Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 955
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 658
Да сменя малко темата. Simple Smile
Какво мислите за този зехтин
Скрит текст:
Не съм купувала такъв, иска ми се да разнообразя.

Видя ли офертата в Метро? 2 за цената на 1.
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/kupi-edno-vzem … poshcha-24/page/1

Дари, гледах го в брошурата на Билла. Благодаря ти за линка. Simple Smile

# 241
  • Мнения: 22 456
Трябва да се захващам с работа, добре си починах една седмица на форума в Банско. Simple Smile
Чакат ме подготовката на брошури, малко флаери и др. подобни.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 10 588
cordelia, доволна съм  Peace

# 243
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
бря, 2 часа ни тук мога да вляза, ни у фейса. с никое друго от обичайните ми места в нета нямах проблем.
липсвахте ми, де Crazy

# 244
  • Мнения: 2 658

missNoir, благодаря ти. Simple Smile Днес ще гледам да купя.

# 245
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Искам да кажа, че напоследък сериалите ми осигуряват много, много часове страхотна музика Party
Скрит текст:


Също искам да кажа, че бисерите от списъка на Как'Сийка ми докараха хълцане Joy Joy Joy

# 246
  • Мнения: 7 690
Момичета, знаете ли някакви документални филми за Чернобил? Снощи метнах набързо един поглед, но предимно ми излязоха филми на ужасите и то американска продукция, за някакви зомбита и глупости, населяващи Припят  ooooh!

# 247
  • Мнения: 4 569
... че имаХ нов куфар. Претоварих го и едното колелце се счупи. Нямам идея как може да се оправи.  Confused

# 248
  • София
  • Мнения: 23 098
Момичета, знаете ли някакви документални филми за Чернобил? Снощи метнах набързо един поглед, но предимно ми излязоха филми на ужасите и то американска продукция, за някакви зомбита и глупости, населяващи Припят  ooooh!
Антигона, в youtube съм гледала.  Peace Интересни и много подтискащи.

# 249
  • Мнения: 4 199
Цитирам от ''Историите...''
Цитат на: Рибозом в вт, 11 ное 2014, 22:11
Препоръчвам филма "Чернобилската битка" има го във Вибокса. Там има и други, документални.

Естел, не е ли в гаранция? Или поне фирмата производител да го поправи, ако причината се окаже действително претоварване. Моето старче винаги е било с надпис ''ту хеви'' , страхотно издевателство му правя, не знам от какво му е душата, държи се още на положение.

# 250
  • Мнения: 4 569
Не е в гаранция, а и вината е моя.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 23 737
... че имаХ нов куфар. Претоварих го и едното колелце се счупи. Нямам идея как може да се оправи.  Confused
Ако е от бг производител звъниш и питаш за колелце, ако е на голяма марка - имат сервизи.

# 252
  • Мнения: 4 569
Проблема е че двете колелца са на една пластмасова част която май трябва да се смени цялата. Падналото колелце си е в мен, но там където е захванато за пластмасата е счупена самата пластмаса и не може да се задържи.

Куфара е Мюхлер.

# 253
  • София
  • Мнения: 5 606
Гледам се поздравявате и аз да се присъединя: http://vbox7.com/play:0b0185df
Много я харесвам тази песен, много успокоително ми действа!
И установих, че спешно ми трябва курс по руски. Много неща съм забравила.
Нещо ме е ударила сачмата и цял ден така ми се яде сладко, че мога да изям всичко.  

# 254
  • Варна
  • Мнения: 6 325
Аз минавам да кажа добър вечер и наздраве! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт