Зима наближава, в мене МАЙ-ско бебче се разшава! - Тема 7

  • 25 149
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 442
Аз съм спокойна, но като гледам вече всичко ги усещате.. и се зачудих - само аз ли нищо не усещам?!

# 721
  • Мнения: 78
И аз леко се бях притеснила, че нищо не усещам все още  Shocked . Преди седмица усетих само леко пърхане веднъж...и сега съм в очакване хих  Sunglasses Sunglasses Може би ще съм малко по-спокойна след като започна да го усещам по редовно...че докато дойде следващия преглед все го мисля.  Embarassed

# 722
  • Мнения: 304
Здравейте, май-чета!!!
Цвете, много се радвам за теб, вкъщи си е най-добре Simple Smile
Витаминка, честито! Безаварийно и със здраве да се ползва колата!!
Sweety аз също още не усещам бебчето, онзи ден за пръв път май ме побутна по-осезаемо, точно се бяхме прибрали в София, викам си "знае то, че е на наша територия и дивее" Wink Усетих като мускулни спазми 3-4 свивания с трепкане под пъпа.
Аз днес спонтанно си направих тест за листериоза между фризьора и кафето с приятелки. Резултатът е отрицателен уффф отдъхнах си.
Утре съм на 4D при Марков, ще се разбере  цветът на гащите ни най-сетнеее!!!

# 723
  • burgas
  • Мнения: 192
Витаминка, честита ви кола! Със здраве да си я ползвате!
Не се притеснявайте, че не ги усещате още, наистина е рано. Аз даже се учудих че го усетих толкова рано, а ми е първа бременност. Казаха ми, че е така защото съм слабичка и плацентата ми е задна.
Ще ги усетите малките бебоци  Heart Eyes и ще сте сигурни, че са те, неможе да се обърка  Laughing

# 724
  • Мнения: 644
Днес ми пристигнаха резултати от кръвни изследвания .Нищо не схванах.Акушерката ми е написала ,че всичко е нормално и да не се притеснявам.
Почнах да се мажа редовно с крема на палмърс.Мирише си на какао много приятно.
Корема ми взе да се вижда вече леко.Днес влизам в 16 седмица.
Стига с тея кг да се родят живи и здрави бебоци.После ще ги свалим.
Не се притеснявайте скоро ще си усетите бебоците.
Витаминка честита кола със здраве да си я ползвате!

# 725
  • Мнения: 1 442
Добро утро, коремчета!

# 726
  • Мнения: 299
Добро утро!

Благодаря ви момичета и аз се зарадвах като казаха да си почивам овече у нас.

Aphrodivina след прегледа, да минеш и да се отчетеш.  Hug

# 727
  • Мнения: 350
Добро утро и от мен!

Аз тези дни съм си вкъщи.  Party

Иии да се похваля.. влезнах в 5-ти месец!!   newsm68 Ей го къде е МАЙ месец. Идваа...

# 728
  • Мнения: 299
Stella честит ти 5ти месец!   bouquet

# 729
  • Мнения: 1 442
Стеле, честит ти 5-ти месец  Hug, и аз тази седмица влизам в него.  Peace
Много бързо се мина времето - кога бяха трепетите покрай двете чертичк, първия преглед, тупкането на сърчицето, разбирането на пола, а сега сме в очакването и на първото ритниче....  Heart Eyes Толкоово много вълнения за толкова кратко време!!

# 730
  • Мнения: 350
Благодаря ви момичета!  Hug

Суити, много красиво написано, трогна ме.. Heart Eyes

# 731
  • София
  • Мнения: 73
Цитат
bla_bla_bla, първата ФМ при доц.Карагьозова ли направи? Ако да, би ли казала какво пише на листа от ФМ, при "препоръки"? По-точно кога ти е препоръчала следващата ФМ?

Препоръките са 3: 1)Следваща ФМ след 5 седмици-тогава ще съм 21с.+6д.; 2)Фетална ехокардиография преди втората ФМ; 3)Магнезий 3х1 заради ниско прикрепена плацента

# 732
  • София
  • Мнения: 73
vitaminka, наистина на първата страничка пише 07.05, защото така ми бяха казали първия път, но след това ми промениха термина на 29.04. Ще пиша на Sweety да го промени, че да бъде вярно.

# 733
  • Мнения: 960
Здравейте Момичета стискайте палци отивам след малко на ЖК ,пълна програма отново изследвания,да удължим болния и може би да разберем пола .Исках и ММ да е с мен ама нова работа няма как .После ако има новини ще пиша,че и до работа ще ходя да занеса болничния .От където ме зарадваха ще имаме коледен бонус ,е аз го знаех ама сега е сигурно те винаги дават.
vitaminka аз съм със термин 7 май и съм точно днес 18 седмица ,като термина ми се измести няколко пъти но аз си стоя със началния .Кола ли ще си купили да я карате със здраве с новия член на сем. догодина  Hug Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 1 442
бла_бла, смених ти термина, но в другата тема,  Hug
танче, стискам палци за прегледа.  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт