Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 51 184
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 18 679
А, да, и аз съм така с Удхаус Simple Smile Хиля се като луда! Прелестен, любим! Майка ми обаче го намира за безумно скучен. Явно английският хумор не понася на всички Laughing

# 961
  • Мнения: 14 991
Добро утро!
Искам да каже, че много мразя злобни дребни душици да ми развалят деня! Мира, ти си страхотна, както и инициативата ти. Ако някой е решил да злобее, това си е за негова сметка.
Жаки, наистина влагата е ужасно нещо и аз се чудя дали детето не кашля заради нея. Но още не мога да си харесам обезвлажнител.

# 962
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз съм фен на Удхаус  Simple Smile
Вдетенявам се. След като изчетох поредицата на сина ми "Героите на Олимп", сега съм подхванала "Хари Потър и даровете на смъртта".

# 963
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пърси Джаксън и аз съм му се заканила някой ден, а Хари Потър е отдавна прочетен и си спомням за него с много обич, но и тъга, че няма друго такова четиво, като него. Утешавам се с новите книги на Роулинг, но не е същото.
Удхаус не съм го чела, някой ден може да го пробвам.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 09:23 от Лилянa

# 964
  • София
  • Мнения: 17 142
Обичам го и аз много Удахус  Heart Eyes

Да докладвам, че не ми намалиха робота на Черния петък, бяха намалили някакви по-стари модели, дето ако реша и без намалението ще си ги взема.
Мисия кухненски робот засега е канселирана Simple Smile

# 965
  • София
  • Мнения: 23 036
Добро утро!
Снощи пак ви пропуснах, но прочетох за проекта, в който участва Мира и я поздравявам.  Hug На снимката обаче не можах да я позная, фотографът да се гръмне.

Удхас не съм го чела, някой ден може да го пробвам.
Лиляна, ама как може! Изчела съм всички книги на Удхаус, минимум по два пъти. Цвилела съм от смях, а Бърти Устър - е, няма такава кукувица в мъжки род. Любим персонаж, лю-бим!  Heart Eyes  Laughing Ако тръгнеш да четеш нещо от Удхаус, непременно да е за Джийвс и Бърти.  Peace

Тази сутрин се възползвах от Черния петък в е-маг, колкото да не остана по-назад. Сетих се, че пасаторът ни изгоря и поръчах нов, който има отделно и чопър. Не че много ползваме пасатор, но не пречи човек да го има.  Grinning

Преди две години си купихме сокоизтисквачка. Не я ползваме, понеже за нула време сокът става готов, но миенето после ужасно ме затормозява...  Crazy Май ще взема една цитрус преса и ще тегля майната на сокоизтисквачката.

# 966
  • Мнения: 456
Мрън, изпуснах си Лего тухличките . Някъде някой беше пускал  един сайт с много поносими цени за поръчка на Легото. Ако си го пази- адреса  може ли ...

# 967
  • Мнения: 474
То и Черния петък ,не ни е хич черен.
В белите държави сезонните намаления са по-големи. Crossing Arms

# 968
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хумор като че ли не чета. Много рядко се е случвало да попадна на качествен. Но ми е в ту рийд.

# 969
  • София
  • Мнения: 10 825
Много се изкушавам да купя 4-5 настолни игри от намаленията в емаг. Ще ги пласираме по рождените дни на съучениците на сина ми. Сега ще се почудя още малко, едва ли ще ги изкупят бързо.

# 970
  • София
  • Мнения: 23 036
То и Черния петък ,не ни е хич черен.
Мда, прохождащи сме в тая сфера, но не се знае още колко години ще прохождаме.  Wink

Дъщеря ми снощи ми продиктува писмото си до Дядо Коледа. В общи линии е доста скромна в желанията си: момичешки конструктор, машина за подаръци (!), много пособия за рисуване, книжки за четене, нови моливи, пазарска кошница с продукти. Мъжът ми отбеляза, че ако съществуваше машина за подаръци, то аз отдавна щях да разполагам с такава.  Grinning Момичешкият конструктор ме притеснява, някак си мислех тази година да минем по-тънко и да се вместим в 100-ина лв за щерката, но само констукторът е почти на тази цена. Но тя обича конструктори и поне знам, че ще си го ползва.

# 971
  • София
  • Мнения: 10 825
Какво е момичешки конструктор?

# 972
  • HH
  • Мнения: 3 252
Цвети М., къде ги тия бели държави с големи намаления. Тъкмо попрегледах какво са намалили. 20 до 30% за дрехи, които така или иначе от днес до Коледа все ще са си намалени.

За Хари Потър със сестра ми научихме от немската телевизия. И аз като по-голяма, реших да не закусвам в училище и 2 месеца си ходех гладна, за да спестя някой лев. Накрая събрах пари за книгата и тайно един ден след училище се качих на автобуса да ида до съседния град да си я купя. Последва една от физономиите на майка ми, която никога няма да забравя. Чудя се дали беше по-бясна, че не съм яла за да си купя книга, която ако си бях поискана щеше да ми бъде купена, или защото си направих пътешествие в 5ти клас. И до ден днешен едно от любимите ми четива, което си препрочитам с радост.

# 973
  • София
  • Мнения: 23 036
Какво е момичешки конструктор?
Онна, нещо от този тип
И за момче стават, разбира се, но дъщеря ми ги определя като момичешки.

# 974
  • София
  • Мнения: 18 679
Сигурно като момчешкият, но розов hahaha

Аз, без да искам, избих рибата снощи с едни нещица за лепене. Купих от витамините на Суправит, желираните мечета, два буркана в кутия, с подарък - кутия с тия въпросните неща. Приличат на царевични пръчици, разноцветни и като се намокрят леко в края, се залепят за следващата пръчица. И така от тях могат да се правят всякакви неща. Не допусках, че децата ще се изкефят толкова много. Цяла вечер лепиха мечове, арбалети и пр. Казвам, в случай че някой скоро ще купува витамини - хубава промоция е това, витамините са вкусни и играчката се оказа забавна.

Общи условия

Активация на акаунт