Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 390
  • 595
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Аз оправих днес маникюра и педикюра + обичайните неща преди лягане
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 145
Здравейте! Бих искала и аз да се запиша.
След сутришния ритуал - чаша топла вода, пчелно млечице, 30 мин. упражнения, душ, закуска, вече съм почти готова да потеглям към служебните задължения.
За по-късно днес, обаче, планирам боядисване на косата. Имам час в15.00.
Успешен ден на всички! Много ви харесвам!

# 32
  • Мнения: 596
Boreva , здравей Simple Smile Пчелното млечице под каква форма?
jasmina_12 то маслото не е задължително, но аз сложих много малко, за да се разнася по-добре и частиците да се обгърнати в лек филм с идеята да са и щадящи. Избрах него, защото не е течно и не втечнява сместа, но подозирам, че и с арганово ще стане  Peace
Аз след първото раждане имах кратък период, през който тренирах с insanity. Сега, след второто раждане тренирах с Руми, (не 90 ДП) и мога да кажа, че нейните тренировки са ми по-добре. По-разнообразни са  Peace

# 33
  • Мнения: 145
Здравей, Mari Lin,
пчелното млечице го приемам сутрин на гладно и вечер преди лягане. Чист продукт, без други примеси. Купувам си го от производител на мед. От него вземам и прополис. Всичко това - за подсилване на имунната система. А прополисът е чудесен за кожата, особено при възпалителни процеси, акне и всякакви други кожни раздразнения.

# 34
  • Мнения: 116
Здравейте Дами!
Това мрачно време ми действа много депресиращо.Close . Седя си  в къщи на топло, чета бюти блогове, действат ми разтоварващо. Намазах лицето си със зехтин, че ми се стори доста сухо, но не знам дали ще ми помогне за нещо, но вече е направено. Чакам пералнята да свърши, то и прането не е доволно като мен от времето, но няма начин.
Мисля днес да отида да подстрижа косата, да живне малко. Може довечера преди баня да намажа и нея с малко масълца. Да видим дали ще се сбъдне прогнозата Tired
Днес няма с какво повече да се похваля,но може да стане чудо до вечерта Peace
Хубав ден на всички!

# 35
  • Мнения: 189
Ей да ме няма за няколко дни и ето на, нова тема.
Привет, предколедно.
Дилянка, дъждобрана е страшен, много си сладка.
Добре дошли на новите, и добре заварили на старите  Laughing Laughing Laughing
Тези дни доста козметики накупих и най-важното намерих най-сетне тоалетната вода на Виктория Сикрет, търся я години.Продават я на фри шопа в Турция, но се оказа и че далеч от Турция я намерих. Страхотни трайни аромати на цветя и други ухания. Много съм доволна, има и лосион за тяло, който не си взех незнайно защо. ПАтица.
ОСвен това съм много доволна от един крем за ръце и нокти на Kamill с Q10. Аз по принцип мразя крем на дланите си и си мажа ръцете с обърнати длани. Но този много бързо попива и после добре си чувствам дори дланите.
А днес съм на служебно коледно парти, и се надявам да не се изложа и поне да е весело. Ама като знам немците колко са веселяци, ще удавя мъката у винцето  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици!   bouquet

Как сте?  Hug

Аз съм горе долу добре.. чакам с нетърпение да се прибера вкъщи.. за тази вечер съм планирала маска на косата, маска на лицето, душ.. и всички възможни мазила и кремчета след това..  Heart Eyes

Esi_jo, весело изкарване на партито!  Peace

Enza, и аз съм така с времето, много ми влияе на настроението.. и все се боря с това, но рядко постигам нещо!  Peace

Boreva, добре дошла!   bouquet

Деси, много свеж цвят!  Peace

Мими, как си? Какво стана с косата?  Hug

Осамамама и Шмурди съвсем се изгубиха.. някой знае ли какво се случва с тях?  Thinking


Хубава вечер красавици!!!  Hug

# 37
  • Мнения: 128
Еееееее красотници, Деси ме подбра с тоягата и се явявам моментално   Whistling
Виновна съм за отсъствието, признавам си, но се захванах да правя едни групи във ФБ и си вкарах страхотен таралеж  Joy
Разкрасително съм под минимума на минимума, нищо не ми се прави и съм в някаква страхотна дупка. Ма ще ми мине, то е от месеца.....
Вече наистина обещавам да ви досаждам по-честичко  Peace

# 38
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро, прекрасни!!!


ОсамаМама, разписвай се по-често!
Esi_jo, как мина партито?
 Boreva, добре дошла!

По темата - разкрасяване на минимума....
Почистване сутрин и вечер на лицето. Нощен крем, сутрин околоочен крем, серум и дневен крем....
Вчера разкрасих къщата - изчистих и украсихме елхите - имаме 2.
Днес трябва да оправя веждите.„
Десиссслава, много хубав маникюр!
И аз съм с подобен маникюр - имах забележка на 2 връхчета и замаскирах с Флормар 392.
Иначе съм консервативна  - винаги в едноцветен лак, но така много ми допада, може да повторя, а основния лак GR Color expert - 39.
Хубав ден!

# 39
  • Мнения: 373
Здравейте прекрасни  Hug
Разкрасявам само тялото и лицето. Окото още ми е възпалено, мажа с един мехлем, да видим дали ще има подобрение  Tired Правя си упражненията, сухочеткам, пия си водата с лимон, добавих и качване сутрин пеша по стълбите в офиса, до осми етаж  #Crazy Малко ми излиза душата, но не се предавам  Laughing Снощи мазах маската на Деклеор, харесвам я много. Да споделя, че лака ми наистина издържа по-дълго с прословутия Евелин 8в1. Засега съм го нанасяла 2 пъти с лакове, които не държат по принцип  Peace
Осама, липсваше ми, радвам се да те видя отново  Hug
Боби, и аз обичам едноцветните лакове, пък и при работа в офис, няма как просто  Wink
Хубав ден на всички ви желая  Hug

# 40
  • Мнения: 145
Благодаря ви, момичета, за топлото посрещане! Много сте сладки! Разтоварвам се прекрасно тук във форума. Чувствам се почти, като след спа процедура.
А като говорим за спа процедури, днес започнах първата от серията от 10 процедури за стягане на бедра и корем. Освен това съм и прясно боядисана. Направо ще хвръкна от красота Laughing !
Честити нови придобивки на всички! Желая най-добро Предколедно настроение!

# 41
  • Мнения: 596
Аз УЖ разкрасително съм намазана сега с къна  Blush да видим дали не се прецаках с тази къна... то голяма занимавка, първо се кисне една нощ, после стоиш цял ден (или обратното) и се нанася отвратително и аз нали съм с две леви, всичко е омазано у нас... няма да ви казвам на какво прилича  Embarassed
После съм се наточила да си направя пак ексфолиант на лицето, ама още не съм решила какъв и ми се ще и маслена баня на лицето, но да видим дали ще имам време  Crossing Arms

Маникюра вече е нула номер и не е маникюр, а изрязани нокти  Confused

# 42
# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Привет момичета   bouquet
Нова Коледна тема има ,аз поизостанах с писането тук.Напоследък мн рядко пускам компа....
Разкрасително да се отчета -Бъркоч / тривитаминол,зехтин,оцет,хин.вода,рициново масло и бад. масло/ ,олио за тяло,изтрит лак ,маска на лицето,околоочен и крем за лице.
Деси пита за рициновото масло-аз се мазах около 2 месеца ,след като си съсипах миглите след миглопластика.Не видях особена разлика ,даже и веждите си мазах ,тъй като съм в процес на удебеляване и то от май месец .Сега риц.масло го ползвам в комбинация с тривитаминола и захтина за косата.
Иначе похвално -януари става 1 година от както най редовно си правя маски със зехтин,тривитаминол или стимуланта на икаров. Peace
Много сладки коледни маникюри показвате - аз съм на червено-розовата гама фенка ,напоследък съм с един Флормар цвят индиго и ми е малко хард ,ама ми харесва.
Чета за изпити иначе,още не сме планирали нова година къде ще празнуваме  Sad
На първо четене смятам Никулден да ходим в рибен ресторант,а 8 дек. в Бар Simple Smile Коледата уредена  Blush

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Привет момичета ,къде сте днес ?
Разкрасително смятам да си боядисам веждите и да се намажа с антицелулитен,после ще уча Simple Smile
Да ви покажа и маникюра ми
Скрит текст:
Вие как сте къде сте ?

Общи условия

Активация на акаунт