Лидл ::53::

  • 79 765
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 754
Кога ще пускат препарата за почистване на перални ? Дебна вече месец в брошурата и все го няма..
Препарата беше в продажба в началото на октомври, в седмицата след изборите.

Аз ще следя дали пак ще има коледни кутии.
Е, те нали бяха преди 2 седмици?
аз не знам,не съм активна в лидл, но сякаш мернах наскоро
и преди 2 да е, това значи че няма има пак до коледа ли?

# 61
  • София
  • Мнения: 6 180
Видях влакчето, май ще си остана на варианта Икеа. Но иначе и аз харесах доста от дървените играчки, както и повечето от каталога с играчки.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 371
Момичета, искам да попитам за детските якенца от месец октомври мисля бяха - имаше в маслено зелено и вишнево /от момичешките имам предвид/ - дали има някъде останали бройки и ако някоя мама е купила да сподели дали топлят. Много се чудех тогава и сега ме е яд, че не взех. Мисля 29.99 лв струваха, ако не греша.
Аз купих вишневото ръст 134 - много добра кройка - топли, само дето се разшиха 2 лепки (как се казваха?!?) Обади се на техния телефон и питай.

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 14:44 от Bunnyslava

# 63
  • Мнения: 633
Якенца имаше в Лидъл - Младост 3, размери не огледах - бяха по 25 лв струва ми се.
Керамичната форма за блатове е с Д- 28 см

# 64
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
О, нетърпелива съм за играчките! Макар че понакупих доста покрай намаленията тези дни.
Кой е производителят на пушените пилешки бутчета, които хвалите?

# 65
  • Мнения: 1 718
О, нетърпелива съм за играчките! Макар че понакупих доста покрай намаленията тези дни.
Кой е производителят на пушените пилешки бутчета, които хвалите?

http://www.lidl.bg/bg/offer.htm?action=showDetail&id=14969 На живо са доста по-симпатични. Simple Smile

# 66
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Дали пак ще пускат от оформящото бельо, че го пропуснах последния път? Има ли доволни/недоволни от него?

# 67
  • Мнения: 47
Момичета, искам да попитам за детските якенца от месец октомври мисля бяха - имаше в маслено зелено и вишнево /от момичешките имам предвид/ - дали има някъде останали бройки и ако някоя мама е купила да сподели дали топлят. Много се чудех тогава и сега ме е яд, че не взех. Мисля 29.99 лв струваха, ако не греша.
Аз купих вишневото ръст 134 - много добра кройка - топли, само дето се разшиха 2 лепки (как се казваха?!?) Обади се на техния телефон и питай.





Якенца имаше в Лидъл - Младост 3, размери не огледах - бяха по 25 лв струва ми се.
Керамичната форма за блатове е с Д- 28 см



Благодаря, момичета, ще взема да им се обадя, ако има възможност да ми доставят в Бургас

# 68
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Аз ще следя дали пак ще има коледни кутии.
Е, те нали бяха преди 2 седмици?
аз не знам,не съм активна в лидл, но сякаш мернах наскоро
и преди 2 да е, това значи че няма има пак до коледа ли?
Пускат ги по веднъж само, до изчерпване. В Ловеч гледах в началото на седмицата, но не знам дали още ги има.

Харесах глобуса. Малката иска такъв от 3 години, но беше много малка, за да и го купувам, а сега и баткото покрай предмета География, който вече изучават в 5-ти клас. Дори сутринта ми казваше, че госпожата имала светещ, искал и той такъв. Само остава да навия ММ, който смята, че още е рано да се харчат пари за коледни подаръци.
Харесах и шаблоните за рисуване. Вчера малката се върна от училище с много интересна рисунка, рисувана с такива шаблони. Едно момиченце от техния клас, но което бащата работи в Германия имало. Каза, че искала и тя такива.

# 69
  • Мнения: 2 453
От кога ще е глобусът, не успях да се ориентирам в брошурата Blush.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 7 090
От кога ще е глобусът, не успях да се ориентирам в брошурата Blush.
Ами може би от 24-ти newsm78 Така пише на секцията с играчките "От 24-ти ноември разгледайте новия ни каталог с играчки".

# 71
  • Мнения: 2 453
Мерси, Вики!

# 72
  • Мнения: 1 073
От кога ще е глобусът, не успях да се ориентирам в брошурата Blush.
Ами може би от 24-ти newsm78 Така пише на секцията с играчките "От 24-ти ноември разгледайте новия ни каталог с играчки".

Вътре в каталога има дати кое кога ще се пуска. Глобусите са след 15-ти Декември.

# 73
  • Мнения: 9 015
и аз не го виждам глобусът, ей сега гледах, гледах, ама не го намирам, моля за линк или принт скрийн.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт