The Affair (2014 -)

  • 18 041
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 167
Чакам го с нетърпение, както и другия с Мистър 50 нюанса  Party

Кой кой?

# 76
  • На топло
  • Мнения: 4 130
С Джейми Дорнан, не знам как са го превели на български -  The fall, http://www.imdb.com/title/tt2294189/?ref_=ttep_ep_tt
Ще има нов сезон.

# 77
  • Мнения: 1 992
От една седмица новият епизод е бил по тракерите, тук никой нищо. Ще се наказваме. Grinning

Чудесно начало, с включена нова перспектива. Страхотна Мойра!

# 78
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Въх! Shocked
Голям съм заплес, значи. Но днес се сетих, че дойде време за сезон де, като изплува и темата на "Съпругата" Laughing

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Искам Ноа хем да е невинен, хем да го осъдят на поне десетина години и да ис ги излежи всичките. Нетърпим самодоволен плужек!
Вкарването на трета перспектива за нас зрителите е страхотен подарък, но на сериала може и да изиграе лоша шега- Мойра е несравнимо по-добра актриса от жабока и възлюбената му и като и дават повече екранно време карат тях двамата да увисват нелепо.

# 80
  • Мнения: 1 992
И аз бях забравила Ноа как може да дразни. Grinning

Чакам с нетърпение перспективата на Коул.

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А аз бях позабравила и колко е грозен, та снощи само притрепервах в чести пристъпи на погнуса.

# 82
  • Мнения: 1 992
Аз понеже от The Wire скочих на Аферата и годините определено никак не са му се отразили добре. Много е сбръчкан.

Като млад е по-добре.

# 83
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Изгледах и втория епизод. Алисън ми изглежда все по-подозрителна след реакцията си към адвоката. Коул също понамирисва леко.

# 84
  • Мнения: 153
Здравейте,момичета!Къде ги има преведени сериите от втори сезон?Благодаря предварително Simple Smile

# 85
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Още не са преведени сякаш, аз гледам с английски субтитри.

# 86
  • Мнения: 1 992
cveti__81, има в адиктед започнати бг субтитри, на 25% са.

Изгледах и втория епизод. Алисън ми изглежда все по-подозрителна след реакцията си към адвоката. Коул също понамирисва леко.

Ама епизодите със седмица по-рано от официалното вървят нещо. Thinking

# 87
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз въобще не мога да се ориентирам в новите програми, само се озъртам кой ден какво ще излезе Laughing

# 88
  • Мнения: 1 992
Изгледах и аз.

Прави ми впечатление, че в перспективата на Ноа и Алисън(!) Ноа е представен като задник. За Алисън и Коул е задник обаче. Laughing
Съжалих го аз Коул в неговата си гледна точка, но този поглед накрая беше многозначителен.

# 89
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
но този поглед накрая беше многозначителен.
Да, да, точно заради този поглед ми светна лампичката и на мен Thinking.
Иначе Коул наистина си беше за съжаление- как само си спомняше всичко не както най-вероятно е било, а както му се е искало да бъде....

Общи условия

Активация на акаунт