Отговори
# 15
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Пу за мен! Флори, благодаря за старанието!  Hug

Скрит текст:
Понеже в предната тема стана въпрос за килограми, ето ги етапите от първата ми бременност, бая търбух бях отпрала, хъх: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/101388 … 0&oe=54D7EDCB

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 23:22 от fashionmama

# 16
  • Мнения: 32
.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 10:29 от Ридия

# 17
  • Мнения: 79
Флорита, страхотно ти се е получило, Благодаря! Благодарности и на Лале в дъжда, за това че ни събра в хубавата 1 темичка! Флорита не мога да ти пиша на лична, за това тук на 26г, първа бременност, термин 1 юли, от Плевен. А и честито сакче   bouquet

# 18
  • Мнения: 86
Поздравления за темата и от мен!
Момичета и мен ме мързи до безобразие. У нас е кочина, даже по-лошо, ММ оправя колкото може, но дребния разхвърля със страшна сила. Нещо му става на това дете, като пренавито е цяла седмица, дали усеща, че ние сме превъзбудени, дали е период не знам...
За яденето на мен все хляб ми се яде , хляб и сиренце. Месо, плодове и зеленчуци изобщо не ми се ядат, но ще трябва да си наложа и да почна да хапнем и от тях. Започнах да имам проблеми с ходенето до тоалетна. Миналия път качих 12 кг, сега сигурно ще кача 100, ако не взема мерки, ама много ми се яде ...

# 19
  • Мнения: 79
Момичета, забравих! Имам въпрос, може да ви е странен хиихих, но нали ми е за първи път не се смейте много. Така значи забелязала съм нещо от извесно време, значи там кадето е матката над срамната кост е започнало едно удееляване даже се е отделило напречно с една черта. Това дали е от бебето, от матката която наедрява?  newsm78

# 20
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Йоана, дали не е просто от дънките, които са започнали да стягат на растящото коремче? Simple Smile

# 21
  • Мнения: 39
Ридия, аз съм на 37. Simple Smile Не си най-голямата Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 548
Да се запиша и аз в новата ни тема Simple Smile
Фло, страхотна тема си направила. Честито сакче и само положителни мисли, не допускай никакви отрицателни такива.  Hug
Някой спомена за ходенето до тоалетна - от вчера и аз имам този проблем. Споделете как се справяте с ходенето по голяма нужда... Малко неприятна тема, но предполагам, че и други страдат  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 32
.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 10:29 от Ридия

# 24
  • Мнения: 148
И ние ще те стигнем с годините, не го премисляй Wink   bouquet
А относно записването с термина, годините дори да пропуснем, не забравяйте поне град/квартал да кажете.
Нали това беше основната идея, да се запознаем по градове да се видим, да си возим бебоците заедно на раходка Grinning

# 25
  • Мнения: 1 446
Имахме мама и на 40, но трябва да ровя предната темичка, че не помня.

Нигелче, пия зелен чай вместо кафе и това много улеснява нещата при мен. Напъването не е хубаво.

Фешънмама страхотна пупа си имала, пу-пу!

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 11:58 от Стопанка

# 26
  • Мнения: 32
.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 10:30 от Ридия

# 27
  • Мнения: 12
Запис и от мен в новата тема  Simple Smile
Страхотна е! Благодарности на fl0ri7a!

# 28
  • Мнения: 1 220
Запис и от мен!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 501
Ридия, аз съм на 37. Simple Smile Не си най-голямата Wink

M&M, с няколко години съм по-голяма от теб, макар че никой не ми ги дава. Simple Smile Затова че от нашата групичка аз оставам засега най-голяма, освен ако не дойдат нови бъдещи мами.

Аз съм над 40, така че да не си мерим годините  Joy

Общи условия

Активация на акаунт