Книги, свързани с ислямския /или мюсюлманския/ свят - 2

  • 157 367
  • 660
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Princess Sultana's Circle мисля, че е последната, ако се ориентирам правилно в превода тук: https://www.amazon.com/Complete-Princess-Trilogy-Sultanas-Daught … 4485FJ1PR81C662EG

# 301
  • Мнения: 3 606
Също по информация от Уикипедя е последната от трилогията, но след нея има още 3 - живота продължава, сълзи под воала и споделени тайни. Някой, който ги е чел дали може да потвърди дали е така и има ли всъщност третата и последната в ел вариант - Princess Sultana's Circle и споделени тайни?

# 302
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
В последната й книга пише, че книгите са общо 5

# 303
  • Мнения: 3 606
Коя е последната? Вие чели ли сте ги? Наистина се обърквам.

# 304
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Коя е последната? Вие чели ли сте ги? Наистина се обърквам.
Последната която имам и четох е тази
Всички преди това ги имам

А тази не съм но не я намирам никъде в наличност

# 305
  • Мнения: 2 645
и на мен ще ми е интересно да прочета Една Арабска принцеса разказва. Чела съм следващите две. но първата не. Ако някой има идея от къде мога да си я купя или изтегля

# 306
  • Мнения: 3 606
Daviz, дали имате Споделени тайни в ел вариант? А Кръга на Принцеса Султана? Тя ли се явява третата книга? Така ли се превежда заглавието на български? Понякога превода е по-различен. Светлени сред сенките пък е нещо ново. Тя предполагам е последната за сега.

ALMIRRA, имам Една арабска принцеса разказва в ел вариант. Мога да Ви я пратя. Мисля, че беше във формат mobi, но може да си я конвертирате, както искате.

# 307
# 308
  • Мнения: 3 606

В групата съм, една жена пита там за Споделени тайни, но никой не отговори за нея. Имат само 4 от книгите за Султана. Ще се поразровя пак.

# 309
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Този кръг за първи път го виждам.
Аз имам всички които са излезли в България без последната от 2018.
Но ги имам само в книжен вариант.
Нямам представа дали ги има в електронен.

# 310
  • Мнения: 3 606
Всъщност като се замисля, може би Princess Sultana's Circle се превежда на български Принцеса Султана - живота продължава, но информацията в Уикипедия е малко объркваща и там ги дава като две отделни книги.
Обичам да чета поредици, но не обичам са прескачам книги, за това така старателно търся, но не намирам никаква информация. Може би и да я има като книга, но да не е преведена на български.
Сега чета втората книга, за дъщерите й, като стигна до третата може би ще ми стане ясно в поредността и дали нещо изпускам.

# 311
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
Първите две са- Една арабска принцеса разказва, а втората е за нейните дъщери. Последователността след това не ги знам. Аз имам Една арабска принцеса разказва и дъщерите ѝ, следващата е Една арабска принцеса още сълзи под воала ( 2014 г.) и Една арабска принцеса светлини сред сенките ( 2018 г.)

# 312
  • Мнения: 3 606
След първите две има още една: Принцеса Султана - живота продължава, между последните две има още една Една арабска принцеса: Споделени тайни.

# 313
  • Мнения: 2 817
Ето тук би трябвало да е най-вярната информация:

https://www.jeansasson.com/book-inner

# 314
  • Някъде там
  • Мнения: 16 052
Тоест само Кръг го няма издаван в България. Много интересно защо...
Всички други ги има.

Общи условия

Активация на акаунт