Сладко февруарче вече лази, кой на ред е да го пази? - 8 тема

  • 24 564
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мамчета! Simple Smile

Честито изпълнение в гърнето на Бобчето, Дуче!   bouquet
Честито първо зъбче на Алекс на Принцеска!  Hug
Елефтерия, аз дадох авокадо много рано, като втори плод, понеже знам, че е много полезно. Направих суров микс банан и авокадо и беше супер, изяде се. Simple Smile А за боба - още не съм дала зрял боб, но днес дадох малко зелен боб с повечко картофче и малко пуешко и се омете за секунди. Нашата ЛЛ каза да даваме варива след като навърши 10 месеца, та ми се вижда ОК на мен.
Ани, аз съм много доволна от нашата педиатърка - сравнително млада е, което ми харесва, и е в час с доста работи. Малко странно говори на моменти, малко по-категорично да го наречем, но за нищо досега не ни е излъгала, което е най-важното. Ако искаш, пиши ми ЛС да ти дам координати. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 224
Здравейте пак,
идеята ми засега с педиатъра е:тази при която сме да я ползвам за ваксини и талони(не съм доволна от нея,но в района май няма да намеря по-добра),поне ми е наблизо,може и пеш да ходя в хубаво време,а и ми е и на мен личен лекар.Избрах я като бях бременна още.Искам допълнитело да ходим на частен педиатър,чета тук в нета,че Масларски от Сити клиник и д-р Субев от Люлин са добри.Ще поразпитам,но определено от нашата не съм доволна,от старата генерация е,още от 1 мес.ми вика давай му вода със захар,от 4 мес да го захранвам,добре че не я слушам и за сега пу-пу Нико не се е разболявал.А и сега проблема с главичката,офф не ми се говори...

# 707
  • Мнения: 472
Здравейте и от нас Simple Smile

Хайде и нашата елха е готова и вижте какво има отдолу За големината какво да ви кажа, пратих ММ да купи елха и той купил тази огромна. Е готина е спор няма ама  newsm78 Joy

Ние се отказахме от ДК, защото малката отказа оттам яденето Simple Smile

Принцес Честито ви зъбче Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте пак!
Благодаря ви, момичета  tooth! Много съм щастлива, че след ЗЪБните драми вече имаме  и зъб  Mr. Green.
Аз също давам авокадо, много го харесва Алекс и го яде всякак, но винаги сурово - с каша, с банан, само авокадо на парченца. Червената леща не посмях сама да я давам, а я комбинирах с картоф и мина, но за боб мисля, че ще давам чак след годинката и аз.
Купени пюрета и моя хубостник не харесва и вече толкова съм изхвърлила, че лошо ми става.
Прекрасни са ви украсите и подредбата на картичките!
m@mm@Kyti®, честит хол, много е красиво.
Хубава вечер!  Hug

# 709
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нели Страхотна елха! Hug И ние сме решили да е естествена, но сега съм в чуденка от къде да взема и колко ще ми излезе, че мъжо вика 100 лв. newsm78
Ани Определено ако бях на твое място щях да търся добър педиатър. Peace
Аз съм доволна от нашата педка. Не ми се налага да се притеснявам и често коментираме неща по които имам нужната информация.
Принцес Честито първо зъбче на Алекс.  bouquet Бързо и без да усети да излязат всички останали. Май останахме последните беззъби ергени. Joy
Къти Веднага щом щракнем Вили ти пускам снимчица. Peace Страхотни картички. Hug
Лимонка Приятно четене. Hug

Ние нали сме с по-чувствителни стомахчета, та ще се въздържа от бобовите засега. Плодовите купени пюрета са пълен аут. Сега му правя каквото има - круша, ябълка. Авокадото го въведах преди 2 месеца дюс, но ще пронвам с банан пък да видим. Нещо не ми харесва и телешкото, ама и аз не го харесвам.
Сега заспа и ме чака среднощна дискотека. Thinking Обърка яко режима и направо ми се реве. #Crazy

# 710
  • Мнения: 932
Днес дойде нова серия картички. Страхотни са, както и пожеланията. Вече не знам на кой се обадих и благодарих. Дано остане малко спокойно време и ще пиша пак.Wink
bizi, получих блузките! Много са хубави, благодаря! Какъв прах и омекотител ползваш? Много хубав...

# 711
  • Мнения: 139
Здравейте,здравейте ей ме и мен Simple Smile Значи ЛЛ я препоръчва с две ръце и два крака...тя е и на каката,сега и на Гери,нооо е в центъра.Вярно далеко ни е обаче не я заменям за никой друг Simple Smile звъняла съм когато е отпуска или вечер късно и винаги съм получавала адекватен отговор.Абе специалист един път  PeaceТъййй Гери днес направи някоя крачка сама пак,но падна и сега сме с разбита устна.Друго щях да казвам,обаче съм изкуфяла вече.... ooooh! А пюрета вземаме на ганчев от заешкото и пуешко с ориз и моркови и ги хапва.Друго няма при нас все така неспокойно спи,обаче съм тренирана и не се давам  Crazy Лека вечер и  Hug

# 712
  • Мнения: 599
 Shocked
Кво напрайте вие бе, майки Grinning За 1 ден 3 страници Grinning  smile3521 Браво на вас  Hug
Викам да се разпиша и аз. Бяхме вчера на ДК, после нет нямаше... та така до днес следобяда.
За статистиката - 9,400/76см. Тоя път ни мериха само с 1 кат дрехи и памперса Grinning Добре, че му свалих космонавта, преди да го дам да го сложат на кантара Grinning Grinning Grinning  hahaha
Съня ни съвсеееем леко се подобри. Вече нощните абавления траят около час. После спи малко, реве малко и пак спи.  ooooh! Шестия зъб - йок, не се показва.
Принцеске, честито зъбче на Алекс!  Hug   bouquet Дано останалите хич да не ги усетиш кога излизат  Hug
Сваоу, той мой да не е съгласен, ма много шиба. Яко шиба през ръцете Grinning Grinning Grinning Ю Ги О ми вика, радвай са, щом та бий, значи та обича  hahaha  smile3544 Падам възнак, от таквази обич....
Аз книжки чета само с картинки. Тия без, не са ми интересни...  newsm78 Имам още да раста, докато стигна до тях Grinning Grinning Grinning
Нелинце, много яка елха. Па и ние вече си сложихме елхЪта, кво си мислите вие  smile3534 smile3533 ММ днес реши че му е Коледно и взе, че украси. Елхата няма да я снимам, да ви я показвам, щото, нали... ММ я украсява... та, като я прикарам у лицеприятен вид... тогава ше се хвалим Grinning Иначе гирлянди има навсякъде... и в банята...  Crazy Викам, за кво у банята бе?! Ми де да знам, вика, хартисаха и нямаше къде да ги сложа...  ooooh! Ам как няма да хартисат... то на елхата кьорав гирлянд няма.  newsm78 Как да е, имал желание човека - украсил. Благодарна съм, нищо че утре ще минавам да пренареждам...  Whistling
Спи ми се иаче, и отивам да си лягам. Не, първо ше гледам Костенурките нинджа, и после ше спя. Евентуално.
Лека ви нощ, мамита  Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 2 130
ей ма пак Simple Smile.

Преди малко погледнах ко съм писала и видях че за лекарката съм тръгнала да пиша и до там съм си останала  Joy. Влади тогава май се събуди и така си е останало.
Та Ани имам една дето много я хвалят, има кабинет в Драгалевци и можеш частно при нея или да ти е ЛЛ ако решиш. Не съм ходила до сега при нея , че ми е далеч, но си я пазя ако ми се наложи, че моята нещо не е как трябва, а и в почивни дни ако ще да мра не ми вдига.

браво  за хубавите ви елхи , с или без гирлянди  Laughing. Аз не съм правила. Реших че няма да правя тази година, защото хем не знам къде да я сложа, хем само да я пазя от Влади - не мерси. Догодина като по разбира вече ще купим една и ще я мисля де да я слагам.

Според мен дребните гледат от нас и те това правят. Аз моя много обичам да го хапвам за бутчетата и той от няколко дена ей така и той нали да ме хапне. Направо ми се дорева, после захапа и баща си  и си викам - ааа не той гледа от нас и забраних да го хапем. Уж поспря , да видим. Та вече доста внимавам какво правя, че повтаря.

лека и спокойна вечер и нощ от мен  Hug

# 714
  • Мнения: 2 141
Хелоу гърлс  bouquet
Е, прибрахме се от гостито и викам, я пък да видя дали няма нещо в пощата и... щрак още картичкиии Hug благодаря Heart Eyes
Гери Heart Eyes  newsm78 караш ме да се замислям с това гризкане newsm78 и мен ли Мончо за тва ме гризе постоянно? Ми аз не спирам да му гризкам бедрата и дупето hahaha ми много ми е хубаво беееееее, ама искам и да стиснаааа Shocked и петичките гриз, гриз, гриз  Crazy
Сестро Heart Eyes приятно гледане на "Костенурките нинджа" и да кажеш дали е гот филма newsm78 изтеглила съм го от миналата седмица, ама все не ми е останало повечко време да го изгледам Whistling
Флауърче  Heart Eyes чакам ви с Вили за "ЩРАК"  Hug
Очаквам и още Коледни бебчета, хайде, къде са снимчиците newsm78

Ами туй то, лека и спокойна вечер от мен, момичета Hug
До утре!
 newsm46  Sleeping

# 715
  • Мнения: 599
Систър, и аз тъй викам да нагледам, преди да си легна.
Та, за филмЪ на доложа.
Ми.... кво да ти кажа.... леееекинко ми беше тъпня. Успях и да задремя. А тия нинЖи беха ебаси уродите, честно. Иначе като ефекти за три дъ са се постарали, ма не па чак толко много. Ама... като цяло... бошлаф работа. Бе, не ми ареса. Имаше само една сценка в един асансьор дет бийтбоксват костенурките. Тогава се засмях. Тва беше цялата емоция от филма. Пък тъй ми беше мерак, много обичах детското като малка.  Heart Eyes
А нинЖата спи. Спи за сега. Спи за малко. От преди малко.
Ин кен би дон, и те така те....
Убичам ва и си лЕгам.  Hug

# 716
  • Мнения: 1 466
Добро утро!  Simple Smile

Прекрасни елхички и картички!  Heart Eyes
Аз да доложа до къде я докарахме с отбиването и пробутването на АМ...  ooooh! Като за начало-вече не кърмя малката през деня,остана само вечерното и нощното кърмене.Тя и без това през деня не хапваше по много,но все пак...Относно АМ-в чист вид и от биберон го отказва-пробутвам от него в зеленчуковото пюре(по 2 лъжички-малко ли е?  newsm78),НО открих,че ако добавя 2 биквитки Plasmon в още топлото мляко го изпива С БИБЕРОН!  Mr. Green Знам,че едва ли е най-полезното да и давам от тези сладки бисквитки,но мисля ,че веднъж на ден по 2 от тях не е чак такъв проблем!
Исках да ви пиша още нещо,ама забравих!  ooooh!

# 717
  • Мнения: 599
Добро утро!
Съни, мерси за кафето. И браво за успеха с АМ  Hug Малко по малко ще се получи Simple Smile
Ние сме ранбудни отново. Станахме в 6. И гледам на терасата изпекло едно слънце, ама... да ти изпече очите. Щастлива от факта пуснах една пералня и викам ще ги простра на вън дрехите, че има слънце. Излизам да простирам... и ми замръзна сопола. Ебасимуси и студа! А слънце има. Но установих че то само свети, не топли.
Иначе, нинЖата или се отказва сам от нощното хранене, или пак зъб ни дава зор. Снощи пак се буди 2-3 хиляди пъти. Ама не иска да яде. Само реве.  #Crazy
Та, такива работи. Днес мисля да го изведа малко, ако се разтопи сланата до обяд. Че не съм го извеждала от 2-3 дни. Ама сме малко сополиви, та се чудя дали изобщо да го извеждам, че да не стане по-лошо.  newsm78 Дилема до дилемата, мила моя майно льо и те така те.
Отивам да пасирам пюрета.
Приятен ви ден  Hug
P.S. Почерпете се за нинЖата на 10м. Simple Smile

# 718
  • Мнения: 554
Здравейте мацки Hug

Да ви кажа за боба ко напраих. Обадих се на педи и тя каза, че във варивата проблем е люспата, защото дразни, предизвиква колики и газове. Обаче кака взе те такъв боб

http://www.pazaruvai-lesno.bg/view_product.php?pid=80591

Да ви кажа с кеф си омете цяло бурканче, че и питаше за още Laughing Нямахме проблеми с коремчето, беше си спокойна Peace

Ох след малко ще пиша пак, че диването влезе в банята #Crazy

# 719
  • Мнения: 2 141
Добро утро и от мен Hug
Кисче  Heart Eyes благодаря ти за кафето   food010 kaffeetrmker_2 и поздравления за успеха ти Hug
Сестро Heart Eyes честити му 10месеца на Димитко  Hug
И тука е така, студено апък едно хубаво слънчицееееееееее Rolling Eyes
Ама няма да излизам, че днес има вода и тутакси трябва да се превърна в Пепеляшка Laughing
Стаси  Heart Eyes чакай, че като видях 37лв и щях да си остана на място  Shocked но видях за колко количество става въпрос Crazy

Общи условия

Активация на акаунт