Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 795
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 14 302
Добро утро, дами и Куркума!
И аз сега се излюпвам и ще се отдам на пране и чистене. И у дома пералнята е най-експлоатирания уред, а сме само двама.  ooooh!

За пътуванията - и аз благородно завиждам на всички, които имат възможност да обикалят. Моите цели за сега са по-скромни - да вземем книжки и да обиколим България. После и света. Но с нетърпение си чакам командировката в Дубай - топло, влажно, ще го преживея.

# 1 261
  • Мнения: 22 036
Внимавайте какво си пожелавате. Докато живеех в БГ доста пътувах и писва.
Добре е да се пътува за почивка:-).

# 1 262
  • Мнения: 3 495
А аз съм човек, който спокойно може да прекара живота си у дома, без да си покаже носа навън, ако не се налага. Всяко пътуване, ако ще да е на 20 километра, ме вади от зоната ми на комфорт. Не изпитвам никакво любопитство към света. И с годините става все по-зле - станала съм толкова асоциална, че на моменти не мога да се позная...

# 1 263
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А аз съм човек, който спокойно може да прекара живота си у дома, без да си покаже носа навън, ако не се налага. Всяко пътуване, ако ще да е на 20 километра, ме вади от зоната ми на комфорт. Не изпитвам никакво любопитство към света. И с годините става все по-зле - станала съм толкова асоциална, че на моменти не мога да се позная...
Аз пък съм човек на двете крайности, както мога да пътувам много, така и да стоя у дома с дни, месеци дори, без да мръдна. Явно рачешката ми природа не можа да се примири нито с едното, нито с другото. Дори и в служебните пътувания намирам огромно удоволствие, честно да си кажа почивките повече ме натоварват.

# 1 264
  • Мнения: 4 740
А аз съм човек, който спокойно може да прекара живота си у дома, без да си покаже носа навън, ако не се налага. Всяко пътуване, ако ще да е на 20 километра, ме вади от зоната ми на комфорт. Не изпитвам никакво любопитство към света. И с годините става все по-зле - станала съм толкова асоциална, че на моменти не мога да се позная...
Аз пък съм човек на двете крайности, както мога да пътувам много, така и да стоя у дома с дни, месеци дори, без да мръдна. Явно рачешката ми природа не можа да се примири нито с едното, нито с другото. Дори и в служебните пътувания намирам огромно удоволствие, честно да си кажа почивките повече ме натоварват.
Ох, Шаги и аз съм рак и съм същата. Понякога много искам да отида някъде, но понякога искам да си седя тук както се изразихте в зоната на комфорт.

# 1 265
  • Мнения: 4 892
Добро утро.
Ще пека меденки.
Прословутият ми Недко утре е на линия, дано да има и ток, и вода.
При последното мащабно почистване от външна фирма бях бременна в 9 месец. Дойдоха и спря водата. Човекът каза - спокойно, булче, ако имате контейнери - няма проблем, само ток да има. И след 10 минути спря и тока. Как не родих не знам. Щяха в чудо да се видят.
Е< оправи се всичко.

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 12:35 от NinoTino

# 1 266
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро.
Ще пека меденки.
Прословутият ми Недко утре е на линия, дано да има и ток, и вода.
При последното мащабно почистване от външна фирма бяй бременна в 9 месец. Дойдоха и спря водата. Човекът каза - спокойно, булче, ако имате контейнери - няма проблем, само ток да има. И след 10 минути спря и тока. Как не родих не знам. Щяха в чудо да се видят.
Е< оправи се всичко.
Ох, бе Нинооооо! Ще ме умориш!
Нинче, защо си си сложила братчето на Реймънд за аватар?

# 1 267
  • Мнения: 4 892
Шаги, ами Реймънд е Куркума, аз съм братчето. И наистина по-ми отива.
Чаках да мине гласуването и да ви кажа, че безумно много хора от тази тема са ми любими! Няма да изброявам!

# 1 268
  • Мнения: 4 785
belinda, споко, втори ден съм в цъкъл пералня-сушилня, а не е да не бях прала преди това! За днес остана само пералня с кърпи... е познай в момента дали няма и за една цветно  Shocked Двама сме, според мен някой съсед тайно си слага дрехите, нямам друго обяснение  Crossing Arms

Мъжът ми отиде да вземе готова риба, че нали знаете, че припадам от миризмата й, ама за сметка на това ми се яде много  Rolling Eyes, пък аз ще спретна една картофена салата, досега чистихме. Следобедът ще е с кафе и курсова, после може и да си почета книга, така ме е завладяла, ама пусто нещо време не ми остава, не знам как не съм я чела до сега. Важното е, че вече е излъскано в нас, опъва ми се само за елхата, защото традицията ни била на 1-ви. следователно няма па да стане днес  Crossing Arms

# 1 269
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Шаги, ами Реймънд е Куркума, аз съм братчето. И наистина по-ми отива.
Чаках да мине гласуването и да ви кажа, че безумно много хора от тази тема са ми любими! Няма да изброявам!
О, след като попитах и се досетих! И двамата сте ми много любими, както и много хора в тази тема (и не само)! Не знам дали има значение, но е така!   bouquet  bouquet  bouquet

# 1 270
  • Мнения: 22 036
Как може да е толкова кратък уикенда? Мина и замина, а аз въобще не успях да си почина.
Сега си сипвам чаша вино и след това се отправям към кревата.

# 1 271
  • Мнения: X
Нино, новият ти аватар кърти! Grinning  Но на мен любим си ми остава онзи с мишлето.

# 1 272
  • Мнения: 4 892
Нино, новият ти аватар кърти! Grinning  Но на мен любим си ми остава онзи с мишлето.

Пак ще си го сложа малко по-натам. Сега да уважа номинациите с отношение.

А вие колко Цвети-та сте тука, аз започнах да ви бъркам  Grinning

# 1 273
  • Мнения: X
Май сме три адашките. Simple Smile Иначе честита победа!

# 1 274
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Добър ден!
И аз ги бъркам Цвететата  Simple Smile

Ох, не мога да се оправя още от снощното гости. Прекалихме - и до късно, и повече ядене и пиене. Май пак ще полегна ...

Общи условия

Активация на акаунт