Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 707
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 40 687
Добро утро и от мен! kaffeetrmker_2
Благодаря за предложенията за килима...ще го мисля още явно.Добре,че случих на свестни продавачи-отново са предложили да ми дадат килим да пробвам и да върна,ако не ми пасне Peace

И аз квася мляко,ама по стара рецепта-с одеало Mr. Green Казвайте другата с фурната!

Чакам да отворят Декатлон,до нас ще е,та да купя на детето екип че има нужда...маратонки за футбола-също.

Спорен ден! Hug

# 226
  • Мнения: 2 658
Аз използвам термоси, не хабя ток допълнително. Млякото е готово след около 4 часа.

# 227
  • Мнения: 761
Добро утро! Искам да кажа, че вчера си купих чай круша и смокиня, сега си направих- страхотен аромат и вкус, даже без подсладител или захар. Български за 1,40 лв.

# 228
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
cordelia, после в термосите ли го държиш? Колко е голям 1 термос newsm78
Аз правя по 6-7 буркана на куп и ги държа в хладилника после.

# 229
  • Мнения: 2 658
cordelia, после в термосите ли го държиш? Колко е голям 1 термос newsm78
Аз правя по 6-7 буркана на куп и ги държа в хладилника после.

ЕлиТ, имам няколко по 1 литър и един - 0,5. После прехвърлям в стъклени буркани и слагам в хладилника.

# 230
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
Благодаря за разяснението Hug

Току-що прочетох, че са отворили Немския коледен базар на Батенберг. Ще се иде да се види Simple Smile

# 231
  • Мнения: 7 201
Аз да се отчета с една тиква с крем карамел, направо щяхме да се пръснем с дечко вчера. Това е от онези десерти, които ям, докато ми стане лошо, после като ми мине, пак ям Crazy
Отчитам се със същото от снощи. Само аз обичам тиква и се наслаждавах сама на тази вкусотия. Grinning

И в този ред на мисли - Антигона не е писала дали хареса тиквата с крем карамел?

Тази сутрин е много студено, бррр не е за мъже навън! Обличайте се по-топло когато излизате.

Хубав и усмихнат ден!

# 232
  • Мнения: 17
Искам да кажа, че здравната ни система в България е под всякаква критика, за съжаление.....

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 08:40 от Marguerite0708

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 40 687
Съболезнования... Hug

# 234
  • Мнения: 7 201
Marguerite0708, въпреки че си редактира поста - съжалявам за загубата ти! Най-искрени съболезнования.  Flowers Rose

# 235
  • Мнения: 15 014
Добро утро!
Marguerite0708, не разбрах кого си загубила, но съболезнования!
Детето се опитва да се разболее, аз имам много работа, но пък навън изгря слънце! Да е светло в душите ни и уютно в домовете ни!
И да си влюбен е прекрасно!

# 236
  • Мнения: 11 565
Момичета и момчета, аз от известно време си мисля - дали мога да се настаня трайно при вас?   bouquet
Добре дошла си. Hug
Студ е, но се заведохме пеш до градината, не е такава болка за умиране. Имаме си ритуал- сутрин вземаме чай за дреб  и кафе за мен от един автомат/щото в нас, нали няма ooooh!/, сядаме в парка и пием. Познаваме се вече с тичащите, с жените от чистотата, готино е да ти започне деня с усмивка и поздрав от непознати.
Добро утро исках да кажа. Heart Eyes
Днес ще правя супа "топки" и мусака.

# 237
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз днес не знам какво да правя. ИзчерпАх се. Ще се прибирам късно и трябва да е нещо бързо.

# 238
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро утро!
Очертава се тежък работен ден. След седмица в болничен ме чакат задачи със срок вчера Sad

# 239
  • Варна
  • Мнения: 10 514
Заради мързела ми относно готвенето, днес ще опитам някаква рецепта за норвежка скумрия с лимон, чесън и пармезан във фурна. Да видим дали ще стане за ядене.

Общи условия

Активация на акаунт