X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 5

  • 34 502
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Не знам какви са ви телевизорите, но гласът на Траян си е леко дрезгав.



Не ми харесват вампирско-сините лещи за очи, които им слагат.

# 721
  • Мнения: 972
Явно е и марко болен, но не искаше да казва за да не го нападат още повече антифеновете му.Но не знам защо не си заберязала дрезгавина, аз винаги я забелязвам във всяко изпълнение, а дори и като говори я има.
[/quote]

# 722
  • Мнения: 1 050
Сигурно съм единствена, но изобщо не ми хареса Невена снощи. Не ми харесва как пее, не ме грабва, визията й постоянно ми бъркаше в очите. Харесах братята, Бенчев, Мирян. Михаела и Кристина ме издразниха, то самочувствие, то чудо. Славин харесвам много, но снощи ме отегчи. Към групата съм със смесени чувства. Най-много харесвам Мишел, другите две ги бъркам. Траян го проспах и не мога да го коментирам.

# 723
  • Мнения: 3 818
А пък Славин ми изглежда, че твърде много си е повярвал... чак започва да ме дразни, а по принцип го харесвам. Тембърът му никога не ми е допадал, но не мога да не призная, че наистина пее страхотно. Обаче прекаленото превъзнасяне ще му изиграе лоша шега, за което нямам против де, така или иначе не ми е фаворит.

Снощи ми направи много лошо впечатление, като каза, че е подходил несериозно към задачата.

А журито ме дразни неимоверно, до степен да ми идва да престана да гледам шоуто заради тях. Заки и Мария като започнат със суперлативите, направо глава ме заболява, а Саня в началото си мислех, че е обективна и искрено си казва какво мисли и затова я харесвах, но в последните концерти забелязвам едно адски пристрастно мнение, което не ми харесва изобщо.

# 724
  • Мнения: 202
Хубав концерт им се получи  Simple Smile

Естествено всички негативни коментари от журито отнесе пак незаслужено Мирян. Много ми харесва на мен, но аз съм си му фен от самото начало още.
Славин пее страхотно, но напоследък ми е станал еднообразен.
Траян всеки път пее перфектно, но не ме вълнува особено.

Невена, както винаги добро изпълнение, но този път ми липсваше емоция.
Михаела се беше постарала, но.. А Кристина въобще не ми хареса. Заки хубаво ѝ го каза на Саня  Crossing Arms

Братята скучни пак  Tired
Sweet 16 не знам какво ги хвалиха толкова, добре пяха (особено Мишел), но предното им изпълнение беше по-добро.
Бенчев беше забавен и дотам. Иначе ще се радвам да остане до следващия концерт.

На елиминации мисля, че ще е редно да е някой от отбора на Саня и по-точно Кристина. Стига е викала вече  Whistling

# 725
  • Мнения: 972
Сигурно съм единствена, но изобщо не ми хареса Невена снощи. Не ми харесва как пее, не ме грабва, визията й постоянно ми бъркаше в очите. Харесах братята, Бенчев, Мирян. Михаела и Кристина ме издразниха, то самочувствие, то чудо. Славин харесвам много, но снощи ме отегчи. Към групата съм със смесени чувства. Най-много харесвам Мишел, другите две ги бъркам. Траян го проспах и не мога да го коментирам.
Ооо не, не си единствена.И мен не ме грабва Невенчето.Само минялия концерт много ми допадна.Горе долу имаме едно мислене относно снощи, така че мисля, че и Траян ще ти допадне.

# 726
  • Мнения: 8 575
Сигурно съм единствена, но изобщо не ми хареса Невена снощи. Не ми харесва как пее, не ме грабва, визията й постоянно ми бъркаше в очите.
Не си единствена  Grinning
Снощи за първи път ми хареса Михаела,много красива беше

# 727
  • Мнения: 43
Саня в началото си мислех, че е обективна и искрено си казва какво мисли и затова я харесвах, но в последните концерти забелязвам едно адски пристрастно мнение, което не ми харесва изобщо.
Peace
И пристрастно, и едно такова... интересчийско.

Мирян много ми хареса на мен снощи. Искам да го гледам още дълго в предаването, но не съм сигурна, че му желая победата и обвързването, което включва тази победа.  Като музикален продуцент Графа ми е къде-къде по-приемлив от Саня. Това  е мнение абсолютно основано на лично усещане, не претендирам, че разбирам много. Просто изключително много харесвам Мирян и искам да го слушам и в бъдеще с негови песни и изяви.

# 728
  • Мнения: 972
Саня в началото си мислех, че е обективна и искрено си казва какво мисли и затова я харесвах, но в последните концерти забелязвам едно адски пристрастно мнение, което не ми харесва изобщо.
Peace
И пристрастно, и едно такова... интересчийско.

Мирян много ми хареса на мен снощи. Искам да го гледам още дълго в предаването, но не съм сигурна, че му желая победата и обвързването, което включва тази победа.  Като музикален продуцент Графа ми е къде-къде по-приемлив от Саня. Това  е мнение абсолютно основано на лично усещане, не претендирам, че разбирам много. Просто изключително много харесвам Мирян и искам да го слушам и в бъдеще с негови песни и изяви.

За Графа +1.Точно за това и аз не искам моите фаворити да печелят.Всеки участник вече спечели с участието си.Сега остава кой какво може извън формата.Всички виждаме какво се случва около Жана и какво около Михаела Филева,която си тръгна на първия лайф,обаче Графа взе под крилото си.

# 729
  • Мнения: X
И аз не желая моите любимци да печелят формата, видяхме че който се е обвързал със Саня, добро не е видял.  Така че нямам нищо против и Михаела да спечели, точно това заслужава Саня... Mr. Green

# 730
  • Мнения: 972
Между другото,така се надявам Графа да вземе Траян при него,щом толкова го е впечатлил миналия път. Praynig

# 731
  • Мнения: 2 431
Мисля, че Михаела няма голям шанс да спечели. Досега няколко пъти зрителите я пращат на елиминации, което значи, че не е от най-харесваните, а на финала нали само публиката има значение.

# 732
  • Мнения: 972
Мисля, че Михаела няма голям шанс да спечели. Досега няколко пъти зрителите я пращат на елиминации, което значи, че не е от най-харесваните, а на финала нали само публиката има значение.
Колкото и да пеят малките,аз мисля,че няма да позволят да спечели някой малък.

# 733
  • Мнения: 2 431
Мисля, че Михаела няма голям шанс да спечели. Досега няколко пъти зрителите я пращат на елиминации, което значи, че не е от най-харесваните, а на финала нали само публиката има значение.
Колкото и да пеят малките,аз мисля,че няма да позволят да спечели някой малък.
А, това също, да. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 1 350
Ми като няма да спечелят ,защо ги вземат тогава #Cussing out
да бяха пуснали 3 певици над 18 години ,а останалите да си направят отделен отбор - тийнове и така.това го имаше в американския формат май .сега като кажат групата на момичетата и ми става смешно чак.Та това са деца.И да е направила 15 години ,Кристина пак си е изключение от правилата и не е редно в този късен час дори да е там  Laughing Снощи беше тотална гавра ,Саня се о**ра без извинение.Имаше десетки по-подходящи за нея песни.Аз като чух ,че ще пет песен на Дисни и веднага реших ,че ще е Кристина ,но не би ....продуцентаката решила да я представи като компаньонка ooooh!да беше изпяла Невена това парче - никой не би казал и дума ! Но това е потресаващо ,още от снощи ми се гади от избора на песен.
Триото момичета бяха прекрасни като Елза Heart Eyes Не давам да си ходят  Blush

Общи условия

Активация на акаунт