Лидл ::53::

  • 79 663
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Цамбур.
Аз така и не взех форма за печене на блатове. Някой да я има, колко е голяма?

# 16
  • Мнения: 1 179
Каква е цената на точилката с формичките?

# 17
  • София
  • Мнения: 910
mishka88  , и аз харесвам пастета. Не са го спрели защото в Сф-я го има и в двата магзина,които ходих.
Кога ще пускат препарата за почистване на перални ? Дебна вече месец в брошурата и все го няма..

Разочарована съм от зареждането на стоките в промоция-за арома сета става дума. Десет бройки и след това надпис,че има проблеми с доставката! Close

# 18
  • StZ
  • Мнения: 223
Здравейте!
Тази вечер се засилих да правя тортата по рецепта на Лидл, но от недочитане не видях, че сметаната трябва да е с 30 % масленост, а аз взех с 10 % . Утре ще ходя да взема правилната, но за всеки случай реших да ви попитам дали сте я ползвали и разбивали се хубаво?  bouquet

По коя рецепта ще я правиш?
Аз и малкият ми син /на 5г/ майсторихме тази, но не видях да пише масленост за сметаната http://kitchen.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/6557_20784.htm
 hahaha и стана - крема доооста течен, сложихме още шоколад, после 1 кутийка маскарпоне и като почнахме да мажем  Joy тече от блатовете, излиза от подноса , капе капе иииии след това беше много вкусна, но не бих повторила този крем  Stop

# 19
  • Мнения: 220
Здравейте!
Тази вечер се засилих да правя тортата по рецепта на Лидл, но от недочитане не видях, че сметаната трябва да е с 30 % масленост, а аз взех с 10 % . Утре ще ходя да взема правилната, но за всеки случай реших да ви попитам дали сте я ползвали и разбивали се хубаво?  bouquet

Пробвах я веднъж, не се разбива изобщо Naughty. Свекито я купила по случайност, не нацелила правилната сметана. 

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 075
Кога ще пускат препарата за почистване на перални ? Дебна вече месец в брошурата и все го няма..
Препарата беше в продажба в началото на октомври, в седмицата след изборите.

Аз ще следя дали пак ще има коледни кутии.
Е, те нали бяха преди 2 седмици?

# 21
  • Мнения: 220
Дали ще пускат шейни? Има една в ски-каталога, но май е само за илюстрация  newsm78.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 780
Тази седмица пропуснах Лидл,но да не пропусна темата. Wink

# 23
  • Мнения: 9 488
Благодарско за темата!  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 864
Забелязали ли сте дали има останали чаршафи българско производство?

# 25
  • Мнения: 1 525
тези чаршафи са ужасни според мен само 50 % памук са , това не е хубав чаршав за мен

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 10 330
Запис и от мен, от тази седмица взех от спортините клинове, хубави са!

# 28
  • София
  • Мнения: 9 850
Каква е цената на точилката с формичките?
11.99лв. ако не се лъжа.
Аз се чудя на силиконовите подложки за печене. Има ли някой мнение за тях, заслужават ли си?
Сета за ароматерапия беше зареден още предната седмица, преди да го обявят в брошурата. Сега никъде не го виждам, само табелите, че го няма и чакат доставка. Какво да се прави, камиони пътуват, всичко се случва. Знам от личен опит колко е неприятно да чакаш нещо, да имаш дата за доставка, да обявиш кога ще дойде, и накрая - проблем, забавя се доставката, оттам излиза, че лъжеш хората, скандали и т.н. В случая Лидл са коректни и са обявили, че има проблем. Дано скоро го разрешат, защото и аз му хвърлих око, но не го взех веднага.
Продължавам да чакам доставка на марципаните...
И да се похваля, спечелих тениска от Кока Кола от Лидл - купуваш 2 бутилки по 2л и ти дават скреч карта. Бутилките трябва да са на една бележка Mr. Green

# 29
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Да се оплача, че в четвъртък взех прясно мляко в плик със срок на годност до понеделник. Обаче вчера на обяд се беше вкиснало вече...
Силиконовата подложка за разточване и печене я имам и е хубава  Peace
В немския каталог гледах някакви шейни. Евентуално и при нас ще дойдат.

По повод празника вчера, си взех от металните шампаниери, на които последно време бях хвърлила око. Много красива ми изглежда  Crazy

Друго нищо не ме блазни последните 2-3 седмици. Изключвам оверлога, за който бях първа сутринта и доволно го похвалвам - върши ми чудна работа  Blush

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 16:41 от tany3dj

Общи условия

Активация на акаунт