Сладко февруарче вече лази, кой на ред е да го пази? - 8 тема

  • 24 566
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 932
Екстра е холчето, Къти! Wink Мони ще има да го подрежда... Живи и здрави, само купони и хубави поводи!
Я ми кажи какви добавки пиеш. Моите са към края, но специално за тях трябва да направя месец пауза. Мисля нещо друго да взема.
Съни, кураж! Всички сме с теб и те подкрепяме. Не кърмя от доста време, но още го преживявам. Голяма драма ми е. Скоро си спрях и новините от ЛаЛече във ФБ, за да не се тормозя допълнително.
Ана.ана, винаги се включваш на място с хубави идеи и съвети. Ама нищо не казваш за вас. Как сте? Какво правите? Тук сме като в Англия. Wink Вали ни всеки ден.Wink
Копчелино да се яви в изповедалнята! Откакто е на бабин дом, ни забрави...

# 676
  • Мнения: 2 141
Юхууу, хай гърлс Hug
Върнахме се от фото-сесията, ама моя Мончо голям темерут беше днес - ни усмивка, ни скула да потрепне Crossing Arms сериозен сякаш за някоя реклама за не знам какво го снимат hahaha
Фраустче Heart Eyes Ето това са ми
Л-карнитина и фетбърнъра - не разбирам от добавки специално, за това винаги се консултирам с хора, които се занимават с това. Ако искаш ще ти дам контакт на голям спец в тея неща, аз само с него "работя" Hug

# 677
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мили мами! Simple Smile

И ние сме с алено-червено дупенце и на консултацията ЛЛ каза да си правим разтвор с калиев перманганат и да плакнем дупето с него 2-3 пъти на ден. При нас имаше подобрение, затова влизам да споделя какво направихме. Разтворихме едно пакетче в буркан, пълен около 3/4 с вода и оставихме на тъмно за около 6-8 часа (докато се разтворят всички гранули. След това от тази смес на всяко миене разтваряме по една супена лъжица в леген с вода, докато водата стане светло розова (като Прасчо от Мечо Пух). Дано и на вас помогне и успех! Simple Smile

Освен това искам да се похваля с това, че се запознах на живо с magyg (нали сме на една улица) и ми стана много мило.  Heart Eyes Вие успяхте ли да си направите среща и да се запознаете?

Целувки и приятна вечер на всички!  Hug

# 678
  • Мнения: 149
Здравейте,момичета влизам само да покажа причината за хубавото ми настроение(да видим дали ще познаете)



и

# 679
  • Мнения: 2 141
Стели, страхотна стена от картички си имате Hug Hug Hug
Как няма да ти е хубаво настроението Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 63
И аз съм в прекрасно настроение! Моето се дължи на Панаира на книгата - не пропускам такъв от години. Всеки път се прибирам оттам супер щастлива, уморена, претоварена с книги и емоции. Кеф! Отивам да си се радвам на новите придобивки и да реша коя първа да подхвана  newsm44

# 681
  • Мнения: 2 431
Стели  Hug И аз познах Simple Smile

# 682
  • Мнения: 932
WinkWink Лимонке, какво си купи?... Колко много завиждам, ако знаеш. Ходи ми се и на мен... Сега като съм на бабин дом, успявам да отметна някоя книжка.
Страхотни картички... Къти, благодаря за идеята още веднъж! Създаде настроение и ни сближи!
Мисля да поръчам едната добавка. Има я в сайта като топ продукт, сигурно заслужено... Стигнах до 58-59 кг, но ми трябват още поне 3, за да си влизам в старите дрехи. Диети, спорт - страшна работа е. Една година мина почти и... Реве ми се.

# 683
  • NE
  • Мнения: 10 999
Стели Страхотни картички си имате. Познахме се и ние. Hug
Лимонка Ох мн хубаво, че си била на панаира. За моя жалост само през киндъла ми е удобно да чета докато кърмя, че малкото има навика да се стряска и от лист, но наваксвам.
Мечева Олеле Димитко баш нинЖа. Мойто разбира, но оня ден ме буташе да не му слагам пампата.
Къти Страхотен хол. Със здраве и бързи крачета да го овършава Мони. Не се коси за паркета. До лятото мъж ти ще иска ламинат. И ние бяхме в същата драма, ама като се надра дюшемето и друга песен запя. На мен лично ламината ми е по-удобен.
Съни Пробвай с чаша, знам ли.
Елефтерия Пак ще те питаме после за отбиването. А препълването е само в началото, после се регулира лактацията според нуждите на бебето, а още по-късно се произвежда със самото сукане.
Бизи Най ми е хубаво като засуче и писука като види млечният бар. И аз много се надявах да кърмя и трудно започнахме, но ината си е важен.
Дуче И Вилито се мята по корем и бам с краката надолу, обикновено от количката. Усвоява ги, ама не смея да го оставя, че не се държи здраво. Сега ме преследва като мечка и вършее из нощното шкафче.

Ние днес сме станали от 5 ч. Уф много кофти променя баш обедният сън на 1 ч. и е каталясал още в 18 ч. А днес беше в уефория от ... Тотото. hahaha Малтретира и един балон и му се кара.

# 684
  • Мнения: 2 141
Юхууу, хилоу, гирлс  bouquet
Май вече е решено името на групата  Heart Eyes
Обявявам, че "Под елхата таз година и за Февруарче подаръци ще има" печели 1во място и ще бъде името на Коледната ни тема Heart Eyes
Нека да благодарим на Дучето, за нея са аплодисментите  smile3501
Фраустче  Heart Eyes разбирам те напълно, за сега съм -2кг само, а вече близо 3 седмици се "мъча" - хем ям по 5 пъти на ден, режима ми е бетон, ама... много трудно свалям аз ooooh!
Поздравления за добрите резултати Hug предполагам, че ти е излязъл бърнъра - страхотен чук е, препоръчвам ти го Peace
Флауърче  Heart Eyes и на мен ламината ми е по-удобен, по-красив, по-по-най ми е Crossing Arms ама... мъжка му работа Crossing Arms а и с тоя паркет ми останаха фуги, от които постоянно ще ми изкачат боклуци #Cussing out
 
Купих си Коледна покривка за кръглата маса Joy ама как звучи само "кръглата маса" smile3521 newsm62
Утре съм поканила две дружки на гости - едната е кумата ни /и тя на мен кума, и аз на нея Mr. Green/ та утре ще сме на годишнина от сватбата им, но сутринта ще си я привикам на кафе Whistling
Скрит текст:
С моята кума сме приятелки от 7години близо - от БСУ и тя се омъжи за най-добрия приятел на мъжа ми - изпревариха ни даже и с бебето и със сватбата и... поне двете дойдохме в Ямбол, та да не съм самичка Laughing и вика, че цял живот щяла да ме кълне Joy  Joy  Joy шегува се, разбира се или... надявам се newsm78 Joy
Пък снощи де показах сайта за покривката на мъжа ми и той " Shocked к'во?! 30лв за покривка?! я спирай БГмайките" hahaha
Ще я поръчам аз, ама тайно - другата седмица докато е на работа smile3508smile3521
Лека нощ, момичета!  smile3524 Sleeping
До утре Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 2 130
привет ,
Къти хола е супер. Аде още едно скоро скоро да проходи там  Wink

Стели 81 много готино Simple Smile.  Аз нямам къде да си ги наредя Sad, но съм решила да си ги запазя в кутията за спомени.

Аз мислех да не ходим на фото сесия , но май нещо ми се иска да си спретнем една, но се чудя при кой фотограф да идем, та май ще идем по натам ние, че то вече всички са заети.
Къти чакаме да видим вашите снимки Simple Smile
Честита покривка и да ти кажа 30лв си е горе доло нормална цена за хубава покривка. За съжаление са скъпи нещата, но мъжете нали не пазаруват та правят редовно подобни коментари.

лека вечер или по скоро лека нощ от мен бг мамита  Hug

# 686
  • Мнения: 591
Оп, оп, тук съм. Идвам да се разпиша, че изпусна ли ви после няма наваксване.

Къти, засрами мА сега  Mr. Green

Пък снощи де показах сайта за покривката на мъжа ми и той " Shocked к'во?! 30лв за покривка?! я спирай БГмайките" hahaha

Е  как така ще ни спираш? Ни мой! Кажи му, че Бг майките бързо се превръщат в МамаМафия, да внимАВА  Laughing Laughing

Феичке, забравих да ти отговоря за Мустелата.Мажа по 2 пъти на ден с нея, но пак е суха кожата.И мисля вече през ден само с вода да я мия.Но ни е много варовита водата тук и мисля, че това е проблема.Наследила е и моята чуствителна кожа иии ето ти. Сега и съседката се оплака, че и нейното бебе му е станала така кожата  Weary
Стели,  Hug Heart Eyes
Нели, и мойта щерка от вчера, ако не е на нейната ревеее, ама рев ви казвам.Със сълзи. Половин час докато се приспиваме опънала ръката и сочи към каквото види в стаята и 'ЕЕ!' да и го дам - аз "НЕ!" и тя си избира друго и реве като и кажа, че не може  smile3512 smile3511
Как ви се радвам, че имате време да почетете. На нощното шкафче ми лежат два тома на Стайнбек и чета по една страница и бивам прекъсната всеки път от малкото зверче.
Скрит текст:
И да ви се похвалим - уцелихме гърнете с голямата работа! Юхууууууууууууу  Joy

Ах, бясна съм на Хфакорите и няма да ги гледам повече!
Лягам си ПЪК  Crossing Arms
 newsm76 newsm46

# 687
  • Мнения: 3 846
ох  hahaha "ох" , продиктувано от това, че цял следобед не можах да ви "нагледам", та чак ме сърбеше Joy и си викам сега като седна няма да мога с конски впряг да ги стигна, пък то...2 странички ooooh! списвайте, момичета Peace
Съни, с теб сме, пиши как върви, че по твойте стъпки ще вървим  Hug
Фрауст, Къти, евала още машала bowuu ще се амбицирам след кърменето да сваля пустите му злобни кила  Praynig и ще ви моля да не ме оставяте намира, че съм .... един голям ужас, това съм Crazy срам ме е даже да си призная Embarassed
Стели, и ние се познахме, много мило и хубаво  Hug
Поздравления за идеята на Къти[/size][/color]
Лимонче, как обичам и аз да се поровя из книжлета, чета , ама вечер като утихне домочадието и то колко ми трябва, страничка-две и отнасям Blush онзи ден сънувах, че съм мъничка и разглеждам книги в едновремешната книжарница на родния ми град, събудих се с едно много приятно чувство Simple Smile
Благодаря на Дучето за заглавието, пак ще блеснем из подфорума  reverance

# 688
  • Мнения: 554
Радвам се, че съм ви била полезна, момичета Hug

Съни, ще започне да харесва шишето лека полека, като и го предлагаш по-често с нещо, приличащо на мляко Laughing  Аз гледах да го бутам докато си играе (или като и се доспи много) Тогава от зор да ме разкара по-бързо, че и прекъсвам играта беше готова да пие и да яде каквото и да и набутам Joy

Фраустче, ама защо  страдаш за кърменето Thinking Нимой така, бебета и без кърма оцеляват. Малко кърмилите и некърмилите не са по-малко майки, нито са по-лоши майки Peace А моя личен житейски опит показва, че връзка между кърмене и боледуване няма никаква, така че няма за какво да страдаш, свиркай си и давай на детето пържоли и кърначета,с шопска салатка Crazy

Сваоу, ма детето проявява характер бре, кат не може да говори как да ти каже, че не е съгласен с нещо Thinking Бой по манерката и тва е Whistling

Стели, аз или се разпознах, или някой ме е копирал newsm78

От 100 дни се каня да ви питам, ама съм изкуфяла и забравям. Давате ли боб на децата newsm78 Майка ми ми донесе един пакет белен боб и се чудя дали да и го сготвя или е рано? newsm78

И още едно питане имам Embarassed Давате ли авокадо и ако ДА как го приготвяте Thinking

# 689
  • Бурса
  • Мнения: 647
Elefteria аз мисля че за боба е рано, май и той е за след годинката  Rolling Eyes  А за авокадото исках да ти кажа. Трябва да е омекнало, дава се сурово. Аз като го разрежа и директно с малка лъжичка изчовърквам от него, като прекрвам по повърхността и и давам. Така си спестявам буците при намачкване, че иначе има фасони. Но мойто дЯти дето е злоядо за три дни изяде едно авокадо като това му беше плода за деня. Може да ни се смеете ама за нас си е постижение.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт