Сладко февруарче вече лази, кой на ред е да го пази? - 8 тема

  • 24 549
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 457
Мечева-да ти е жив и здрав юнака и бързо да минават зъбните драми!  Hug
Елефтерия-варивата са страшно полезни,ама не смея да давам на малката,че нас коликите ни влачиха 6 месеца,обаче ще взема да пробвам и аз този бобец!  Mr. Green

Момичета-благодаря за подкрепата-много ми помагате,ей!!!  Heart Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 2 130
добро утро  Hug
И ние се оцъклихме рано рано и пак съм супер не доспала , че дребния пак се буди 100 пъти.

Съни много добре си се сетила за бисквитките, вредни не вредни важното да помогнат, а тези на плазмон са много хубави и децата много ги харесват.

МЕчева да ви е жив и здрав ниНжата   Party Time

При нас е ужасна мъгла, та трябва да си седим тук и много ви завиждам за слънцето.
Хубав ден

# 722
  • Мнения: 368
Момичета,привет  bouquet
Сигурно ни забравихте нас с малката буболечка Ева,но...ето ни отново:)
Първо да честитя месечинката на Нинжата на Ируканджи Heart EyesДа е жив и здрав и дори палав,иначе заспало дете на кого му трябва Mr. Green
Къти,честит хол! Много щастливи мигове в него да прекарате HugНа мен пък ми харесва паркета ви,дори у дома сме и с паркет /циклен и лакиран/,и с ламинат в друга стая.Честно,ламината хем е от скъпия,пак държи студено.А паркета си е почти като подово като го напече слънцето през прозореца WinkКато ни дойде времето за смяна на настилките,мисля само паркет да слагаме в стаите,въпреки че на хубавия цената е висока Naughty
Така,да се похваля-на 6ти се озъбихме най-после!!! newsm44 След доста ревове и мъки,първото зъбче на принцесата се показа,УРА Mr. GreenДо него се надига второто,въпрос на дни е да пробие и то LaughingЗа съжаление,заради зъбните проблеми,малката взе да заспива доста късно-почти всяка вечер от месец насам след 0ч ooooh!Но....какво да се прави,ще трябва и този период да се изтърпи #Crazy
Принцес,честито ви първо зъбче и на вас!
Къти,елхата и костюма ни са готови,просто трябва да се наканя да снимам малката хулиганка тези дни и веднага пращам снимката.Пропуснахме 2колажа,но за Коледния трябва да се включим Peace
Това е от нас за сега,отивам да гладя,че с тези дъждове последните седмици прането ми стига тавана почти Crossing Arms
цунки и хубав ден на всички мами и бебета Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 591
Дубрутро  smile3507
И ние станахме по първи петли днеска. Към 9 оклюма и спа 40мин. А през нощта беше будна към 2 до 3 и нещо. Мокра до ушите, ма не ми дава да я съблека и да я преобуя.  Angry Почти всяка нощ е мокра, ма и си пие по 150мл вода нощно време и мляко...  newsm78

Ируканджи, честита 10-та месечинка на Митето! Жива и здрава да ти е нинЖата  Heart Eyes newsm67 Пу Баунтитатаса за мен   261uu
Честита месечинка и на Алекс на мама Принцессд  Tada Hug
Кисче, радвам се, че имате успех с отбиването.  Hug

Отивам да храня зверчето, че яде хартия и реве като и я взема - явно е гладна вече  hahaha Днес сме на хубавата супа с праз, дано яде  newsm17

Аста луего  Mr. Green  bouquet

# 724
  • Мнения: 3 846
Баси бг-мама-та #Cussing out не се сдържах #2gunfire, иСвинете Blush ама много ми забива форумЪТ, а не е от нета Peace
Браво за бобеца, и аз съм чувала добри неща за беления, значи от него ще се пробва Peace Елефтерия   bouquet
Честито порастване на малката нинЖа, Ируканджи, дано се канализира тоз сън. Онази вечер и снощи, у дома диско прайм, точно на всеки 3-40 мин. мрънкане, ама до рев, хем че съм до него и веднага го вдигам. Цоква, погушва се и отнася. Ама тази повтаряемост ми докара главоболие за цял ден и нищо-не свършена-домакинска-работа Sad
Съни, ми екстра бързо действа дЯтито. Щом през деня сте отменили кърменето, а биберонката вече е на почит, ще се получат възможно най-безболезнено нещата. Пу-пу Peace
Лимонче, крадвам си идейки за книгопрочит. И аз много обичам да чета всички гледни точки за Втората световна, така че си записах заглавие. за следващата поръчка от нета   bouquet
Ани, и аз съм чувала много хубави неща за Масларски в Сити Клиник. При нашата също ходим само за мерене-теглене. Ние бяхме в началото при една, но в 3-мисеце я смених. Въпреки всичко пак ходим при нея само за основните неща. Имам ли притеснения, сополи, температура, пъпки - ходим при частен, но ни е далече и ангажирам и ММ. Но съм доволна. Докторът е Ковачев в Павлово или Бъкстон. Там са ми леко разбъркани кварталите та не знам къде точно се пада. Димитър Ковачев.
Мусе, честити ходещи краченца. Без повече тежки инциденти  bouquet ние без да ходим имаме леко сцепена вежда, от една бурна радост по едни кофички Rolling Eyes
Нели, честити зъбета. Да са бели и здрави Peace
Фрауст, радвам се за блузенцата. Дано харесат и на малката и да си ги носите с кеф. Сега ползвам Бочко, преди бях на бебешкия Персил, и съм заредила да пробвам Сано. Омекотител за прането на малкото не ползвам.
В този ред на мисли вие от кой бебешки прах сте доволни?
За папането - онзи ден сложих малко целинка в пюренцето, от глава целина, а не листенца. Не знам редно ли е, ама имах и малкото хареса така ароматизирано пюрето. А съня при него продължава да е химера. Режимът ни е доста хаотичен, вече се обърках и аз. Тъкмо реша че аааа-хаааа и имаме нещо като що-годе режим, и той го промени тотално. Ама ще се напаснеме все някак.
Благодаря за картичките, мили мами. Много е мила инициативата  bouquet

# 725
  • Мнения: 2 431
Здравейте и от мен в съботен работен ден!   bouquet
Честити месечинки на Димитко и Алекс - да са живи и здрави хлапенцата!  Heart Eyes
Честито зъбче на Ева на Нели! Simple Smile
В този ред на мисли, Елефтерия, при вас как е положението със зъбчетата? Браво за бобеца, и при нас реакциите от зеления боб вчера са ОК, така че мисля днес да дам чист, домашен, който баба свекърва е приготвила и ми се вижда много вкусничък. Simple Smile
Хайдееее, 49-та страница, коледната тема наближава. Simple Smile Приятен ден на всички!  Hug

# 726
  • Мнения: 599
Честита месечинка и на Алекс  Hug Да е жив и здрав, че мама и тате да му се радват.
Сваоу, за бобеца найш как ма размисли, дали да не го пробутам и аз  newsm78 Ама ще чакам малко да поотминат ревовете, че нощем много се буди и реве от зъби предполагам, та не ми се иска да ми реве и от колики, евентуално...  newsm78
За праха на пране - аз ползвам Тео бебе - розовия. Откакто се е родил малкия. И продължавам да го ползвам. Толкова хубаво мерише  Heart Eyes Аз и за нашите дрехи го ползвам, всички дрехи с бебешкия прах Simple Smile Омекотител ползвам рядко - Коколино за бебета. Мноооого е хубав Simple Smile
Ние се стягаме за разходка. Реших все пак да използвам слъцето. Навличаме космонафта и сме аут Simple Smile

# 727
  • Мнения: 2 141
ууууу никви вА няма пак Crossing Arms
Айде бе, айде, че да пускаме новата тема Laughing
За праха за пране - аз вече пера на Мони нещата с нашия прах Laughing сигурно ще попитате "от кога", "защо" newsm78
Ами... един ден беше свършил праха на Мони, а валеше дъжд и беше мнооооого трудно излизането навън,а  на Мони коша за пране вече бълваше, та... викам си ко ш му стане - бум в пералнята-бум Ариела - бум ленора и... зачаках Whistling и чаках Whistling к'во чаках ли... ами да видя дали ще има алергия или непоносимост към нашия прах /аз ползвам само Ариел- цветно и бяло и само Ленор/ и .. нямаше никакви странични ефекти върху моето съкровище. Та така на консултацията попитах педито дали има проблем, а тя ме увери, че вече е голям и не е нужно да го "пазя" толкова много.
Ние днес имаме вода и успях да си ушетам цяяяяяяяялата къща Crazy
А, ето го и мъжо се прибира от работа, нали днес работен ден било Crossing Arms
Та, чао от мен за сега, отивам да слагам яденето да се топли Crazy

# 728
  • Мнения: 368
eхо,пак съм аз:) Забравих да споделя за бобовите-в началото на захранването дадох на Бубчеството някакво смесено пюре -зеленчуци,сред които и грах.Веднага образува газове и съответно рев CryПовече не повторих,докато не тръгнахме на кухната.Там пробвахме една супа от леща-отказа я тотално. После съвсем леко опитахме грах с телешко или пуешко-дадох съвсем малко,да видя как ще и понесе.Слава богу,нямаше проблеми.По същия начин и пробутах боба-по малко,в началото смесено с друго зеленчуково пюре. Вече давам цялата порция-около 200гр и си я изяжда без  последващи колики и газове.Силно се съмнявам да слагат белен боб на кухнята,като гледам колко е скъп NaughtyВсички бобови и броколи давам само на обяд обаче, вечер не смея,че ми стигат ревовете от зъбите. Rolling EyesТака че,може да се каже ,че сме въвели бял и зелен боб ,също и грах успешно Wink
Мамчета,имаме си нов домашен любимец newsm68Старата ни котка си отиде лятото,много ни липсваше,най-вече на мен и решихме да осиновим едно улично коте.На 5-6месеца,черно ангорско,мъжко.Много го съжелих,защото има травма на гръбнака-явно е паднало от висок етаж или някой го е хвърлил,но нямаше никакви шансове за оцеляване навън сред коли и кучета.Обезпаразитихме го,предстои ваксина и малката много му се радва,по цял ден го гони с проходилката Mr. GreenЕ, опита се да го скалпира няколко пъти,последния рошавата играчка отвърна на удара с лапа с нокти и след одраскването по ръката повече не проявава желание да го пипа ooooh!
Честита месечинка на Алекс на Принцес  bouquet

# 729
  • Мнения: 2 141
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Моля, не пишете повече в тази, заключва се!

# 730
  • NE
  • Мнения: 10 999
Извинявам се.

Последна редакция: сб, 13 дек 2014, 15:59 от Flower Fairy

Общи условия

Активация на акаунт