Сладко февруарче вече лази, кой на ред е да го пази? - 8 тема

  • 24 566
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 591
Добро утро, момичета!
Отбивам се да ви донеса кафенцето и отивам да готвя на Бобчето  Blush



Стаси ,ние вчера ядохме авокадо за сефте. Както е казала Тели- сурово и с лъжичка го издълбавам. На обяд яде половината с картоф и заек, а следобяд другата половина с овесени ядки и круша. А за боба мисля аз лично да позачакам.

При нас пак е слънчево и хубаво навън. Ще има разходка  sun 1stroller Усмихнат ден!  Hug

# 691
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета Hug
Дученце  Heart Eyes благодаря за кафето, мило  bouquet ми и туй му викам  Crossing Arms къ тъй ш ми вика тинтири-минтири Naughty хем съм му казвала, че сме мафия, ама ей го, не ми вярва hahaha
И аз много им се ядосах на Хфакторите  Crossing Arms Бенчев?! Мирян?! Има още за чистене докато стигнат до Траян Crossing Arms аз много го харесвам Blush много ми е... по детски сладък, а има и страхотен глас Naughty
Гери Heart Eyes другата седмица ще са готови снимките, че има много работа жената и ще ви ги покажа всичките до една Hug
Бизи Heart Eyes аз влизам ли в режим винаги казвам на всичко живо около мен, та да не се отказвам. Да не мога да си позволя да се откажа Laughing
Ами туй то за сега, ставам да нахраня Мончо, че попарата беше вряла одеве, та чаках да изстине Hug и   bouquet на всички ви

# 692
  • София
  • Мнения: 464
Добро утро!
Влизам само да кажа, че имаме първото зъбче и сме много щастливи.  УРААА  newsm44

# 693
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейтииииииии, днес съм втора смяна, голямото първа- лапа е свободен, детето си играе в кошарата, лещата ври , Ихаааааааааааааааааааааа, ще си пия кафето с вас!
Изв, ама като се включвам по-рядко и ми е трудно поименно- ама най вече честит хол на мама Къти- със здраве да го ползвате и гледам, че широчко- има място за още едно..... с рокличка.  Laughing  
duceto, браво на снахата за гърнето, уф, ама и много ми е хубавка- пу-пу. Моето Бобче с постоянството на бабата има попадение в гърнето всеки ден по нещо - поне вече сяда спокойно и не се дърпа- пък какво се случва там, каквото толкова.  
Коя мама пита за боба-  newsm78- от кухнята сме яли, но аз не съм давала в къщи още. Но имам един, който става на каша направо- много е хубав- домашен- и мисля да му дам. Според мен въздържането от такива продукти е да не би да предизвикат проблеми на стомахчето, но Бобчето няма проблем след такава храна- броколи, грах, леща.
И аз съм си наредила картичките, но елхата още не сме украсявали- ще ми се , но заради ММ ще се въздържа до 17- баща му почина мин. година, и мисля, че е редно, поне да изчакам да мине годината, пък на 18- 19 тъкмо за моя РД ще сме и с украса.
princessd, Честито първо зъбче!

# 694
  • Мнения: 932
Честит зъб на Алекс! Тъкмо си мислих за вас, че отдавна не сте писали и хоп - пост с хубава новина!;)

За боб не знам, вчера предлагах леща и не беше одобрена. Та яде хляб с КМ! К'о дс го пра'я туй дЯте?... Направо не знам.
Преди два дни за първи път купих бурканче - викам малко разнообразие. Колкото и да е странно, тук при майка ми по-трудно се оправям с храна и готвене. Та... Пилешко със зеленчуци. Много гадно беше на мирис и вкус. Но стоплих малко и предложих. Изобщо не го поиска. Хвърлих всичко. Та има ли някое купешко с месо, което да става за нещо?...
Детската кухня ще е след Нова година.

# 695
  • Varna
  • Мнения: 356
Fraust, може и да се повтарям, но аз месни давам на Слънчо- най ми блъскат на домашно приготвени- е, не че е същото, де но все пак. Иначе на Ганчев са ми редки малко. Но той и ящния ми Бобо, дето няма отказ от храна досега - пу-пу, малко им се мръщи на купешките с месо, обаче къде ще иде яде, та си представям дечицата, които са със специални вкусови възприятия/ ох, злоядо не ми харесва да напиша  Joy Joy Joy/ .

# 696
  • Varna
  • Мнения: 356
Fraust, може и да се повтарям, но аз месни давам на Слънчо- най ми блъскат на домашно приготвени- е, не че е същото, де но все пак. Иначе на Ганчев са ми редки малко. Но той и ящния ми Бобо, дето няма отказ от храна досега - пу-пу, малко им се мръщи на купешките с месо, обаче къде ще иде яде, та си представям дечицата, които са със специални вкусови възприятия/ ох, злоядо не ми харесва да напиша  Joy Joy Joy/ .

Прекъсна ми нета, и гледам, че съм се цопнала два пъти- ми ш извинявате.

# 697
  • Мнения: 2 141
Фраустче аз на Мони купувам само заешко на Ганчев, понеже заешко не мога да намеря за да му готвя - ами яде си ги, няма проблем. Е, то заешкото е веднъж седмично де, ама все пак... Rolling Eyes
Иначе и аз за утре мисля да му правя леща, че днес ще е на супичка още, а за утре и за другия ден ще направя малко леща, та дано да я яде newsm78
Тачи  Heart Eyes а дай Боже едно  baby_neutral с рокличка, ама поне след 3-4години Laughing и трето искаме, ама то ще остане за по-късен етап за да не остаряваме рано  hahaha
Аз нали съм късно родена, мама е била на 39, а баща ми на 38, ама те късно са се намерили Whistling

# 698
  • Мнения: 63
Ехо! Здравейте!

Честито първо зъбЕ, мамо Princessd! Видя ли - няма къде да идат, ще започнат да изскачат!

Elefteria, авокадото е супер полезно, ако се приема добре - ръгай там, но само сурово! Авокадото не се готви!

FrauSt
, веднага щ'и докладвам кво си взех, няма проблеми  Grinning Grinning Grinning :
Скрит текст:
- новата книга на Стивън Кинг - "Мистър Мерцедес". Голяма фенка съм му и нямаше начин да пропусна! Даже вече я преполових ...
- новата книга на Сергей Лукяненко от цикъла за Патрулите - и на него много съм му фен
- "Революцията на мравките" на Бернар Вербер - страхотна е тази поредица, но толкова години я чаках да я преведат тази трета книга, че сега ще трябва да прочета пак първите две за опресняване ...
- Иво Иванов - "Кривата на щастието". Много ми я похвалиха - изглежда различна и интересна книжката.
- "Градът на крадците" - Дейвид Бениоф. Обичам да чета за Втората Световна. От всички възможни гледни точки. Дейвид Бениоф бил сценарист на сериала "Игра на тронове", ся ще видим как е като писател.
- предната книга си я купих от щанда на "Ozone", които ми подариха към нея: "Да паднеш в черна дупка" на Нийл Тайсън, новият водещ на поредицата "Космос". Много стойностен подарък - зарадваха ме определено.
- Шарън Озбърн била написала книга - ще се пробва! Та така си купих нейният "Реванш". Голяма фенка съм на Ози Озбърн и знам, че на жена му ние неговите фенове дължим много. Та реших да й дам шанс  Grinning
- Едгар Хилзенрат - "Нацистът и фризьорът" и Пол Остър "Човек на тънмо" за крупната сума от 5 лева. Общо!
- Христо Пощаков - "Инвазия" и Бернард Валнер - "Ще ти подаря планина". За 4 лева. Да, отново общо.
И така ... много съм доволна! Когато става въпрос за книги обаче съм толкова алчна, че все се тюхкам, че е трябвало да си взема още някоя ...
Абе човек не може да прочете всички книги на света, но е длъжен да опита!
 Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 224
Здравейте мамита,
честито зъбче на Принцеска! Да ви попитам доволни ли сте от вашите педиатри, търся някои допълнително в София?

# 700
  • Мнения: 2 141
Принцеске Heart Eyes честито ви зъбченце Party Hug
Ани Heart Eyes аз съм доволна от нашата, но ние няма да сме ти полезни чак в Ямбол Whistling
Лимонче  Heart Eyes ехеее, добре си се "оборудвала" Laughing честити да са ти новите книжки и с интерес и спокойствие да си ги четеш  Hug

Мони направо пощуря по тея супи Joy айде викам вчера - ново, интересно му е, ама днес като свърши и омете всичко - рев hahaha сложих повече лук и магданоз + 2 сухара да се сгъсти, че правя порциите за 2-3 дни и... страшна работа Laughing пу-пу ящен ми е, да ми е жив и здрав Hug

Хайде мамчета, щракайте бебоците и ми изпращайте  smile3509
Имам 6 снимки и 2 готови колажа, очаквам и другите Коледни джудженца, еленчета и елхички Hug

# 701
  • Мнения: 932
Браво, Лимонке!;) Май имаме доста сходни вкусове. И ти добре вършееш... ММ се оплаква, че няма къде да ги слагаме, та когато мога - купувам електронни. Вчера си купих от тукашната книжарница Лукяненко. Докарах до 5 глава.. Интересна ми е много.
Търсих заешкото в Билла, а също и на Ганчев нещо с месо. Ами само плодови или зеленчукови. Ще търся следобяд пак и в други магазини. Купих сливи на хипп, че нямаше истински хубави. Запечено е положението. Не си отвори устата даже за тях и си ги хапнах. Сладичко, не е лошо. Обелих половин круша, която пък сдъвка с кеф... Приготвила съм се с гърнето сега... А навън е чудно слънце!

# 702
  • Мнения: 2 141


Благодаря ви, момичета! newsm51
Прекрасни сте и уникални, радвам се, че се събрахме!
smile3501

Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 15:03 от m@mm@Kyti®

# 703
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте,
да се разпиша и аз на бързо доде дребното спи.
Днес си получих нова порция картички  Hug, после ще си ги прочетем с Влади .Много ви благодарим  Hug.

Авокадото и аз редовно го давам. Имам една комбинация с банан и манго дето малкия я обожава и изяжда едно бурканче.

Ние пък леща ядохме днес. Не й се впечатли нещо  newsm78, а беше хубава, но май не беше и много гладен, а и му се спеше много вече.

ani243 и аз не съм особено доволна от моята и се чудя дали да я сменя. Имам една дето много са ми я препоръчали, че е много добра
Разпитвах тук другите майки коя къде е , но не намерих по добър вариант и май ще си седим при нашата.
Museto  ти си в квартала - ти доволна ли си от твоята и при коя си?

Принцес честито първо зъбче Simple Smile

За  пюрета моят юнак определено доста харесва на Gerber, bebivita.

Лимонке браво на теб. С кеф да си ги изчетеш сега Simple Smile

изчезвам, че дребния стана и само ме дърпа тука . По късно ще намина пак


# 704
  • Мнения: 591
 wavey

Много хубаво време днес Simple Smile Детиту не мъцна от количката 2 часа. Седи, гледа и кротува. Пу-пу. После се прибрахме, яде и заспа.МечтЪ ви казвам  Laughing
На обяд и ние бяхме на леща. Тоя път обаче не я иска много-много. Щом ме оплю в окото  с нея  hahaha Crossing Arms
Къти, и ние сме там. Много мило  Hug Heart Eyes
Принцеске, честито зъбче на Алекс  tooth
Ани, аз бях много доволна от нашата в София - Маслева от Овча Купел. Тук от тази не съм много, много доволна и за това когато ме съмнява, водя и на частно.
Фрауст, аз съм взимала на Ганчев, но не се харесват. На Хипп от чистото месо съм взимала и в комбинация с домашно зеленчуково се яде.

Отивам, че дребната ще умори котака да го мачкоти  Laughing Или ще изяде някоя лапа  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт