Лидл ::53::

  • 79 666
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 218
И да се похваля, спечелих тениска от Кока Кола от Лидл - купуваш 2 бутилки по 2л и ти дават скреч карта. Бутилките трябва да са на една бележка Mr. Green
Те не продават ли само продукти на Пепси? newsm78 Аз Кока кола не съм виждала в Лидъл!

Винаги е имало и Кока-Кола. Не знам дали има от целия асортимент, но поне кола от 2л и от 500 мл - да. Цената ѝ обикновено е с 4-5 ст. по-ниска от другите вериги, но никога опаковките не са били промоционални. В момента в другите магазини капачките са сребристи и златни заради коледната игра, а в Лидл са червени. Със сребристи/златни най-вероятно ще заредят след края на промоцията, когато вече никой друг не иска тези бутилки. Според мен и играта им в момента е точно за привличане на клиенти с невървежните опаковки (обикновени капачки).

# 46
  • София
  • Мнения: 841
Скрит текст:
И да се похваля, спечелих тениска от Кока Кола от Лидл - купуваш 2 бутилки по 2л и ти дават скреч карта. Бутилките трябва да са на една бележка Mr. Green
Те не продават ли само продукти на Пепси? newsm78 Аз Кока кола не съм виждала в Лидъл!

Винаги е имало и Кока-Кола. Не знам дали има от целия асортимент, но поне кола от 2л и от 500 мл - да. Цената ѝ обикновено е с 4-5 ст. по-ниска от другите вериги, но никога опаковките не са били промоционални. В момента в другите магазини капачките са сребристи и златни заради коледната игра, а в Лидл са червени. Със сребристи/златни най-вероятно ще заредят след края на промоцията, когато вече никой друг не иска тези бутилки.

Благодаря ти за инфото, Таня! Hug Аз явно съм спала пак нанякъде! По принцип в нас безалкохолно се пазарува от Метро на стекове, за да не се влачат всеки ден бутилки, но понякога се налага!

# 47
  • Мнения: 3 675
Аз днес се връщам с шоколадче само.В Лидл на Пещерско шосе видях в коша с намаленията един перфоратор с формички.Дамските апрески бяха намалени на 33лв.

Честита тема и успешни покупки на всички.

# 48
  • велико търново
  • Мнения: 588
Аз я правих 1 седмица след като пуснаха рецептата .Отслужлива съфорумка ми даде линк към рецептата   bouquet.
Писах в предната тема стана много сполучлива след като преседя в хладилника 1 нощ .Сметана взех 30% сложих в хладилника и после разбих с миксера става ,но трябва да се спазва рецептата .Имам няколко снимки ,но не мога да ги кача в форума сори. Laughing Laughing Laughing
Момичета не мога да разгледам Каталог за играчки от 24 .10 ще е на стр.13 в обикновената брошура  го има най отдолу .Моля някой да го сподели в темата с линк.  bouquet

# 49
# 50
  • Мнения: 47
Момичета, искам да попитам за детските якенца от месец октомври мисля бяха - имаше в маслено зелено и вишнево /от момичешките имам предвид/ - дали има някъде останали бройки и ако някоя мама е купила да сподели дали топлят. Много се чудех тогава и сега ме е яд, че не взех. Мисля 29.99 лв струваха, ако не греша.

# 51
  • Мнения: 1 711
-1  Peace за брецела. Има вкус на недопечена солета.

+2 Peace за наровете. Сладки, едри и сочни. Просто страхотни.

# 52
  • Мнения: 2 762
 Благодаря за темата  bouquet

  Чакам понеделник да изкупя играчките и комплектите за шиена за деца. Днес ще ида за кетчуп,пържолки и школади.

# 53
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Ох, 2 дена обикалях само след 16 ч за пъстърва.. Преди малко успях да се снабдя с 2 пакета най-сетне. Взех и нарове- +1 , харесват ми !

Не ми харесва тълпата пенсионери , дето се бутаха повече от мен .. Аз  съм го измислила тва с ваденето на касетки от долу , небарнати още  Joy

# 54
  • Мнения: 14 133
Ние по принцип много им уважаваме шоколадите, но сега, както са на промоция още повече си купихме.  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 2 356
Аз да кажа, че съм много недоволна от мъжките потници, които бяха пуснали преди седмица - две. На първото пране единия се съдра - стана на огромни дупки, втория, на второто, третия още не знам. И за парцали не стават...
Тогава взех и женски и детски, но съжалявам - не знам за колко ще издържат...

# 56
  • София
  • Мнения: 44 242
хъм... женски и детски и аз взех, прани са по 2 пъти за сега Simple Smile нищичко им няма, прекрасни са си.

# 57
  • Мнения: 2 453
Детски и аз взимах, прани са няколко пъти- съвсем наред са си.

# 58
  • Мнения: 192
 Чаршафи мернах днес в лидл на  халите в София. Не се загледах в размери и пр.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 580
Сега разгледах рецептата за тортата..и мен ме чака бъркане днес Simple Smile-в нея има два вида сметана-заквасена и течна.Та, аз разбивам с миксера само течната-добре охладена .
Заквасената сметана се втечнява когато се разбива с миксер...нея само я обърквам със захарта и маскарпонето с вилица или тел.

Общи условия

Активация на акаунт