Проспан,естествено да приключа с Флудитека(една седмица го е пил).Промивам носа,не се чуват секрети като преди,правим инхалации с физ.р-р сутрин и вечер....незнам вече какво да го правя това дете  Confused

# 689
  • Мнения: 192
 Лисе, стискам палци днес на прегледа да има положително развитие!
Чакам с нетърпение да се похвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт