X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 5

  • 34 500
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 43
Изключително точен коментар на Заки накрая. Като цяло неговите коментари винаги са най-адекватни. Не може да дадеш на 14-годишно момиче тази песен, на сцената да сложиш едно легло и накрая да кажеш, че ти било писнало от...излишно морализаторстване.  ooooh!
Криси като пеене беше чудесна иначе.

# 691
  • Мнения: 4 607
Не, че нещо, но точно пък Заки да го казва това... Доколкото си спомням неговите 16-годишни момичета, в един от първите концерти, бяха облечени в униформи на палави ученички. И други неща ми бяха направили впечатление, но не ми се проверява сега.

# 692
  • Мнения: 193
Браво на Заки за коментара!
Не можех да гледам чак към телевизора. Криси е на 15 ...

Sweet 16 ... ужасно направо. Развалиха една от любимите ми песни от дисни.
Сякаш има две Гери-Никол. За мен всичко, което пее е сякаш едно и също.  Whistling

# 693
  • Мнения: 972
На мен и Траян много ми хареса днес.Явно аз съм наопаки днес, но и Траян и братята за мен бяха супер.Славин ми беше като миналия концерт.Еднакво все тая, за разлика от българския(в който изби рибата) Продължавам да гледам. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 43
Не, че нещо, но точно пък Заки да го казва това... Доколкото си спомням неговите 16-годишни момичета, в един от първите концерти, бяха облечени в униформи на палави ученички. И други неща ми бяха направили впечатление, но не ми се проверява сега.
Спомням си, но тогава лично аз не го усетих така пошло. : )

# 695
  • София
  • Мнения: 20 220
Уф, С16 каквото и парче да им дадат, все го свеждат до едно и също накрая.  Confused

# 696
  • Мнения: X
Много ми хареса Траян!

Вече Славин не ми е фаворит.. като слушам на слушалки и не гледам, усещам колко писклив му е гласът.  Confused

Жоро и той ми омръзна, само хумор, кефи ама... това не е мюзикъл, а предаването Х фактор.

Като глас винаги ми е допадала Невена, а сега започна и Траян да ми харесва.

За победители май искам Sweet 16.

За елиминации - Мирян и Братята, може и Мишету  Wink

# 697
  • Мнения: X
Сега се сетих на кой ми прилича Невена тази вечер- на Етиен Леви. Ужасна прическа, пак да кажа.

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 18 060
Предизвестен провал за Sweet16 - пак беше гангста-нига-крясъци-вопли. Не се пее така това парче. Тук трябва кристална блендичка, прозрачна като ледена висулка. Децата ми седяха нащрек досега, за да чуят парчето, което им е любимо. Потресени са и двамата, и безкрайно разочаровани.
От журито само Саня им каза истината, другите хвалят наред.

И моята щерка стоя да ги чака и като чу каза само "Ъъъ" и тръгна да се мие  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 4 740
Малко двоен стандарт имате обаче - значи Мирян може да остане защото е чаровен и седи хубаво на сцената, а Бенчев не може да остане защото също седи хубаво на сцената и прави шоу.

# 700
  • Мнения: 972
Малко двоен стандарт имате обаче - значи Мирян може да остане защото е чаровен и седи хубаво на сцената, а Бенчев не може да остане защото също седи хубаво на сцената и прави шоу.
Абсолютно съм съгласна. Не харесвам нито един от двамата, но сте права.Както и в самото шоу са така.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 09:07 от слънце87

# 701
  • Мнения: 1 525
Браво на Саня. Най-сетне.
Тези трите е най-добре да си стегнат куфарите и да си ходят. То бива крясък, бива мучене, бива напън, ама ще родят на тази сцена накрая.
Не мога да ги харесам тези девойки и този коментар е много точен.
Всяка песен в тяхно изпълнение изглежда по един и същи начин. До някъде негативното ми отношение към тях е от държанието им в самото начало.

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И на мен не ми харесват Sweet 16 Confused явно съм пристрастна от самото начало, макар следва да призная, че на миналия концерт най-много ми харесаха. Тази Гери-Никол ми е най-антипатична Confused
Славин - за първи път ми се стори, че му е малко писклив гласът, иначе ми бе фаворит.
Останалите ми харесаха - кой повече, кой по-малко Wink

# 703
  • Мнения: X
На мен от вчерашния концерт ми харесаха: Братя Добреви, Михаела и Траян.

Жоро е на светлинни години от Джийн Кели. Направи песента като някой тромав мечок.
Славин много кукуригаше.
Невена за мен пя грубо и тази песен изобщо не е лъжица не само за нейната, ами за ничия друга уста, освен тази на Лили Иванова.
Кристина беше като някоя Лолитка пак. Изглеждаше твърде....изхабено за толкова младо момиче.
На Sweet 16 не им се получи с Дисни. Много се напъваха и им личеше.

# 704
  • Мнения: 7 201
И на мен не ми харесват Sweet 16 Confused явно съм пристрастна от самото начало, макар следва да призная, че на миналия концерт най-много ми харесаха. Тази Гери-Никол ми е най-антипатична Confused
А Христина я копира 1:1 и антипатичните ми стават две. Само Мишел се откроява от тях и мисля, че не е там мястото ѝ.
Скучноват ми беше концерта. И за първи път не мога да посоча едно изпълнение, което да ме е впечатлило кой знае колко.  Rolling Eyes
Като че ли братята се представиха доста по-добре, в сравнение с друг път.

Общи условия

Активация на акаунт