Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 861
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз само недоумявам кой болен мозък кастна Том Круз за тази роля Shocked Описват го висок, русоляв - същичкият Том hahaha

# 916
  • София
  • Мнения: 17 301
Във всички, Шагя Simple Smile
Мире, мъчно ми стана, тъпо такова. Гушкам те. Лиле - за теб пък никога не бих си помислила, че си ти. Някоя дребна душица е.

Ох, много му се радвам на тоя тенксгивинг, така ми е хубаво като не работят американците, тихо в офиса, спокойно. Получих си и първата коледна картичка Simple Smile

# 917
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Шаги: http://chitanka.info/serie/dzhak-richyr
Освен това и Хари Бош на Конъли също е добър: http://chitanka.info/serie/hari-bosh
Започнала съм ги и двете поредици, но имам много други, та не ги чета една след друга.

# 918
  • Мнения: X
Точно запетайката Том Круз вярно е крайно неподходящ за ролята на висок и рус здравеняк. Да не говорим, че и самият филм не става.

Shagya,

Скрит текст:

Серията за Ричър.

П. П. Лили ме изпревари. Peace И Хари Бош го харесвам. Някак е по-достоверен от Ричър.

# 919
  • Мнения: 3 867
Доста книги ще имам за четене, така като гледам. Само трябва да довърша книгите на Мери Хигинс Кларк и ги започвам.

# 920
  • София
  • Мнения: 17 301
Аз само недоумявам кой болен мозък кастна Том Круз за тази роля Shocked Описват го висок, русоляв - същичкият Том hahaha
Хаха, нали Grinning Двуметров стотина килограмов великан, само мускули. Баш Том, едно към едно.
Не можах да се преборя с филма, 20-тина минути му дадох.
Като си помисля колко години съм го чела и съм си мечтала да го филмират, еххх.

Знаете ли, че Лий Чайлд навремето беше в София по покана на Слави. Беше в шоуто, а след това в следващия му роман се появи един страхотен герой Слави Трифонов, българин Grinning

# 921
  • Мнения: 4 892


Искам да кажа, че вчера и днес съм понамалила форума и изобщо висенето пред компютъра и ми е по-добре. Е, без вас не мога, но сутрин и вечер е достатъчно.  

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 22:45 от NinoTino

# 922
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не мога така с поредиците. Като захвана една, докато не я изкарам до край, нямам спирка. И после не ги помня добре, бъркам частите Laughing Рекордът ми е Хари Потър. Тия топузи от по няколкостотин страници - вярвате ли ми, че не спах, докато не ги изчетох! Няма такава мания...И пак ми се четат! Ама чакам да наближи още Коледа. Ей така, да не съм на работа, да си пия чай, да си хрупам канелена бисквитка и да си чета по цяла нощ Heart Eyes

# 923
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не знам дали на Мирама няма да и е неприятно да го коментираме още, но и аз го прочетох. Ми тази свинска тъпня няма общо с темата на проекта, а е някаква лична гнусна обида  Sick  Някой психо се упражнява.
...
Никът съвпада, затова, ако не е от тази тема, значи Мирама и другаде е писала за това или и другаде ползва този ник.

# 924
  • Мнения: 474
Аз пък Мира съм я виждала на живо преди малко повече от година и има голяма промяна в нея,която определено е в доста положителна посока  Peace

# 925
  • Мнения: 4 892
Лиляна, редактирах се, исках да кажа темата на проекта. Иначе може да е от абсолютно навсякъде, всякакви луди има. То е очевидно, че темата се чете и от хора, които не пишат в нея или се коментира също така от такива.

# 926
  • Мнения: 4 785
Аз таз седмица имах толкова работа, че освен вечер време за форума нямах. Лошото е, че и за курсовите си също, а не е да липсват и то се върху теми, от които хал хабер си нямам  Tired

И станах битов алкохолик -  за поредна вечер съм с чашата вино и синьото сиренце  Crazy

Пък утре съм на гинеколог, ама пуснах повечко изследвания, че имам някакви притеснения, малко ми е изнервено, няма защо да се чувствам така, ама много мразя да чакам резултати, все си мисля че най-лошото ще ми кажат, какъв човек съм аз не знам. И дано ми кажат добри неща де.

# 927
  • Мнения: 5 940
Аз, откакто видях един колега,  /мъж!!!!/, за когото се отнася определението на Щурците -"самотен, неосъждан и ерген", вече от нищо не се учудвам. Тук четат всякакви хора ...

# 928
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Майната им на онези, които се крият като мишки и точно като мишки се присмиват скрити в някоя дупка.

Белинда, аз пък не мога да чета един и същ автор книга след книга, трябва да разнообразявам, а в Читанка и на едно друго място има толкова много книги и като добавя моите и просто разнообразието ми е голямо и ми е кеф, че имам много и различни книги да чета. В последно време зациклих на един Кунц и така се улавям, че дремя повече във форума, вместо да си чета, та затова смятам скоро да поправя това съотношение.

# 929
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Благодаря за поредиците. Чете ми се, ще откача вече. Ходи ми се на работа.

Общи условия

Активация на акаунт