Отговори
# 705
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Oceanborn честно казано за пръв път виждам изчисляване на такива рискове. Мисля си, че това е абсолютно ненужно натоварване на психиката на бременната жена Peace Иначе със синдромите сте добре Peace
Към ФБ групата няма да се присъединя. Там общувам само с хора, които познавам лично и от дълго време Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 789
Скрит текст:
Oceanborn честно казано за пръв път виждам изчисляване на такива рискове. Мисля си, че това е абсолютно ненужно натоварване на психиката на бременната жена Peace Иначе със синдромите сте добре Peace
Към ФБ групата няма да се присъединя. Там общувам само с хора, които познавам лично и от дълго време Rolling Eyes

За рисковете видях,че са идеални,но не разбрах за тези 3 неща и не им знам реф. стойности. Също така не видях да е изследвана Триплоидия и синдром на Търнър  newsm78

# 707
  • Мнения: 26
Здравейте бъдещи мами,
след близо месец липса от моя страна отново се присъединявам. Изключително много съжалявам, че част от мамите в началото, вече не са сред нас. Желая им много късмет и скоро да се запишат в друга темичка.
През този месец, за мен кошмарен, бях в болница заради обезводняване, постоянно повръщане и постоянно гадене. Най-гадното беше че си супер жаден, а и водата връщаш. Другата седмица влизам в 12седмица, така че се надявам повръщането да спре или поне да намалее.
Четох доста от пропуснатото, пожелавам леко бременеене на новите мами и по-малко притеснения!!!

# 708
  • София
  • Мнения: 286
Здравейте и от мен момичета, при мен няма новини,,много ми е кофти че няма да мога да видя бебчето повече от месец,ама какво да се прави. БХС ще правя късния след 16 седмица чак,това е края на Януари,и с предната бременност не съм правила раните изследвания. Иначе съм добре снощи пак леко ми се стегна коремчето но с 2 но-шпа се оправи работата. Обаче сериозно порасна корема ми,дано не стане прекалено голям като предния път че накрая си ми беше мъка.
Колкото до фейса това си е личен избор никой на никого не може да се сърди,аз нямам проблем с групата,до колкото видях съм приятел с групата, а не със всяко момиче и те не виждат почти нищо от профила ми,нито пък останалите ми приятели виждат че съм към тази група и какво пиша там,което ме устройва. И пак казвам всеки има право на лично пространство,макар че тук може да влезе всеки и да чете какво пишем,пак е личен избор дали да се включа или не,но ми е приятно че има с кого да споделям Hug,тъй като повечето ми приятелки се върнаха на работа и нямат време ,а и сме с малки деца.
Oceanborn,честно да ти кажа и аз не съм виждала подобни резултати,но с тризомиите поне е сигурно че няма проблем,не го мисли предварително,колкото пъти сама си разчитам резултати толкова излишни притеснения си правя,нека доктор да ги разясни най-добре.

# 709
  • Мнения: 1 792
И аз да намина да се отчета Simple Smile

Жалко, че тази тема позамря. Във фейсбук и аз не смятам да се присъединявам. Да ви кажа какво ми помогна на мен със стомаха. Предполагам, че не само аз съм с подуване и ужасен запек  Tired

Скрит текст:

Случайно си го купих онзи ден, търсейки някаква разхлабително, но ефекта е много добър. Надявам се да се задържи.

Иначе съм на ФМ във вторник, нямам търпение. Миналата събота ходих да видя Точица, ама при моята гинеколожка не мога да гледам екрана на ехографа  Crossing Arms Искам и аз да видя как мърда  Blush

# 710
  • Мнения: 624
48 часа до ФМ...

Чувствам се като момиченцето от рекламата на Джъмбо, което чака подаръците под елхата.
 Mamacita, donde esta Santa Claus? Donde esta Santa Claus?   Joy

# 711
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Hug Да се разпиша и аз след днешния преглед - бебчо вече е 2.18 см и  си отговаря на седмиците. За БХС ми определиха дата 10.01. За сега пия само фолиева киселина и ми продължиха дуфастона заради гадната киста, добрата новина , е че кистата е започнала да се деформира, което според доки означава, че скоро ще изчезне  Praynig
П.С.: Може да повтарям въпроса на някоя мама, но някой зае ли се с новата тема? И едно откраднато предложение от мен за заглавие "Новата Година весело да отпразнуваме,че с ЮЛСКИТЕ бебоци на лято ще будуваме"  Hug Hug Hug

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Добър вечер!
Oceanborn, за съжаление не мога да изкажа менени. Дано всичко е наред.
elio_vn, много неприятно.....Стискам палци гаденето да минава вече.
Кристалин, Или то не останало до вашите ФМ Simple Smile

За новата тема-не знам как да добавя цялата информация на първата страница, иначе с удоволствие бих се заела.  Rolling Eyes

Аз съм добре. Днес бяхме с дъщеря ми на Коледно парти с приятели и Дядо Коледа. Утре сме на балет "Лешникотрошачката" Simple Smile

# 713
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
И аз чакам вторника с нетърпение. Надявам се всичко да е наред.
Иначе снощи дръпнах един рев на тая реклама, че детето е при баба си, а не вкъщи. Побъркват ме хормоните ooooh!

# 714
  • Мнения: 624
Колко да е трудно с нова тема? Никога не съм пускала, но едва ли е чак толкова сложно? Thinking

Пускам компютъра, че през телефона надали ще стане. И ще опитам..., пък ако не стане, някой ще ме поправи  Hug

# 715
  • Мнения: 789
Момичета,благодаря,в Понеделник ще знам кое какво значи.И аз не съм виждала такива резултати до сега и не знам какво да очаквам...

Хайде,пускайте нова тема!  Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 286
Мисля че вече едно от момичетата прави новата тема,но на помня коя беше Embarassed,нека изчакаме още малко че да се дублират пък темите,не че и аз много му разбирам,до сега никога не съм пускала аз тема,а и в тези трябва и доста да се пипне първата страничка с дати на термини т.н.
 georgiewa82 браво на бебчето все така да расте preggo,аз евентуално сърдечни тонове се надявам да чуя на 13.01 ,че тогава съм на редовна консултация ,а там си има доплер ,(май така се казваше апарата newsm78) и казаха че всеки път ще ги слушаме Grinning

# 717
  • Мнения: 39
Или, колко ясно написа защо не искаш да се присъединиш към фб групата, та успя да изразиш мнението на доста пишещи...

Да се оплача, скова ме дископатията. От няколко дни едвам се движа, надявам се скоро да ме отпусне, защото в противен случай не знам как ще ходя на работа, как ще си гледам детето и прочие.

# 718
  • Мнения: 624
Момичета, докато се пробвах как се пуска тема, как да копирам темата на Флора, как се слагат други картинки и т.н. и без да искам я пуснах.
Исках да я изтрия, защото беше много сурова, но не ми позволи. Тогава се заех да я актуализирам, четейки тази тема и видях, че преди няколко страници zara се е готвела да пусне тема, а предупреждението на misholina видях твърде късно. Embarassed

Нямах намерение да окупирам темата, още повече че нямам никакъв опит в това. Но вече е факт и ако не може да се поправи/изтрие ще компенсирам с изпълнение на желания.  bouquet
И отсега отстъпвам следващата тема на друга, която има желание!

Така че, всяка, която иска някакви промени по темата, нека ми пише.

Видях и че на накои мамчета ми липсва термина, записала съм ги в началото на темата. Ако нещо съм изтървала/сбъркала, пишете ми, за да го поправя. Покрай празниците съм си у дома, така че ще следя редовно и ще актуализирам.

wood-nymph, искрено ти съчувствам. Дископатия нямам, но помня миналия път че накрая не можех място да си намеря от болка в ребрата.

Моята хрема претърпя развитие и от течаща непрекъснато стана на запушен нос и трудно издухващи се оскъдни сополи. Ей такива неща не ми се пишат във ФБ. Joy

# 719
  • Мнения: 2 501
Или, така и така е станало, пусни линк към новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт